bolununsesi
Çekin, gönderin, yayınlayalım

Olsun be aldırma Yaradan yardır... Sanma ki zalimin ettiği kârdır... Mazlumun ahı indirir şâhı... ELBETTE HERŞEYİN BİR VAKTİ VARDIR... (Yunus Emre)

Organ bağışı ile insanlara umut olun

  • Organ bağışı ile insanlara umut olun

       Organ bağışı ile insanlara umut olun

        Bolu İli Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği'ne bağlı Bolu İzzet Baysal Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde 03 - 09 Kasım Organ Bağışı Haftası nedeniyle “Organ Bağışı Standı” kuruldu. Gazatemezi sahibi Kamuran Alagözoğlu da organlarının tamamını bağışlayarak örnek oldu. 

        Kurulan stant da hasta ve hasta yakınlarına Organ Bağışının önemi anlatıldı. Hemşireler, standda bilgi almak isteyen hasta ve hasta yakınlarıyla ilgilenirken aynı zamanda öncülük etmek amacıyla kendileri de organ bağışında bulundular. Bu davranışlarıyla örnek olan hemşireler, hasta ve hasta yakınlarının takdirini topladı.

       Organ Bağışının önemi ve detayları hakkında bilgi alan ve hemşirelerimizin bağışı sonrasında geleceğe umut olmak isteyen birçok vatandaş da “Organ Bağışı standında” bağışta bulundu.

        Organ Bağışında bulunmak isteyen vatandaşlar, 9 Kasım’a kadar İzzet Baysal Eğitim ve Araştırma Hastanesinde açık olacak standa başvurup organ bağışında bulunabilirler.

YORUMLARBu habere ilk yorum yazan siz olun!
YORUM YAZ (Maksimum 750 karakter uzunlukta olabilir)

Diğer haberler

| Aktaş Mh. Taşhancılar Cad. No: 10 - BoluTel: 0374 212 88 66Faks: Email: kamuran@bolununsesi.com |
Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak
20 Şubat 2011 tarihinde sınava girecek olan
Temel Eğitim kursiyerlerimizin son kayıt tarihi
4 Ocak 2011 günüdür.

20 Şubat 2011 tarihinde Yenileme Eğitimi sınavına
girecek kursiyerlerimizin son kayıt tarihi
11 Ocak 2011 günüdür.