bolununsesi
Çekin, gönderin, yayınlayalım

Olsun be aldırma Yaradan yardır... Sanmaki zalimin ettiği kârdır... Mazlumun ahı indirir şâhı... HERŞEYİN BİR VAKTİ VARDIR... (Yunus Emre)

Vefat edenler

18.09.2014

        1- Sazakşehler Köyü halkından Merhum Hüseyin YAMAN'ın eşi, Şerif, İsmail, İhsan ve Şeref YAMAN'ın anneleri, Celal YALÇINKAYA'nın ablası; Durkadın YAMAN Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

       Cenazesi bugün Sazakşeyler Köy camide kılınacak öğle ve cenaze namazından sonra Sazakşehler Köy mezarlığına defnedilecektir.

       2- Yeniçağa Eski Belediye Başkanı İbrahim SOYSAL'ın kardeşi; Ahmet SOYSAL Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.
       Cenazesi bugün Yeniçağa Merkez Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazından sonra Yeniçağa Merkez Mezarlığı'na defnedilecektir.

       3- Yeniçağa halkından Safiye ERSOY'un eşi, Ayhan, İsmet,  Nimet ve Huri ERSOY'un babaları, İbrahim ERSOY  ve Fatma DUMAN'ın abileri; Abdullah ERSOY Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

       Cenazesi bugun Yeniçağa Merkez Camii'nde kılınacak öğle ve caneza namazından sonra Yeniçağa Merkez Mezarlığı'na defnedilecektir.

       4- Tekke Bozarmut Köyü halkından Melek ERKAN'ın eşi, Gökhan ERKAN'ın dedesi, Orhan ve Oktay ERKAN'ın amcaları; Tekke Bozarmut Eski  Köy Muhtarı İsmail ERKAN Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

       Cenazesi bugün Teke Bozarmut Köy Camii'nde kılınacak ikindi ve cenaze namazından sonra  Tekke Bozarmut Köy Mezarlığı'na defnedilecektir.

     Not: Vefat ilanlarını ücretsiz yayınlıyoruz. Cenaze ilanlarınızı kamuran@bolununsesi.com mail adresine yazılı olarak atabilir veya 0532 257 25 79 no'lu telefonu arayarak yazdırabilirsiniz.

Vefat Edenler

AK Sigorta Acentesi Necdet Davarcıoğlu
Tel: 217 75 66 GSM: 0532 245 97 20
| Aktaş Mh. Taşhancılar Cad. No: 10 - BoluTel: 0374 212 88 66Faks: kamuran@bolununsesi.comEmail: kamuran@bolununsesi.com |
PİSKEVİT