“Eleştiri belki güzel bir şey değildir, ama gereklidir. Ağrıyla aynı işi görür. Çünkü ağrı da vücutta bir arıza olduğunu haber verir.” Winston Churchill

Kız arkadaşının evinin önünde kendisini vurdu !

Kız arkadaşının evinin önünde kendisini vurdu !
  25 Mart 2021

  Kız arkadaşının evinin önünde kendisini vurdu ! Kendisinden ayrılan ...

       Kız arkadaşının evinin önünde kendisini vurdu !

         Kendisinden ayrılan kız arkadaşını ikna etmek için kapısına giden Bahadır M. (30), isteği kabul edilmeyince tabancayla karın boşluğuna ateş açarak kendisini yaraladı.

          Olay, bugün saat 08.00 sıralarında Sümer Mahallesi Saroz Sokak'ta meydana geldi. İddiaya göre Bahadır M., kendisinden ayrılan kız arkadaşı Elif Pınar Ö.'ye barışma teklifinde bulunmak için evine gitti. Genç kız, Bahadır M.'nin barışma teklifini kabul etmedi ve kapıyı açmadı. Bunun üzerine Bahadır M., yanında getirdiği tabancayla kendi karın boşluğuna ateş açtı. Silah sesini duyan Elif Pınar Ö. durumu Acil Sağlık ve polis ekiplerine haber verdi. Olay yerine gelen sağlık ekipleri, karnından yaralanan Bahadır M.'yi ilk müdahalenin ardından ambulansla İzzet Baysal Devlet Hastanesi Köroğlu Ünitesi'ne kaldırdı. Bahadır M.'nin hayati tehlikesinin bulunmadığı öğrenildi. Elif Pınar Ö., polis ekiplerine "Ben görmedim. Çünkü kapıyı hiç açmadım. Evde yalnızdım. Şu anda babam geldi ama olay sırasında evde tektim" dedi. Polis, olayla ilgili soruşturma başlattı.  
   

  • hasan3 Nisan 2021 . 00:25

   bahadır memiş mi bu bolunun küçük sedat pekeri
  • Cihan26 Mart 2021 . 18:44

   Keşke öleymiş, zekaya bak mantığa bak. Senin gibi birinden ayrıldığına şükretmeli bence.

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  GÜNÜN SÖZÜ

  Her fert istediğini düşünmek, istediğine inanmak, kendine mahsus siyasi bir fikre sahip olmak, seçtiği bir dinin icaplarını yapmak veya yapmamak hak ve hürriyetine sahiptir. Kimsenin fikrine ve vicdanına hakim olunamaz.

  SON YORUMLAR
  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak