bolununsesi
Çekin, gönderin, yayınlayalım

Olsun be aldırma Yaradan yardır... Sanma ki zalimin ettiği kârdır... Mazlumun ahı indirir şâhı... ELBETTE HERŞEYİN BİR VAKTİ VARDIR... (Yunus Emre)

Vefat edenler

25.5.2017

Nasip Emlak
       Hayırlı alışverişlere imza atar !
           Satılık & Kiralık
     Ev-İşyeri-Arsa-Villa-Arazi Bolu'da gayrimenkul almak, ya da satmak isteyenler;
          Güvenli alışveriş için Nasip Emlak
       Tel: 374-212 88 66 - 532 257 25 79

        1- Merhum Hüseyin Berberoğlu ve Fatma Berberoğlu’nun Oğlu, Müyesser Berberoğlu’nun Eşi, Utku Berberoğlu’nun Babası, Yüksel, Aysel ve Ayten Berberoğlu’nun Kardeşi, Sosyal Bilimler Lisesi Edebiyat Öğretmeni ve Eğitim Sen Yönetim Kurulu Üyesi; Abdullah BERBEROĞLU Hak’kın rahmetine kavuşmuştur. 
      Cenazesi bugün Paşaköy Eniştebey Camii’nde kılınacak öğle ve cenaze namazından sonra Paşaköy Mezarlığı’nda defnedilecektir. Namazdan önce Mevlid-i Şerif okutulacaktır.

   2-Göynük İlçesi Arıkçayırı köyü halkından, Merhum Mehmet AKTAŞ'ın eşi, Abdullah, Ahmet AKTAŞ ve Sevdiye ENGİN'in anneleri, Faruk, İsmail ve İbrahim AKTAŞ'ın babaanneleri, Sinan, İsmail ve Ayşe ENGİN'in anneanneleri, Murat UZUNÖZ ve Kübra UZUNÖZ'ün büyükanneleri; Fatma AKTAŞ Hak'kın rahmetine kavumuştur.

       Cenazesi bugün Göynük Arıkçayırı Köyü Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası köy mezarlığına defnedilecektir.

      3-Kıbrıscık Kökez köyü halkından, Merhume Fadime DEMİRTAŞ'ın eşi, Ferdane, Fadime ve Hayri DEMİRTAŞ'ın babaları; Mahmut DEMİRTAŞ  Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

      Cenazesi bugün Kıbrıcık Kökez Köyü Bağışlar Mahallesi Camii'nde kılınacak ikindi ve cenaze namazından sonra mahalle mezarlığına defnedilecektir.

     4-Gerede İlçesi Ahmetler Köyünden Burhan Erdoğan'ın babası, İrfan ve Tayyip Erdoğan'ın dedeleri, Alim ve Ahmet Apaydın'ın kayınpederi; Hasan AYDOĞAN Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

      Cenazesi bugün Ahmetler Köy Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası köy mezarlığına defnedilecektir.

 

Not: Vefat ilanlarını ücretsiz yayınlıyoruz. Cenaze ilanlarınızı  kamuran@bolununsesi.com mail adresine yazılı olarak atabilir veya 0532 257 25 79 no'lu telefonu arayarak yazdırabilirsiniz.

Vefat Edenler

AK Sigorta Acentesi Necdet Davarcıoğlu
Tel: 217 75 66 GSM: 0532 245 97 20
| Aktaş Mh. Taşhancılar Cad. No: 10 - BoluTel: 0374 212 88 66Faks: kamuran@bolununsesi.comEmail: kamuran@bolununsesi.com |
Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak