bolununsesi
Çekin, gönderin, yayınlayalım

Olsun be aldırma Yaradan yardır... Sanma ki zalimin ettiği kârdır... Mazlumun ahı indirir şâhı... ELBETTE HERŞEYİN BİR VAKTİ VARDIR... (Yunus Emre)

Emekli aşçı ayının saldırısı sonucu feci şekilde öldü

  • Emekli aşçı ayının saldırısı sonucu feci şekilde öldü
  • Emekli aşçı ayının saldırısı sonucu feci şekilde öldü
  • Emekli aşçı ayının saldırısı sonucu feci şekilde öldü
  • Emekli aşçı ayının saldırısı sonucu feci şekilde öldü

     Emekli aşçı ayının saldırısı sonucu feci şekilde öldü  
        Mengen İlçesi'ne bağlı Akçakoca Köyü'nde 71 yaşındaki Zeki Öztürk, mantar toplamak için gittiği ormanlık alanda ölü bulundu. Cesedi yüzü ve vücudu tanınmayacak halde parçalanmış halde bulunan Öztürk’ün, bir ayının saldırısı sonucu öldüğü tahmin edilirken, Öztürk'ün kesin ölüm nedeni Adli Tıp otopsisinde belirlenecek.

        Ankara'da bir otelde uzun yıllar aşçı olarak çalıştıktan sonra geçen yıl emekli olan evli ve 3 çocuk babası Zeki Öztürk, dün sabah 07.00 sıralarında av tüfeğini de yanına alarak mantar toplamak için ormana gitti. Yakınları, öğleden sonra olmasına rağmen geri dönmeyen Zeki Öztürk'ün, cep telefonunu da açmaması üzerine şüphelendi. Yakınları ve köylüler, saat 15.30 sıralarında Zeki Öztürk'ü aramaya çıktı. Ormanda sürekli Öztürk'ün telefonunu arayıp sesin geldiği yöne doğru giden köylüler, akşam saatlerinde köye yaklaşık 2 kilometre uzaklıkta yüzünün büyük bölümü yırtıcı bir hayvan tarafından parçalanarak yenilmiş halde bulunan cesetle karşılaştı.

         Köylüler jandarmaya haber verdi. Jandarma, Cumhuriyet savcısı nezaretinde olay yerinde inceleme yaptı. İncelemede cesedin Zeki Öztürk'e ait olduğu belirlenirken, cesedin çevresinde ayıya ait ayak izleri saptandı.

        CESET KAMYONET KASASINDA GÖTÜRÜLDÜ

        Ayının saldırısı sonucu öldüğü tahmin edilen Öztürk'ün cesedi, battaniyeye sarılıp Orman İşletme Müdürlüğü'ne ait kamyonetin kasasına konuldu. Ceset, kamyonet kasasında Mengen Devlet Hastanesi'ne götürüldü. Hastane önünde battaniye ile birlikte kaldırılıp sedyeye konulan ceset, morga götürüldü. Zeki Öztürk'ün cesedi, kesin ölüm nedeninin belirlenmesi için Ankara Adli Tıp Kurumu'na gönderildi.

       Öte yandan Zeki Öztürk'ün yakınları, olay yerine gelen 112 Acil servis ambulansında ceset torbası bulunmadığını ileri sürerek cesedin kamyonet kasasında battaniyeye sarılarak morga götürülmesine tepki gösterdi. Köylüler de Zeki Öztürk'ün mantar toplarken karşısına çıkan bir ayının saldırısına uğradığını ve ayının yüzünün büyük bölümünü yediğini tahmin ettiklerini söyledi. Soruşturma sürdürülüyor.
 

YORUMLAR Toplam yorum: 1
  • ali(7.10.2017 11:40:57)

    ayı degilde kalp krizi sonucu ölmüş alabilir.ölümden sonrada ayıdan daha küçük bir yırtıcı saldırısı olmuştur diye düşünüyorum..çünkü haber akışı bilgileri ayı saldırı ölümüne benzemiyor..

YORUM YAZ (Maksimum 750 karakter uzunlukta olabilir)

Diğer haberler

| Aktaş Mh. Taşhancılar Cad. No: 10 - BoluTel: 0374 212 88 66Faks: Email: kamuran@bolununsesi.com |
Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak
20 Şubat 2011 tarihinde sınava girecek olan
Temel Eğitim kursiyerlerimizin son kayıt tarihi
4 Ocak 2011 günüdür.

20 Şubat 2011 tarihinde Yenileme Eğitimi sınavına
girecek kursiyerlerimizin son kayıt tarihi
11 Ocak 2011 günüdür.