Olsun be aldırma Yaradan yardır... Sanma ki zalimin ettiği kârdır... Mazlumun ahı indirir şâhı... ELBETTE HERŞEYİN BİR VAKTİ VARDIR... (Yunus Emre)

Burada trafik güvenliği yok

Burada trafik güvenliği yok
  26 Temmuz 2010
  Burada trafik güvenliği yok
     Kısmet Siteleri bölgesinden, Kızık Sokak üzerinden aracınızla çarşıya gelmek isterseniz " RENK İNŞAAT MALZEMELERİ" Ticaretin önünde, resimde gördüğünüz bu görüntüyle sürekli karşılaşacak ve aracınızla cambazlık yaparak yolu karşıya geçmeniz gerekecektir. Resimde görülen araçlar yolu kapamasa bile köşede yola yakın kısımda görülen inşaat malzemeleri ve tuğlalar yolu görmenizi engellemektedir. Yolu görmek için aracınızın neredeyse yarısını yola çıkarmanız gerekir ki siz yolu gördüğünüzde karşıdan araç geliyorsa yandınız demektir, kaza ile burun burunasınız. Ayrıca okullar açıldığında Anadolu Atatürk Lisesi öğrencileri de yolda yoğunluk yaratmakta, öğrencilerin güvenliği açısından da tehlikeli durum söz konusu olmaktadır.. Şimdi yetkilere sesleniyorum, bu trafik güvenliliği ihlaline kim son verecek? İl Trafik komisyonu mu, Belediye Trafik zabıtası mı? Hiç kimsenin topu taca atmadan, bir an önce bu trafik sorunumuza çare olmasını bekliyoruz.
  • Kahraman2 Ağustos 2010 . 16:49

     Bolunun sesi gazetesinde yayınlanan," Burada trafik güvenliği yok" başlıklı haberimden sonra Renk inşaat malzemeleri şirketi tarafından yol güvenliğini tehlikeye sokan malzemelerin kaldırıldığını ve yolun güvenli hale geldiğini gördüm. İlgili firmaya teşekkürleri iletiyorum. Ayrıca Bolunun sesi gazetesine de,okuyucu haberlerine yer vererek sosyal sorumluluk görevini yerine getirdiği için teşekkürlerimi sunuyorum.Diğer gazetelere de böyle sosyal sorumluluk projeleri yapmalarını tavsiye ediyorum.

   Saygılarımla.
  • Şimdilik bir sakin27 Temmuz 2010 . 18:32

   Çatladıoğlu gıda deposunun da ondan farkı yok,belediye mi yoksa trafik mi ilğilenir bilemem fakat gerçekten rezalet.
  • S.A26 Temmuz 2010 . 20:28

   Eğer adamın varsa yerel yönetim kanadında yola villa bile yaparsın burası bolu. Yemek var yemek var.. Ayrıca

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  Cafe Masa Sandalye Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak