Bolu'da BolununSesi Gazetesi okunur

Zorunlu Açıklama

Zorunlu Açıklama
  29 Temmuz 2021

  Zorunlu Açıklama Bolu'da bir internet sitesinde “BOLU’da TECAVÜZ SKANDALI ...

        Zorunlu Açıklama

        Bolu'da bir internet sitesinde “BOLU’da TECAVÜZ SKANDALI “ başlıklı yayımlanan bir haberde TANSU DERİCİ hakkında gerçeğe aykırı beyanlara ve itibar zedeleyici ifadelere yer verildiğinden kamuoyunun doğru bilgilendirilmesi ihtiyacı doğmuştur. 

         Düzeltme metni;      

        Bolu'da bir internet sitesinde “BOLU’da TECAVÜZ SKANDALI “ başlıklı yayımlanan haberde müvekkilim TANSU DERİCİ’nin sözde  17 yaşındaki yanında çalışan stajyerini eve götürmek üzerine arabasına alması, ormanlık alana götürmek suretiyle kendisine tecavüz etmesi haberinin gerçeklerle uzaktan yakından bir ilgisi bulunmamaktadır. 

        Bolu halkı bilmelidir ki müvekkilim Bolu’nun sevilen ve saygı duyulan esnaflarından bir tanesi olup, yapılan bu asılsız haberle amaçlanan toplum nezdinde müvekkilimizi itibarsızlaştırmak ve sansasyon yaratmaktır. Kimsenin aklında bir soru işarete kalmaması adına bu açıklamayı yapmak gereği hasıl olmuştur. Kamuoyuna saygıyla duyurulur. 

                                                             Tansu DERİCİ  

                                                                     Vekili  

                                                        Av. Halil İbrahim YILMAZ 

   

  • Rumuz2 Ağustos 2021 . 01:18

   Evt haber başlığı yalan ortada tecavüz falan yok ama cinsel saldırı söz konusu ki deliller olmasa şuan tutuklu olmaz
  • Bolulu30 Temmuz 2021 . 20:57

   İşin aslı nedir ortada bir suçlama var sanırım olay mahkemeye intikal etti mi, tutuklu mu yargılanıyor. Yoksa sadece iftira mı ?
  • Bolulu30 Temmuz 2021 . 13:34

   İnsanları karalamak çok kolay. Resmi ilan almak için basılan sözde gazeteden ne beklerdiniz ki!
  • mustafa30 Temmuz 2021 . 09:11

   Bolu gündem zaten ne zaman gazetecilik yaptı ki işi gücü yalan uydurma haber,
  • Mehmet30 Temmuz 2021 . 09:10

   Bolu Gündemi hayatta açmam bir daha çok kızgınım. Olay çok farklı.
  • Bolulubirisi30 Temmuz 2021 . 08:27

   Tansu abi çok kibar beyefendi bir esnaftır. Yıllarca müşterisiydik kibar lığı dışında böyle bir olumsuz davranışına şahit olmadık. Umarım atılı suçlamadan beraat ederek tahliye olur.
  • Bolulu1429 Temmuz 2021 . 23:04

   Sanık üzerine atılan suç cinsel saldırı olup belirtilen gazetede olduğundan farklı yansıtılmıştır ancak cinsel saldırı söz konusu olup sanık tutukludur
  • Levent yılmaz29 Temmuz 2021 . 22:45

   Şeref ve haysiyetten yoksun muhabirlerinizden kurtulun size sonra hakeret edicem bolu gündem
  • Levent29 Temmuz 2021 . 22:40

   Haber bolu gündemin acizliğidir kişi bolunun saygın değer esnafıdır ortada bir kumpas vardır
  • vatandaş29 Temmuz 2021 . 19:54

   ayîp be insana iftira atmak bu kadar kolaymı,Allah korkusu kalmadı,birde bunu haber yaptılar
  • m.okur29 Temmuz 2021 . 18:30

   iddia edildi tarzi habercilik ,iki taraf dinlenmeden olayin ic yuzu ortaya cikmamisken mahkemeye intikal etmis bir olay sonuclanmadan yaz gec ne guzel dunya.kisi masumsa haber uzerine kendisine zarar verecek bi davranista bulunsa veya yakinlari saglik sorunu yasasa bunun hesabini kim verecek?Gazeteciler ozellikle boyle hassas bir konuyu mahkemeden karar cikmadan haberlestirmemeli ,adamina gorede onu yaz bunu yazma seklinde cifte standart sergilememeli.
  • Bolulu29 Temmuz 2021 . 16:58

   Bolu gündemin yaptığı gazetecilik değil. mahalle karılarının dedikodusu gibi haber yapılmaz. bi haber yapacaksan önce araştıracaksın. kaldıki burda bir aileyi toplumdan koparma içersine bile girmişinizdir bu yalan haberle. Bence Bolu gündem gazetesinin düzeltme ve özür yazısı paylaşması lazım. yoksa bu gazete ve gazete sahibi olan 2 kişi cezasını çekmeli. Böyle saçma sapan gazetecilik olmaz.
  • Ervani ALEMDAR 29 Temmuz 2021 . 16:46

   Tansu Dericiyi çok değerli ailesini ve Rahmetli abisi Tolga’yı çok severim...Herkes ağzından çıkana kalemin ucuna birseyler yazarken ve konuşurken bir gün hesap vereceğini unutmasın inancı varsa...Burcu kardeşiminde ve Derici ailesininde her zaman bir yanındayım...
  • Ayhan29 Temmuz 2021 . 16:08

   Bende Tansu nun bu işle alakası olabileceğine inanmamış tım.
  • Merkeşler spor29 Temmuz 2021 . 12:50

   Mevzunun enufak bir köşesinde Malum feto sevici göbekli avukat varsa 10kez düşünmek gerek,işleyişte gayet normal oluyo haliyle.Bir bolulu olarak baştan sona yalan haber olduğuna şüphem yoktu.BUNU BU ŞEKİLDE YAYINLAYAN KİŞİ VE İŞLETMESİNİN EN AĞIR CEZA İLE YARGILANMASI ŞART.İşin gercek boyutu ortaya çıksın bakalım neler çıkacak altından.
  • Şebnem 29 Temmuz 2021 . 12:28

   Aile büyüklerinde sağlık problemi olanlar var.çok daha büyük bir kayıp verebilirdi bu insanlar.Bilip bilmeden haber yapmak ne ayıp.
  • Yeşim UĞUR29 Temmuz 2021 . 12:15

   Biz zaten hiç inanmadık. İnananlara da güldük.. Bu haberi çıkartanların inşallah evlatlarından çıkmaz. Dava devam ederken ne cesaret bu tür karalama kampanyaları başlatabildiklerine inanamıyorum, bu kadar mı acizler. Keser döner, sap döner, gün gelir hesap döner.
  • Zahmanlalı29 Temmuz 2021 . 11:45

   Bunu bu şekilde yayınlayana dava açmalısınız. Böyle karalama haber ve habercilik olmaz.adamin ailesi var,karşı tarafın keza öyle. Insanlar kendilerine açılan dava ile suçlanamaz. Mahkemenin son kararıdır esas alınması gereken.yoksa herkes birbirini tuhaf davalar açabilir.Bu suçlu olduğunu göstermez.
  • bolulu29 Temmuz 2021 . 10:14

   bolu gündem gazetesinide artık öpersiniz.bencede öpün

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak