Gazetemiz sadece ve sadece Türkiye Basın Konseyi'ne üyedir

Coşkun; "Üniversitemizde güzel günler olacak"

Coşkun; "Üniversitemizde güzel günler olacak"
  4 Şubat 2010
  Coşkun; "Üniversitemizde güzel günler olacak"

     Abant İzzet Baysal Üniversitesi'nin rektörlük görevine atanmış olmaktan dolayı mutluluğunu ifade eden Yeni Rektör Prof. Dr. Hayri Coşkun, sıcağı sıcağına Gazetemize yaptığı açıklamada, "Üniversite Camiamıza ve Bolumuza hayırlı olsun. Dört yıllığına bana tevdi edilen bu görevi en iyi şekilde yapmaya çalışacağım. Umarım daha gelişmiş bir üniversite için elele daha güzel işlere imza atacağız. Üniversitemizde güzel günler olacak" dedi.

  • Ece Nur6 Şubat 2010 . 20:38

   Çok agır bir yükün altına girdiniz,umarım başarı ile çıkarsınız,gece gündüz çalışmanız gerekiyor,lakin oyu alırken bunu size söylemiştik,gözümüz sizde olacak,sizinde bu oyları boşa çıkarmayacagınıza eminiz.Başarılar dilerim
  • TEBRİKLER6 Şubat 2010 . 20:30

   ZÜLMÜN BİTTİĞİ VE HUZUR HAKLARIMIZI YENİDEN KAZANDIĞIMIZ YENİ BİR DÖNEME BAŞLIYORUZ. SAYGIDEĞER REKTÖRÜM SİZİ YÜREKTEN KUTLUYOR VE BAŞARILAR DİLİYORUM
  • Murat Kaya4 Şubat 2010 . 19:16

   Yeni rektorumuz Bolumuza ve universitemize hayirli olsun. Insallah Atilla hocadan aldigi bayragi daha yukseklere tasir Hayri hocamiz. Sonucta kimi haksiz atamalarin disinda Atilla hoca ve ekibinin universitenin cehresini degistirdigini kimse inkar edemez. /Bundan sonrasinda yapilan hatalar tekrarlanmaz ve bizimle ayni zamanlarda acilan ayni bolgede bulunan Sakarya ve Kocaeli universitelerini her konuda yakalar ve geceriz. Aksi takdirde bizden kopan Duzce yi bile yanizdan gecip giderken goreblrz.
  • cengiz özkoç4 Şubat 2010 . 19:07

   Sayın rektörümüze hayırlı olması dileğiyle çalışmalarında doğruluktan ve dürüstlükten yana olması dileğiyle
  • semih4 Şubat 2010 . 19:00

   öncelikle sayın rektörümüze yeni görevinde başarılar dilerim . Onun la kalkınacak bu Üniversite bilim alanında egitim alanında. Hocam siz bu atilla hocanın getirdiği yandaşlarını napacaksınız Tabiki de zamana baglı bunları lav edecksiniz. daha proflugunu alamaynlar doc lugunu alamayna arkadaşlar var bunlara adil olun.
  • semih4 Şubat 2010 . 17:12

   tam isabet dediğimiz bir karar.. Hayırlı olsun, üniversitemiz de artık yenilklere açık olmalı bunu da sayın hocam yapacak inşallah. Öncelikle dışardan eğitime biran önce geçilmeli.. İyi çalışmalar
  • Yorum Farkı4 Şubat 2010 . 16:55

   Abant İzzet Baysal Üniversitesi ve Bolumuz için hayırlı olacağını düşünüyorum. Hayri Hocamızı tebrik eder, görevinde başarılar dilerim. Saygılarımla.
  • recep ulaş4 Şubat 2010 . 16:43

   Sayın Hayri COŞKUN  Beyi Rektörlüğe seçilmiş olması nedeni ile kutlar, Üniveritemiz ve Bolu İlimize yapacağı çalışmalar ile başarılar kazandıracağına inanmakla birlikte, kendisine başarılar ve sağlıklı yarınlar dileği ile hayırlı olsun.
  • Bahar Cansu4 Şubat 2010 . 16:42

   Artık size uyumak haram sayın rektörüm,Herkesin sizden beklentisi çok,makamlar ve mevkiler geçicidir,başarılı olacagınıza inanıyoruz,yılmadan ve azimle çalışmanız ve o koltugun hakkını vermeniz gerekiyor.Atilla bey´in gitmesi iyi oldu,bişey yapmıyordu zaten.Bütün yandaşlarını doldurdu içeriye.Bilimsel birsey yapmadıklar Saygılarımla.
  • hayırlı olsun4 Şubat 2010 . 15:56

   Herkese hayırlı olsun.. üniversitede ki herkes artık mutlu ve huzurlu olsun.. ihtiyacımız vardı buna.. sayın hocam tebrikler..allah kolaylık versin..
  • kemal4 Şubat 2010 . 15:37

   bolunun kalkınması için hayırlı olur  inş öğrenci potansiyelinin olduğu  her yerde hayat  vardır
  • M.Celık 4 Şubat 2010 . 15:23

   Sayın Rektörümüze Yeni görevi hayırlı olsun der Başarılarına ortak olmak istediğimizi arz ederiz. Saygılarımızla

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak