Olsun be aldırma Yaradan yardır... Sanma ki zalimin ettiği kârdır... Mazlumun ahı indirir şâhı... ELBETTE HERŞEYİN BİR VAKTİ VARDIR... (Yunus Emre)

Vefat edenler (Bugün 6 Şubat Çarşamba)

Vefat edenler (Bugün 6 Şubat Çarşamba)
  6 Şubat 2019

       1- Beşkavaklar Mahallesi halkından, Serkan ve Aslıhan GÖYNÜK’ün oğlu, Vahittin ve Makbule GÖYNÜK’ün torunu,Selahattin GÖYNÜK, Elveda ÖZTEKİN ve Fatma AKGÜN’ün yiğeni,(merhum) Muharrem ve Hacer YERLİKAYA’nın torunu; Çınar GÖYNÜK Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

         Cenazesi bugün Öksüz Tekke Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası Şehitler Mezarlığı'na defnedilecektir.

        2- Karamanlı Mahallesi halkından Merhume Emine DURA’nın eşi, Kamil, Şaban, Cengiz, Cezmi DURA, Ülkü KARGUN ve Filiz HOŞAFCI’nın babaları, emekli ormancı; Kemal DURA Haük'kın rahmetine kavuşmuştur. 

          Cenazesi bugün Siteler Camii'nde kılınacak ikindi ve cenaze namazı sonrası Çığırtkanlar Mezarlığı'na defnedilecektir.

         3- Sümer Mahallesi halkından Merhum İbrahim FİDAN’ın eşi, Müşerref SAYKI ve Makbule ARABACI’nın anneleri, Hüseyin SAYKI ve Hasan ARABACI’nın kayınvalidesi; Ayşe FİDAN Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

        Cenazesi bugün Belkaraağaç Köyü Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası köy mezarlığına defnedilecektir.

        4- Tabaklar Mahallesi halkından, Huriye ATLAN’ın eşi, Metin, Vedat ve Tabaklar Mahallesi Muhtarı Sedat ATLAN’ın babaları, Hacer, Nejla ve Aysel ATLAN’ın kayınpederi; Hasan Hüseyin ATLAN Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

         Cenazesi bugün Siteler Camii'nde kılınacak ikindi ve cenaze namazı sonrası Çığırtkanlar Mezarlığı'na defnedilecektir.

         5- Seben İlçesi Güneyce Köyü halkından, Nadire ÖZTÜRK’ün eşi, Ahmet, Şükran ve Türkan ÖZTÜRK’ün babaları, Meral ÖZTÜRK’ün kayınpederi, Selma OKAN, Ziynet ALKAN ve Şehribar ILGAZ’ın abisi; Mehmet ÖZTÜRK Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

         Cenazesi bugün Sağlık mahallesi Şahinoğlu Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası Alpağutbey Mezarlığı'na defnedilecektir.

        6- Mengen Gökçesu Kayışlar Köyü halkından, Merhum Sefer ALPARSLAN’ın eşi, Kemal, Kadir, Ramazan, Mevlüt ve Şahin ALPARSLAN’ın anneleri, İrfan, İlhan, Ahmet ve Burhal YILDIRIM’ın teyzeleri; Müşerref ALPARSLAN Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

          Cenazesi bugün Gökçesu Kayışlar Köyü Camii'nde kılınacak ikindi ve cenaze namazı sonrası köy mezarlığına defnedilecektir.

  • Cevahir6 Şubat 2019 . 15:13

   Tüm vefat edenlere Allah rahmet etsin. Kemal Amca'nın vefatına çok üzüldüm. Allah gani gani rahmet etsin :( Mekanı Cennet olsun. İnşallah Emine Halayla Cennette buluşurlar.

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak Bolu Çatı Tamiri Bolu Kamera Sistemleri Tonet Sandalye