bolununsesi
Çekin, gönderin, yayınlayalım

Olsun be aldırma Yaradan yardır... Sanma ki zalimin ettiği kârdır... Mazlumun ahı indirir şâhı... ELBETTE HERŞEYİN BİR VAKTİ VARDIR... (Yunus Emre)

6'ıncı kattan düştü

  • 6'ıncı kattan düştü

      Askerden yeni geldiği öğrenilen 22 yaşındaki sıva işçisi Osman Coşkun, iş güvenliği almadan çalıştığı iskelede dengesini kaybedince 6’ıncı kattan aşağıya düştü.
      Talihsiz olay saat 15.30 sıralarında Bahçelievler Mahallesi Nergiz Sokak AFAD binası karşısındaki bir inşaatta meydana geldi. Askerliğini bitirdikten sonra kardeşiyle birlikte ekmek parası kazanmak için inşaata sıvacılık işine başlayan Osman Coşkun, çıktığı iskelede bir anda dengesini kaybetti ve 6’ıncı kattan aşağıya düştü.
     İş güvenliği olmadan çalışan sıva işçisi Coşkun, düşmemek için yoğun çaba harcadığı ama buna rağmen kat iskelelerine çarpa çarpa sert zemine düşmekten kurtulamadı. Genç işçi inşaatta çalışan arkadaşları tarafından olay yerine gelen ambulansa İzzet Baysal Devlet Hastanesi Köroğlu Ünitesine kaldırıldı. Coşkun’un, kaburgalarında kırık olduğu, hayati tehlikesinin bulunmadığı öğrenildi. Polis yüksekten düşme olayıyla ilgili soruşturma başlattı.

YORUMLARBu habere ilk yorum yazan siz olun!
YORUM YAZ (Maksimum 750 karakter uzunlukta olabilir)

Diğer haberler

| Aktaş Mh. Taşhancılar Cad. No: 10 - BoluTel: 0374 212 88 66Faks: Email: kamuran@bolununsesi.com |
Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak
20 Şubat 2011 tarihinde sınava girecek olan
Temel Eğitim kursiyerlerimizin son kayıt tarihi
4 Ocak 2011 günüdür.

20 Şubat 2011 tarihinde Yenileme Eğitimi sınavına
girecek kursiyerlerimizin son kayıt tarihi
11 Ocak 2011 günüdür.