Olsun be aldırma Yaradan yardır... Sanma ki zalimin ettiği kârdır... Mazlumun ahı indirir şâhı... ELBETTE HERŞEYİN BİR VAKTİ VARDIR... (Yunus Emre)

Burada artık trafik güvenliği var

Burada artık trafik güvenliği var
  3 Ağustos 2010
  Burada artık trafik güvenliği var
  26.07.2010 tarihinde yapmış olduğum " Burada trafik güvenliği yok" başlığını taşıyan haberden sonra konunun muhatabı olan firma tarafından trafik güvenliği sağlanacak şekilde yükseltili olan malzemelerin kaldırıldığı görülmüştür. Trafik güvenliğinin sağlanması konusunda emeği geçen herkese ve Renk inşaat şirketi yetkililerine teşekkürlerimi iletiyorum. Ayrıca okuyucularına haber yapma fırsatı vererek konunun kamuoyuna duyurulmasını sağlayan ve çözüm bulunması konusunda yardımcı olan , Bolu da bu uygulamayı ilk yapan gazete olarak "Bolunun sesi " gazetesine de sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.
  • hakan GÜZEL4 Ağustos 2010 . 13:28

   Sevgili duyarlı gazeteci arkadaslar  şehir içindeki kargolar ve marketler ile ilgilide trafigi nasıl olumsuz etkiledikleri hakkında da haber yaparsanız ve Bolu Belediye ekiplerinınde aynı hzı ve süratle olaya müdahele ederler ise ozaman şeffaflık konusunda sizlerle hem fikir olabiliriz.
  • S.A4 Ağustos 2010 . 02:55

   Duyarlı tüccarımız umarım duyarsız tüccarlara örnek olur. Bu haberi yapan emeği geçen arkadaşada teşekkür etmek gerek zira ; kendisi can veya mal kaybıyla sonuçlanacak bir olayı engellemiştir.
  • Melih4 Ağustos 2010 . 00:34

   Renk inşaat şirketine bizlerde teşekkür ediyoruz.Gerçekten duyarlı bir davranış sergilemiş.Bir bolulu olarak centilmen ve anlayışlı tüccarımızı tebrik ediyorum.

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  Cafe Masa Sandalye Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak