Gazetemiz sadece ve sadece Türkiye Basın Konseyi'ne üyedir

"Erken öten horozun kafasını keserlermiş"

"Erken öten horozun kafasını keserlermiş"
  29 Ocak 2016
  "Erken öten horozun kafasını keserlermiş"

        İki gün önce Ankara'da yapılan ve Boluspor Başkanı Savaş Abak'ın kazandığı dev ihale, Orman Bölge Müdürlüğü İhale Üst Kurulu tarafından iptal edilmişti. Bu karar sonrası işadamı Muhittin Palazoğlu'nun attığı twet kafaları karıştırdı.

        Karacasu'da bulunan Orman Bölge Müdürlüğü'ne ait 53 bin 36 metrekarelik arsayı, Ankara'da yapılan ihale sonrası Boluspor Başkanı ve işadamı Savaş Abak, 14 milyon 250 bin TL bedelle almıştı. Orman Genel Müdürlüğü İhale Üst Kurulu, rekabet koşulları oluşmadığı, ihalede fazla miktarda para verilmesinin ciddiye alınmaması ve ihalede yaşanan tartışmalar gerekçesiyle ihaleyi iptal etti. Bu haber işadamı Savaş Abak'a soğuk duş etkisi yaşatırken, ihaleye katılan bir başka Bolulu işadamı Muhittin Palazoğlu'nun bu haberden saatler sonra attığı twet kafaları karıştırdı. Palazoğlu, kendi twitter hesabından, "Erken öten horozun kafasını keserlermiş" iletisi paylaştı. 

  • dini imanı para2 Şubat 2016 . 09:46

   dinlisi de dinsizi de para derdinde tuz kokmuş tuz. tiksindim artık.
  • esnaf30 Ocak 2016 . 23:33

   devran döner ama bu tür işler kimseye kalmaz muhittin palazoğlunada kalmaz hocanın pamuğunu sert yesinler allah mazlumun hakkını kimsede bırakmaz RAHMETLİ MUSTAFA KOCA DA KALMADI NE DEMEK ERKEN ÖTEN HOROZ KESİLİRMİŞ SENDE GİRSEYDEN SAVAŞ ABAK GİBİ VERSEYDİN PARAYI ADAM GİBİ ALSAYDIN ALLAH HAKSIZLIK YAPANLARIN CANINI ZOR ALSIN VEDE CANLARI HAKSIZLIK YAPTIĞI İNSANDAN HELALLAŞMADAN AHİRETE İNTİKAL ETMESİN
  • BOLULUYUM30 Ocak 2016 . 23:00

   adam caddeye koskaoca pankartı babasının hayrına mı astı. rte nın kuyruğundan boşuna mı ayrılmıyor. tabi kesecekler erken öten horozu. belli ki adres şaşmış. ufak bir yol kazası. bu yer yeni yetmelere verilecek ufak bir kıyak olsa gerek.
  • Erdem30 Ocak 2016 . 21:31

   Yarın ne olacağımız belli değil daha yapıcı ve saygılı olmalıyız.
  • bolulu30 Ocak 2016 . 13:55

   Rahmetli dedesinin kemikleri sizlamistir eminim.
  • emekli30 Ocak 2016 . 12:35

   palazoğlu teşekkür etti ya başbakanına koca da bir pankart astı caddeye eeee ektiğini biçecek galiba... :)
  • Polat30 Ocak 2016 . 11:17

   Bu işler dayı meselesi...
  • Musta30 Ocak 2016 . 08:46

   Bir zamanlar gülen cemaatinin yaptığını simdi boluda ortaya cikan cemaat ama ileriki zamanda paralel yapi olmaya aday cemaat tarafindan iptal ettirilmiştir.

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak