bolununsesi
Çekin, gönderin, yayınlayalım

Olsun be aldırma Yaradan yardır... Sanma ki zalimin ettiği kârdır... Mazlumun ahı indirir şâhı... ELBETTE HERŞEYİN BİR VAKTİ VARDIR... (Yunus Emre)

Adalet protokolü Gerede Panayırı'nda

  • Adalet protokolü Gerede Panayırı'nda
  • Adalet protokolü Gerede Panayırı'nda
  • Adalet protokolü Gerede Panayırı'nda
  • Adalet protokolü Gerede Panayırı'nda

       Geredeli hemşerimiz Hakimler Savcılar Kurulu Başkanı Mehmet Yılmaz Gerede Panayırlarının 1. gününde yanında Bolu Başsavcısı Önder Yaman, Ağır Ceza Mahkemesi Başkanı Seyfi Han ile birlikte panayır alanını ziyaret etti.
       Mehmet Yılmaz, Önder Yaman, Seyfi Han ve Gerede Belediye Başkanı Mustafa Allar’ın birlikte gerçekleştirdiği panayır ziyaretinde önce Gerede Adliye binası ve İlçe savcılığı ziyaret edildi. İlçe adliyesi ziyaretinin ardından Panayır alanında kurulan Belediye binasını ziyaret eden Başkan Mehmet Yılmaz daha sonra Panayır alanında bulunan esnaf ve vatandaşlar ile sohbet etti. HSK Başkanı Mehmet Yılmaz yaptığı açıklama da, “çocukluğumuzda panayırları iple çekerdik. Sabahtan akşama kadar yorulmadan usanmadan gezerdik. Panayırların o günkü canlılığının bugünde devam etmesi çok sevindirici. Bugünler İlçenin geleneksel günleri ve Türkiye’nin dört bir tarafından alıcılar ve satıcılar geliyor. Son derece memnuniyet verici” dedi.

       HSK Başkanı Mehmet Yılmaz ve beraberinde ki heyet meşhur Gerede Kazının tadına baktıktan sonra akşam saatlerinde panayır alanından ayrıldı. 

YORUMLARBu habere ilk yorum yazan siz olun!
YORUM YAZ (Maksimum 750 karakter uzunlukta olabilir)

Diğer haberler

| Aktaş Mh. Taşhancılar Cad. No: 10 - BoluTel: 0374 212 88 66Faks: Email: kamuran@bolununsesi.com |
Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak
20 Şubat 2011 tarihinde sınava girecek olan
Temel Eğitim kursiyerlerimizin son kayıt tarihi
4 Ocak 2011 günüdür.

20 Şubat 2011 tarihinde Yenileme Eğitimi sınavına
girecek kursiyerlerimizin son kayıt tarihi
11 Ocak 2011 günüdür.