bolununsesi
Çekin, gönderin, yayınlayalım

Olsun be aldırma Yaradan yardır... Sanma ki zalimin ettiği kârdır... Mazlumun ahı indirir şâhı... ELBETTE HERŞEYİN BİR VAKTİ VARDIR... (Yunus Emre)

Bolulu Avukat silahlı saldırı sonucu hayatını kaybetti 

  • Bolulu Avukat silahlı saldırı sonucu hayatını kaybetti 
  • Bolulu Avukat silahlı saldırı sonucu hayatını kaybetti 

       Bolulu Avukat silahlı saldırı sonucu hayatını kaybetti 
       Kocaeli’nin İzmit ilçesinde, ofisinde silahlı saldırıya uğrayan Göynüklü hemşehrimiz Avukat Mehmet Samim Geredeli hayatını kaybetti.
      Olay, saat 16.15 sıralarında, Ömerağa Mahallesi Fethiye Caddesi’nde bulunan bir iş merkezinde meydana geldi. Avukat Mehmet Samim Geredeli’nin ofisine gelen, Serhat Abdullah S. isimli zanlı, yanında getirdiği silahı çıkarttı. Silahını Avukat Mehmet Samim Geredeli’ye yönelten zanlı, kurşun yağdırdı. Avukat ağır yaralanırken, zanlı kendisine ait otomobil ile olay yerinden uzaklaştı.
       Sağlık ekipleri, vücuduna 3 kurşun isabet eden avukata müdahalede bulundu. Ancak, avukat Geredeli, tüm çabalara karşın hayata döndürülemedi.
      Polis, zanlının kaçtığı kırmızı bir otomobilin plakasını tüm ekiplere bildirdi. Olayın duyulmasının ardından Geredeli’nin meslektaşları ofise gelen yetkililerden bilgi aldı.
      Zanlı, Serhat Abdullah S.’nin geçtiğimiz yıllarda çete lideri olmak suçundan tutuklandığı öğrenildi. Öte yandan sosyal medya hesabının profil kısmına, ’Mapus soğuk, duvar yaş, belki biraz üşürüz. Hele başım zindandan çıksın da görüşürüz’ yazdığı görüldü.

 

YORUMLAR Toplam yorum: 1
  • büre(11.10.2017 10:15:40)

    Allah Rahmet Eylesin Avukatlık zor meslek gibi görülse de Özellikle Miras hukukunda Arsa Tarla bağ bahçe gibi davalarda Nispi avukatlık ücreti MALIN Avukatlara Yasal olarak aktarımından başka bir şey değil. İcra davaları yasal takipler insanlarımızı bitirdi biten insan ne yapacak suç işleyecek Avukat kardeşlerim avrupada 3 bine satılan BMW lerle binmek için ihtiraslarından vaz geçmeliler yoksa bu toplumsal bir yara haline gelecek yazık üzülmemek mümkün değil Yakın bir zamanda  ölen birisine borcuma karşılık bilezik vermiştim dosyaya feragat vermemiş ben borcumun on katını yatırmıştım ama beni de bitirmişti ona da beddua etmiştim bunun gibi çok örnekler var

YORUM YAZ (Maksimum 750 karakter uzunlukta olabilir)

Diğer haberler

| Aktaş Mh. Taşhancılar Cad. No: 10 - BoluTel: 0374 212 88 66Faks: Email: kamuran@bolununsesi.com |
Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak
20 Şubat 2011 tarihinde sınava girecek olan
Temel Eğitim kursiyerlerimizin son kayıt tarihi
4 Ocak 2011 günüdür.

20 Şubat 2011 tarihinde Yenileme Eğitimi sınavına
girecek kursiyerlerimizin son kayıt tarihi
11 Ocak 2011 günüdür.