bolununsesi
Çekin, gönderin, yayınlayalım

Olsun be aldırma Yaradan yardır... Sanma ki zalimin ettiği kârdır... Mazlumun ahı indirir şâhı... ELBETTE HERŞEYİN BİR VAKTİ VARDIR... (Yunus Emre)

Yamaner Kuyumculuk yeni mağazası ile İzzet Baysal Caddesi’nde

 • Yamaner Kuyumculuk yeni mağazası ile İzzet Baysal Caddesi’nde
 • Yamaner Kuyumculuk yeni mağazası ile İzzet Baysal Caddesi’nde
 • Yamaner Kuyumculuk yeni mağazası ile İzzet Baysal Caddesi’nde
 • Yamaner Kuyumculuk yeni mağazası ile İzzet Baysal Caddesi’nde

      Yamaner Kuyumculuk yeni mağazası ile İzzet Baysal Caddesi’nde

      Kuyumculuk sektörünün Bolu’daki öncü isimlerinden “Yamaner Kuyumculuk” yeni mağazasını İzzet Baysal Cadde’sinde hizmete açtı.

      Yamaner Kuyumculuk yönetim kurulu başkanı Çağlar Yamaner, yaptığı açıklamada; “Yamaner Kuyumculuk olarak İzzet Baysal Cadde’sinde geçen hafta açtığımız yeni mağazamızın mutluluğunu yaşıyoruz. Resmi açılışımız öncesinde bu güzel etkinlikle Bolulu hemşerilerimize bir sürpriz yapalım istedik” dedi.

        Roberto Bravo’nun Sonbahar rüzgarları, Yamaner Cadde Mağazası’nda & ilham veren mücevherler için esiyor

        Mücevher ve kuyum sektörünün, özgün çizgisi ile sivrilen markası Roberto Bravo; 2016 yılı içinde yurt genelinde kuyumcularla olan iş birliğini artırma kararı aldı. Bünyesinde bulunan çok farklı sıra dışı parçaları tüketicileri ile buluşturmak isteyen, bu kapsamda “Sıradışı Mücevher Günleri” etkinliğini düzenleyen Roberto Bravo; mesajlarını, son koleksiyonlarını ve sıra dışı altın, pırlanta mücevherlerini müşterileri ile buluşturacak.

         Hiç kimsenin görmediği farklı ürünleri müşterilerimizin beğenisine sunuyoruz      

        Yamaner Kuyumculuk Cadde mağazasında 12 Kasım tarihine kadar devam edilecek olan etkinlikte birbirinden farklı altın, elmas ve pırlanta tasarımlar farklı görünmek isteyen bayanların beğenisine sunulacak. Bolu’da 2’inci defa “Sıra dışı Mücevher Günleri” ni düzenlediklerini ve ilkinde gördükleri ilgiden son derece memnun olduklarını ifade eden Çağlar Yamaner; “Roberto Bravo’nun altın ve pırlanta grubuyla çalışıyoruz. Dolayısıyla da hiç kimsenin görmediği farklı ürünleri müşterilerimizin beğenisine sunuyoruz. Sıra dışı mücevher günlerinde ise normal zamanda bulunduramadığımız özel tasarımlı mücevherleri ve koleksiyonların tamamını sergileme şansımız oluyor. Bu etkinlikte Roberto Bravo’nun yanı sıra mücevher sektörüne yeni bir soluk getiren “Mazal İstanbul” da tasarım ekibi ve son koleksiyonu bizimle birlikte olacaklar“ dedi.

        “Altının sadece yatırım aracı olması fikri kırıldı”

         Günümüzde altın ve mücevherin başka bir anlam kazanmaya başladığına değinen Roberto Bravo Pazarlama ve Marka Müdürü Selin Nizam ”Altının artık sadece yatırım aracı olması fikrini kırmaktayız. Nesilden nesile aktarılabilecek tasarımlar sunmaktayız. İnsanlar artık kullanmadıkları takılarını değiştirip hiç kimsede olmayan ürünleri tercih ediyor. Bu kapsamda sıra dışı mücevher günleri aracılığı ile Bolu’da misafirlerimizi karşılıyor; klasiğin ve alışılmışın dışında pırlanta ve ürün gruplarımızı bayanların beğenisine sunuyoruz ” ifadelerini kullandı.

       Elmas ve pırlatanın mükemmel birlikteliği

       Model ve koleksiyonlarında geçmişi ve günümüz modasını başarılı bir şekilde işleyen Mazal İstanbul, yeni koleksiyonlarında elmas ve pırlantayı birlikte işleyerek, geçmişin izlerini günümüze modern çizgiler ile taşıyor. Marka, bu tercihi ile tasarladıkları ürünleri genç nesillere de sevdirmeyi amaçlıyor. “Mazal İstanbul” kurucusu ve yönetim kurulu başkanı Arda Manas Topaloğlu elmas kategorisinde yarattıkları bu sıra dışı çizgiyi ve bu alanda yaptıkları yenilikleri şu sözler ile dile getiriyor. ‘’Pırlanta ve elmasın birlikte kullanılmasının asıl amacı, tasarladığımız ürünlerin genç nesillerin de talep ediyor olmasını arzu etmemiz. Müşterilerimiz aldıkları ürünün tasarım olarak özel olmasının yanında kullanışlı ve ekonomik olmasını tercih etmektedir. Dolayısı ile onların bu taleplerine de karşılık olarak modern çizgide ürün yorumlarımıza ve üretimlerimizi devam edeceğiz.”

        Ünlü designer George Sugar Bolu’da

        8-12 kasım tarihleri arasında gerçekleştirilecek bu sıra dışı etkinliğin hem müşterileri ile aralarında hem de müşteri ile ürün arasında farklı bir iletişim köprüsü oluşturduğunu söyleyen Yamaner, bu özel etkinlikte ünlü designer George Sugar’ın da bulunacağını ve misafirlerine hayallerindeki takının gerçeğe dönüştürebilmenin heyecanını yaşatacaklarını söyledi.

         En şanslı kim?

        Yüksek kaliteyi ve özel tasarımları son tüketicinin çok uygun şartlarda elde edebileceğini ve etkinliğe herkesin davetli olduğunu dile getiren Yamaner, sözlerini mağazayı ziyaret edecek ve çekilişle belirlenecek bir misafirlerine Roberto Bravo’nun özel pırlanta kolyesinin hediye edileceğini söyleyerek bitirdi.

YORUMLAR Toplam yorum: 1
 • 29 milyarder(7.11.2017 11:14:27)

  Gelirin % 90'ı 29 milyardere aitmiş.Çalışın çalışın....

  Allah'ın on pulunu bekleye dursun on kul
  bir kişiye tam dokuz dokuz kişiye bir pul
  kurt yapmaz bu taksimi kuzulara şah olsa.

  Gelir dağılımı adaletsizliğinde  78.sıradayız.

YORUM YAZ (Maksimum 750 karakter uzunlukta olabilir)

Diğer haberler

| Aktaş Mh. Taşhancılar Cad. No: 10 - BoluTel: 0374 212 88 66Faks: Email: kamuran@bolununsesi.com |
Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak
20 Şubat 2011 tarihinde sınava girecek olan
Temel Eğitim kursiyerlerimizin son kayıt tarihi
4 Ocak 2011 günüdür.

20 Şubat 2011 tarihinde Yenileme Eğitimi sınavına
girecek kursiyerlerimizin son kayıt tarihi
11 Ocak 2011 günüdür.