Olsun be aldırma Yaradan yardır... Sanma ki zalimin ettiği kârdır... Mazlumun ahı indirir şâhı... ELBETTE HERŞEYİN BİR VAKTİ VARDIR... (Yunus Emre)

Çele Tepesi, Yedierenler Yayla Mevlid-i

Çele Tepesi, Yedierenler Yayla Mevlid-i
  19 Temmuz 2010
  Çele Tepesi, Yedierenler Yayla Mevlid-i
      Çele Bölgesi'nin Banaz Yaylası'nda 5 yıldan bu yana yapılan, Çele ve Çevre Köyleri Kalkındırma Yaşatma ve Geliştirme Derneği tarafından organize edilen, Yedierenler Yayla Mevlidi-i Şerifi bu yılda 25 Temmuz 2010 Pazar günü saat 11.00 15:00 arası gerçekleştirilecektir. Her yıl katılımın yüksek olduğu mevlidi şerif'in Ramazan'dan önce yapılması planlanmıştır. Gerçekleştirilecek olan Çele Tepesi Yedierenler Yayla Mevlidi'ne tüm halkımız davetlidir.
  • mustafa İŞCAN1 Nisan 2015 . 11:14

   Türkiyede yayla denince aklıma gelecek tek yayla Bolu çele tepesi kusursuz muhteşem bir yer manzarası yayla evleri yaylaya özgü yemekleri hep orada ölene kadar yaşamayı isterim...
  • zeytek22 Temmuz 2010 . 00:23

   Öncelikle böyle bir Mevlidi-i Şerifi tertip edenlerden Allah razı olsun.Ergenekon  isimli arkadaşa itafen şimdi sizin yaptığınız büyük ayıp bu haberle siyasetin ne alakası var ? merak edıyorum ki beyfendi siz  tarihinizi çok iyi biliyorsunuz. Tarihini bilen ülkesini seven sayan ne olursa olsun nasıl olursa olsun Başbakanına RTE diye hitap edemez .. bunuda unutmayın ..
  • Kemal 20 Temmuz 2010 . 16:42

   Çele tepesinden Bolu,Yeniçağa Gölü ve hava berrak olduğunda Karadeniz'i görmek mümkün. Herkese tavsiye ederim.
  • Ergenekon20 Temmuz 2010 . 14:33

   Türk Milleti kadar Tarihini bilmeyen millet yoktur..
   Bu Bayramların adı SABAN TOY dur.Bütün Türk cografyasında SABAN TOY diye kutlanır ama Anadoluda nerde ermeni rum mezarı var ,o mezarda bide eren yatar olur.Onun başında bide dua ederler.Selçuklu ve Osmanlı Paşalarıda dede yatırı olur. Böyle unutkan ve Tarihini bilmez milletin başbakanı RTE olur.Her gün 5 şehit....
  • Kerim19 Temmuz 2010 . 16:57

   Şehir merkezinden servis kaldırın ve ilan asın ki araçları olmayan vatandaşlarında katılımı saglansın.

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak