Olsun be aldırma Yaradan yardır... Sanma ki zalimin ettiği kârdır... Mazlumun ahı indirir şâhı... ELBETTE HERŞEYİN BİR VAKTİ VARDIR... (Yunus Emre)

BİLGİSAYAR SÖZÜ NEDEN YERİNE GETİRİLMEDİ ?

BİLGİSAYAR SÖZÜ NEDEN YERİNE GETİRİLMEDİ ?
  24 Şubat 2013
  BİLGİSAYAR SÖZÜ NEDEN YERİNE GETİRİLMEDİ ?BİLGİSAYAR SÖZÜ NEDEN YERİNE GETİRİLMEDİ ?

        2012 Üniversite girişlilere verilecek olan bilgisayarlar hala verilmemiştir.

        Sayın Belediye Başkanımız Alaaddin YILMAZ'ın bu sözünü biran önce yerine getirmesini tüm arkadaşlarım adına talep ediyorum.

  • gul2 Mart 2013 . 12:36

   Bakan neden bu kadar suredir bekleniyor neden aciklama yapilmadi bunca sure
  • halk1 Mart 2013 . 13:59

   Ne hakkindan bahsediyorusunuz siz ? O sozler verilirken kimseye sorulmadi yerine getirilirken de hakkimi helal etmem demeye hakki yok kimsenin. Cocuklar o kadar calisip kazaniyosa universiteyi kostek degil destek olunmasi gerekir . Okuyan nesil cogaldikca yollarda yapilir turkiyede gelisir sunu herkes anlasin .
  • bolulu1 Mart 2013 . 09:06

   siz engellimisiz ya biri hakkımı helal etmem diyor biri bilgisayar dağıtılırken halinizi görmek isterim diyor adam oraya sadece sorununu yazmış talebini belirtmiş ne hakkı murat bey sizin gibi cahiller yüzünden gelişmiyo bu toplum ben 10 pc vereyim yeterki okusun çocuklar..
  • ali veli26 Şubat 2013 . 20:45

   Bakan bekleniyormuş. zaten dağıtılırken bi sürü bakan olacak.
  • Vatandaş26 Şubat 2013 . 17:05

   Çalışıp üniversite kazanan öğrencileremi hakkınızı helal etmiyorsunuz ? yapmayın allah aşkına. biraz mantıklı düşünün. bu ülkenin gençlere ihtiyacı var 2 bilgisayar verdi diye hak meselesine girilmez.
  • tamer ender26 Şubat 2013 . 14:24

   :) bilgisayarlar dağıtılırken sizin halinizi görmek isterim. bence bu haberi kaldırın, çünkü bilgisayarlar hazır sadece bir Bakan bekleniyor:)
  • murat gezer25 Şubat 2013 . 08:48

   belediye bu parayı nasıl bulsun,bulduğunuda alt yapıya harcamalı ,üstelik vergi veren bazı vatandaşlar paramızla bilgisayar dağıtılmasını istemiyoruz, hakkımı helal etmem diyor. bu durumda artık dağıtılmaması bu işden vazgeçilmesi gerekir.sadece fakir öğrencilere yardım edilsin.

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak