BolununSesi, Bolu Halkı'nın vicdanının sesidir

Boluspor Abant'ta kondisyon depoluyor

Boluspor Abant'ta kondisyon depoluyor
  18 Temmuz 2005

  Abant Palace Oteli'nin davetlisi olarak Abant'ta 10 günlük kampını sürdüren Boluspor, ağırlıklı olarak dayanıklılık ve kondisyon çalışmaları yapıyor.

  Sezon öncesi kamp çalışmaları için Abant Palace Oteli'nden 10 günlük bir kamp daveti alarak Abant'ta kampa başlayan Boluspor, dayanıklılık ve kondisyon çalışmalarına ağırlık veriyor. Sabahtan dayanıklılık, öğleden sonra da kondisyon ve top çalışmaları yapan Boluspor, şu an 26 kişilik kamp kadrosu ile yeni sezona hazırlanıyor. 27 futbolcu ile kampa çıkan Boluspor'da, denenmek için alınan üç gurbetçi futbolcunun kendi istekleri ile kamptan ayrılmalarının ardından, yeni transfer edilen kaleci Cem ve Aytek'in de kampa katılmaları ile kadroda 26 futbolcu olacak.

  Çalışmalarla ilgili açıklama yapan Genel Menajer Muharrem Demirel, Abant Palace Oteli'nden çok memnun olduklarını belirterek, "Kampımız çok olumlu geçiyor. 19 Temmuz Salı günü buradaki kampımız sona erdikten sonra futbolculara Perşembe gününe kadar izin vereceğiz. 21 Temmuz Perşembe gününden itibaren Boluspor Tesisleri'nde kampa girerek çalışmalarımıza devam edeceğiz. Muhtemelen 13 Ağustos'ta yapacağımız sezon açılışına kadar, Bolu'da kamp yapan takımlardan; Karşıyaka, Kartalspor, Şanlıurfa, Maltepe, Elazığspor belirlenmiş takımlar olmak üzere, toplam 8 takımla hazırlık maçı yapacağız" dedi.

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak