BolununSesi, Bolu Halkı'nın vicdanının sesidir

Bolu Belediyesi’nde grup seks skandalı !!!

Bolu Belediyesi’nde grup seks skandalı !!!
  30 Temmuz 2020

  Bolu Belediyesi’nde grup seks skandalı !!! Bolu Belediyesi grup ...

         Bolu Belediyesi’nde grup seks skandalı !!!

         Bolu Belediyesi grup seks skandalı ile çalkalanıyor. Alaaddin Yılmaz döneminde yurt dışında Bolu Belediyesi personeli 2 kadın ve 2 erkeğin grup seks yaptıkları ve bunu da telefonla kayda aldıkları belirtiliyor. Grup sekse katılan erkeklerden birinin telefonunda görüntüleri yakalayan eşin kocasını boşamasıyla ortaya çıkan skandal olayın yeni Başkan Tanju Özcan’a da intikal ettirildiği, ancak grup sekste yer alan isimlerin Alaaddin Yılmaz’a yakınlığı nedeniyle olayın üstü örtülerek örtbas edilmeye çalışıldığı söyleniyor.

         Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz döneminde yaşanan grup seks skandalı olayı, eşlerden birinin kocasının telefonunda yakaladığı görüntülerle ortaya çıktı. Skandalın ortaya çıkmasına vesile olan kadın böyle bir rezilliği kabul etmeyerek kocasına dava açtı ve skandalın baş aktörü olan eşinden boşandı.

          Grup seks skandalı yurt dışında yaşandı

          Bolu Belediyesinin torpilli personelinin birkaç yıl önce yurt dışı gezisinde yaşanan olayda, Başkan’a yakın oldukları bilinen torpilli isimlerden evli 2 erkek ve 2 kadın şeytana uyarak hep birlikte grup seks yaptılar.

           Otelde aynı odada grup seks yaptılar!

           Yurt dışında hiçbir görevi olmadığı halde belediye kafilesinde torpilli sığıntılar olarak yer alan katılımcılardan 2 kadın ve 2 erkek şeytani planlarını uygulamaya koydular. Kaldıkları otelin bir odasında 4 kişi birlikte grup seks yaparken, bu ahlaksızlıklarını telefonla kayda almaktan da çekinmediler.

          Grup seksin baş aktörü yakayı ele verdi ve bedel ödedi

          Grup seks sırasında porno görüntülerini telefonla kayda alan belediye çalışanına eşi tarafından boşanma davası açıldı. İddiaya göre cep telefonundaki grup seks görüntüleri de mahkemede delil olarak kullanıldı ve dava boşanma ile sonuçlandı.

          Grup seksten Tanju Özcan’nın da haberi oldu

          Yurt dışında Bolu Belediyesi personeli 4 kişi arasında yaşanan grup seks ve sonrasında yaşananlar, iddiaya göre Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan’a da iletildi ve bu ahlaksız olaydan kendisi haberdar edildi. Ancak grup seks skandalında adı geçen isimlerin Alaaddin Abisine yakın isimler olması nedeniyle olayın üstü örtüldü ve bu personeller hakkında hiçbir işlem yapılmadı.

          Belediye çalışanları rahatsız!

          Grup seks skandalıyla isimleri ayyuka çıkan isimler Bolu Belediyesi çalışanları arasında lanetle anılırken, bu isimler hakkında bugüne kadar hiçbir şey yapılmamış olması hayretle ve ibretle karşılanıyor. Bolu Belediyesi’nde ekmek parası için çalışan temiz aile insanları, bunlarla aynı ortamlarda çalışıyor olmaktan dolayı son derece rahatsız olduklarını, bunlarla aynı ortamlarda çalışmak zorunda kaldıkları için utanç duyduklarını ifade ediyorlar.

       Not: Olayda adı geçen kişilerin isimlerini ve TC’lerini veremiyoruz. Sonra bizleri 'kişisel veri' falan deyip hapis cezası ile cezalandırıyorlar.

  • Xvat9 Ağustos 2020 . 11:46

   Merak etmeyin herkes kendini biliyor. Derdi tasası biz millete düşmesin. Herkes kendinden utansın.
  • Selahattin5 Ağustos 2020 . 17:40

   Diğer gazetelerin iddasına göre bu habere mahkemece erişim engeli konulması için dava açılmıştı fakat hala yayında erişim engeli haberi tamamen yalan ve fos mu çıktı..
  • Herhangi biri5 Ağustos 2020 . 11:12

   Metin -jale -erkan ne yiyip ne içiyosunuz kafanız güzel anlaşılan.
  • Metin Çelik4 Ağustos 2020 . 22:15

   Eski Başkanlık dönemi Yıllarca buradan eleştirilmedi mi. Alaattin Yılmaz adı altında Belediyeden Yakınanlar Seslerini buradan duyurmaya çalışmadı mı. Peki Ya sonuç . Son dakika İttifakı Cumhur İttifakı çöktü. Peki Nasıl. Tanju Özcan ve Alaattin Yılmaz İttifakı Kazandı. AKP liler Alaattinciler ve hatta AKP li ve FETÖ kadrolarının çalışmaları Tanju ÖZCAN ı Başkan Yaptı Bence. CHP akıllanmadı akıllanmayacak. Bir Bedri abimiz kaldı. güvenilir olan Tanju AK
  • Erkan4 Ağustos 2020 . 12:47

   İstanbul sözleşmesini destekleyenlere söylüyorum. İstanbul sözleşmesine ters bir durum mu? var.
  • Jale4 Ağustos 2020 . 09:36

   mskyd rumuzlu vatandaş, o zaman Sn. Başkan gereğini yapmalı yoksa lbgt lileri hoş gören bir siyasi parti bunlarada sempati veya hoş görü ile mi bakıyor?
  • Mskyd2 Ağustos 2020 . 18:09

   Birkaç ahlaksızın yaptığı rezaleti Bir siyasi partiye bağlayanlara yazıklar olsun.
  • ahmet2 Ağustos 2020 . 09:05

   Devletin imkanlarıyla kendi nefislerini doyuran, açgözlü sapıklar günahlarının cezalarını inşallah çekeceklerdir. Kimsenin yaptığı yanına kalmaz.
  • Gurbette Bolulu1 Ağustos 2020 . 20:39

   Gurbete çıkmayınca insan Bolunun gıymetini anlamayo. Anlayıncası da iş işten geçiyo. Emme Aladdin Başgan dışarıdan bakınca Bolu'ya çok şeyler yaptı. Yaptı emme demekki çok daha güzel şeyleri çalışanlarına yapmış Hem ne va bunda alan verende ses çıkmayınca giremeyenlere acısı mı tutuyo. Bu grup sadece Bolu Belediyesinde yokki. AKP sağolsun insanların fantazi dünyasını genişletti. hemen hemen her ilde va bu gurup olayı. En son Düzcede de parti yönetimi
  • Cyber1 Ağustos 2020 . 19:25

   Bolu Belediyesi personellerinin hepsi şu an zan altındadır. Personelin belli bir kesimi değil hepsi bu kara leke haberiyle muhattap olmak zorunda bırakılmıştır. Bolununsesi.com tescilli internet sitesi elinde bulunan belgelerle bu kişilerin isimlerinin baş harflerini bile açıklayamamıştır. Bu da durumun ne kadar sahte olabileceğini göstermekte.
  • insanlar çok yalanci1 Ağustos 2020 . 16:24

   Bolu belediye sin de. Kimler varki. Belediyesini kirlediler ya pes adiler terbiye sizle r
  • Bolulu31 Temmuz 2020 . 19:04

   chepe döneminde olsa kentte şimdi yaygara koptuydu. hatta olaay ulusal siyasete bile maşzeme olduydu.
  • İğrenç31 Temmuz 2020 . 14:53

   Elalemin seks hayatı bizleri hiç ilgilendirmez. İşimiz gücünüz kimin kiminle seks yaptığı... Torpille bir yere gelmelerini eleştirmek lazım yaptıkları seksi değil!
  • Soru Yorum31 Temmuz 2020 . 10:21

   Haberin doğru mu yalan mı olduğu çok basit öğrenilebilir. İddia edildiği gibi boşanan eşin mahkemeye sunduğu bilgi,belge ve videolar bu işin gerçek yüzünü ortaya çıkarmaya yetecektir. Tabi gerçekler ortaya çıkarılmak isteniyor ise ??
  • Zekayi Demir31 Temmuz 2020 . 09:56

   Adam 3 dönem Başkanlık yaptı Nerdeyse her hafta sonu Yurt dışında şimdi mi aklınıza geldi Adam demekki grubuyla Bolu’dan çok Almanya’da iş yapmış
  • Yaşar31 Temmuz 2020 . 03:04

   Alaaddin Yılmaz'ın Başdanışmanı ve İmar Müdürü olan Yaşar Taşkıran da bir zamanlar imar müdürlüğü odasında kadın arkadaşı ile kapıyı içerden kilitleyip içerde ne yaparlardı bilmem.
  • Bolucanlısı31 Temmuz 2020 . 01:48

   Tanjunun alaaddinden farkı nedir ne bekleniyor yani
  • Bir elin nesi dört elin f31 Temmuz 2020 . 00:43

   Üç kâğıtcı, tehditle para sizdiran gazeteci musveddesi deyince Bolu'da ilk akla gelen şahıs o gazteci degil bu gazteci degil demiş bu olayın üstünü kazıyın bu herif ışıkçısidir gurubun
  • Sezen 30 Temmuz 2020 . 23:58

   Bura Bolu burda hersey olu
  • Gulgor30 Temmuz 2020 . 22:58

   Vay a..
  • Osman Ezgü30 Temmuz 2020 . 22:40

   Tanju bsşkan bunları görevden al ,yoksa sana büyük yansıması olabilir,acıma sakın, biliyorsu n acıyan ne olur...
  • Direk Üzerindeki Leylek30 Temmuz 2020 . 22:21

   Romanya'daki menüde ana yemek olarak fırında mercimek,ekşili bamya ve içli köfte,tatlı olarakta dilber dudağı ve şıllık tatlısı varmış.Ne var yani bunda?Alaaddin'in sihirli lambası boş yere yanmamış işte,tek kişi ışıktan yararlanacağına grup olarak aydınlanmışlar.
  • Mahir30 Temmuz 2020 . 22:12

   Ya neden herkes veriyor alıyor anlamış degilim..tanju mu girdi gruba adamlar fantazi yapmış size ne alan razi veren razi...daha belediyenin üst düzeydeki insanlarda neler var bir tek grup yapan bunlar degilll......
  • Bolulu30 Temmuz 2020 . 22:10

   Vaybe zevke bak ya
  • Hasan30 Temmuz 2020 . 21:01

   AAAAH ALADDİN EFENDİ KAMURANİN ÜZERİNE GİTTİYIN KADAR ONLARINDA ÜZERİNE GİTSEYDİN ŞİMDİ BU MİLLETE BAKACAK BİR YÜZÜN OLURDU
  • Ali30 Temmuz 2020 . 19:58

   Nası bişe oluyo bu yaw? Grup priz gibi bişe mi bu?
  • musluk cu 30 Temmuz 2020 . 18:29

   s..... s...... adam oldun beee belediyeye girdin cebin para karıyer sayıbı oldun hayatın da göremeyeceğin ortamları mevkiyi gördün kızım zabıtaaaaa zabıtaaaa milletde seni bişey sandı gercek ne olduğun anlaşılanın ca yaaa s..... s.......
  • benxvatandaş30 Temmuz 2020 . 18:15

   Anafikir şu; aşçı bahçıvanı, bahçıvan şoförü, şoför uşağı sonra hepsi uşağı.Daha edepli ve saygılı olansa papaz kaçtı oyunu gibi.Yahut "kim kime ne giydirirse"Mide bulandırıcı bir durum, Bolu'nun yüz karaları...
  • vatandaş30 Temmuz 2020 . 18:07

   bundan bize ne acaba?
  • Bolulu 30 Temmuz 2020 . 18:06

   O zaman Allattin yılmaz bey bunları kovacakti. Belki dava sürecinde olduğu için bir şey yapılmadı. Bilemiyoruz.
  • Yakın takipçi 30 Temmuz 2020 . 17:53

