bolununsesi
Çekin, gönderin, yayınlayalım

Olsun be aldırma Yaradan yardır... Sanma ki zalimin ettiği kârdır... Mazlumun ahı indirir şâhı... ELBETTE HERŞEYİN BİR VAKTİ VARDIR... (Yunus Emre)

Şehidimiz gözyaşlarıyla toprağa verildi

  • Şehidimiz gözyaşlarıyla toprağa verildi
  • Şehidimiz gözyaşlarıyla toprağa verildi
  • Şehidimiz gözyaşlarıyla toprağa verildi
  • Şehidimiz gözyaşlarıyla toprağa verildi
  • Şehidimiz gözyaşlarıyla toprağa verildi
  • Şehidimiz gözyaşlarıyla toprağa verildi

       Şehidimiz gözyaşlarıyla toprağa verildi
       Teröristlerce düzenlenen el yapımı patlayıcı saldırısında şehit olan Bolulu şehidimiz İlhan Sezer ve beraberindeki 3 şehit düzenlenen törenin ardından memleketlerine uğurlandı. Geredeli şehidimiz Sezer, gözyaşları ve ağıtların ardından Nuhören Köyü’nde toprağa verildi. Şehidin eşi Derya Sezer, katil terör örgütü PKK’ya lanet yağdırdı.
         Şehit Tümgeneral Aydoğan Aydın Operasyonu kapsamında Zer Tepe Bölgesi’nde teröristlerce düzenlenen el yapımı patlayıcı saldırısında şehit olan 4 asker için Hakkari Dağ ve Komando Tugay Komutanlığında tören düzenlendi. Hakkari Valisi Cüneyt Orhan Toprak, Belediye Başkan Vekili Cüneyt Epcim, Van Jandarma Asayiş Kolordu Komutanı Korgeneral Salih Karataş, Yüksekova 3. Piyade Tümen Komutanı Tuğgeneral Metin Tokel, vali yardımcıları Bekir Abacı ve Mehmet Nurullah Karaman, İl Jandarma Komutanı Tuğgeneral Ferdi Korkmaz, Cumhuriyet Başsavcısı Mustafa Balık, İl Emniyet Müdürü S. Suvat Dilberoğlu, AK Parti 23. Dönem Hakkari Milletvekili Abdulmuttalip Özbek, askeri erkan, polis memurları ve kurum amirlerinin katıldığı uğurlama töreni, şehit askerlerin özgeçmişlerinin okunmasıyla devam etti. Hakkari İl Müftüsü Faruk Gürbüz tarafından dua okunmasının ardından şehit Piyade Uzman Çavuş Furkan Aydın (Osmaniye), Uzman Çavuş İlhan Sezer (Bolu), Uzman Çavuş Adem Gezer (Erzurum) ve Piyade Uzman Çavuş Seçkin Arıkan’ın (Eskişehir) naaşları arkadaşlarının omuzlarında taşınarak helikoptere alındı. Şehitlerin naaşlarının Van’dan uçakla memleketlerine uğurlandı.
        Şehidimiz İlhan Sezer’in Türk bayrağına sarılı naaşı gözyaşları arasında Nuhören Köyü’ne getirildi. Cenaze ilk olarak baba evine getirildi. Burada şehidimiz eşi, babası ve annesi tabuta sarılarak ağıtlar yakarak gözyaşı dökerek, terör örgütü PKK’ya lanetler yağdırdılar. Üst düzey protokolün katıldığı cenaze töreninde 7’den 70’şe herkes gözyaşı dökerken, şehidin cenazesi Gerede Yeni Camii’de kılınan ikindi ve cenaze namazından sonra son yolculuğuna Nuhören Köyü Mezarlığı’nda defnedildi.

 

YORUMLAR Toplam yorum: 1
  • Kamil(18.10.2017 10:21:46)

    Şehidimizi uğurlamaya gittik; Cami girişine doğru yol bölünmüş protokol için ayrılmış, (Şehit bizim şehidimiz sadece protokolün değil...) Herkesin elinde bir telefon canlı yayın yapmalar, konuşmalar, Allah biliyor milletin elinden telefonu alıp cebine koyasım geliyor. Bu durumdan bir tek ben mi rahatsızım anlamış değilim, saygılarımla...  

YORUM YAZ (Maksimum 750 karakter uzunlukta olabilir)

Diğer haberler

| Aktaş Mh. Taşhancılar Cad. No: 10 - BoluTel: 0374 212 88 66Faks: Email: kamuran@bolununsesi.com |
Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak
20 Şubat 2011 tarihinde sınava girecek olan
Temel Eğitim kursiyerlerimizin son kayıt tarihi
4 Ocak 2011 günüdür.

20 Şubat 2011 tarihinde Yenileme Eğitimi sınavına
girecek kursiyerlerimizin son kayıt tarihi
11 Ocak 2011 günüdür.