   Hiç şaşırmadık. Bunlar sadece Romanyada olanlar. bilinmeyen neler var. Alaaddin başkan döneminde çok serbest çalışan birim vardı altlarında araba gezer tozarlardı herbıseye bır kılıf ayarlarlardı. Neysekı Tanju baskan geldıde surdu hepsını.yerını begenmeyende kendısını kovdurttu. Isını guzel yapanlarda var sallayanda
  • bolulueskikamyoncu30 Temmuz 2020 . 17:46

   belediye. olay nolduğunda. birşeyden.birşeyolmaz. frekansındaidi.
  • Hahaha30 Temmuz 2020 . 16:44

   Hiç şaşırmadım
  • bolulu30 Temmuz 2020 . 16:40

   baskan nıye geregını yapmadın.
  • Zahmanlalı30 Temmuz 2020 . 16:11

   Bolugündem sahibi bu habere iftira demiş! Nerden biliyon iftira olduğunu? Kvkk olmasa kamuran abi alayını ismen cismen yayınlar. Asıl bolugündem sahibinin gazetecilikle alakası yoktur. Yorum yapanın numarasına kadar ifşa eden bi gazetecilik anlayışı var bolu gündemde. Kamuran abi gazeteciyken siz ekmeğe mama diyodunuz. Zamanında belediyeden tek nemalanmayan adamdır Kamuran abi. Modelli arabaya binince kaliteli gazeteci mi olunuyo????
  • Vatandaş30 Temmuz 2020 . 15:54

   Sosyal işler müdürünün suçu ne? Başkan kimi götürürse yanında o gider kardeş...
  • Utku30 Temmuz 2020 . 15:45

   Kimin kime sapladığı bizi ilgilendirmezde niye kayıt alıyosunuz arkadaş.
  • Emekli30 Temmuz 2020 . 15:27

   Tanju beye beklentileri karşılaması için oy verdik. Ne yazık ki Alaattin Yılmaz'ın hayranı çıktı
  • mzek koç30 Temmuz 2020 . 15:08

   Sn Tanju ÖZCAN A YILMAZ ve yakınları söz konusu olunca, tepki vermiyor-veremiyor nedense. Benim babama yapılanlara da tamamen tepkisiz kaldı, kalıyor. Belediye de A YILMAZ döneminden kalan personellerden hala okuduğunu anlayamayan, gereğini yapmayan, bunu açıkça ortaya koyan cevap bile yazıyorlar
  • Fuat mert 30 Temmuz 2020 . 15:05

   Bu ne rezillik. Aloo Rasim başgan ahanda neler duyacaz. Tancu hala bunları görevden alamıyorsan yazıklar olsun sana da
  • deli deli30 Temmuz 2020 . 14:26

   gruba beni de sokun la abisin ohsun
  • Bolum30 Temmuz 2020 . 14:21

   Ramazanda personeline gelen yardım paketlerinin hepsini evine götüren Hüseyin Aykan aklı sıra Kamuran Alagözoğlu na gazetecilik dersi vermeye kalkmış. Bolu seni çok iyi tanıyor Hüseyin efendi sen hiç çeneni yorma biz biliriz kimin doğru gazetecilik yaptığını
  • Doktor30 Temmuz 2020 . 12:43

   Vay vay vay... Daha neler duyacağız bakalım..
  • Zakkum30 Temmuz 2020 . 12:18

   Reziller... Benim param haram olsun size..
  • Bolu30 Temmuz 2020 . 12:17

   Vay vay vaay.
  • CADDE ESNAFI30 Temmuz 2020 . 11:45

   Daha neler duyacağız.. !! Bando "Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü" bünyesinde değilmi.. ? Bu organizasyonları da zaten onlar yapıyor.. Ne ilginçtir ki, o günkü yöneticiyle bugunkü aynı.. Sorumlulara hesap sorulurmu..? Hayır tabii ki..
  • Akarsu kurnazı30 Temmuz 2020 . 11:39

   Ne güzel.
  • Çilekeş Emekli30 Temmuz 2020 . 11:34

   Merdümenün paraları nereye gdiyomuş annaduk
  • vatandaş30 Temmuz 2020 . 11:16

   hemen görevlerine son verilmeli.

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak