bolununsesi
Çekin, gönderin, yayınlayalım

Olsun be aldırma Yaradan yardır... Sanmaki zalimin ettiği kârdır... Mazlumun ahı indirir şâhı... HERŞEYİN BİR VAKTİ VARDIR... (Yunus Emre)

Vefat edenler

01.11.2014

       1- Kıbrıscık Deveören Köyü Halkından Selami Özdoğan'ın eşi, Ahmet, İbrahim, Evren ve Gülsevim Özdoğan'ın annesi; Nazik ÖZDOĞAN Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.
        Cenazesi bugün Kıbrıscık Deveören Köy Camii'nde kılınacak öğle ve Cenaze Namazından sonra Köy Mezarlığı'na defnedilecektir.

        2- Alıçören Köyü Halkından merhum Hacı Necati Karakaya'nın eşi, merhume Ayşe Atalay ile Kemal ve Sefer Karakaya'nın annesi; Şerife KARAKAYA Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.
        Cenazesi bugün Alıçören Köy camide kılınacak öğle ve Cenaze Namazından sonra Köy Mezarlığına defnedilecektir.

        3- Kıbrıscık Kızılcaören Köyü Halkından Merhum Satılmış Topaloğlu'nun eşi merhume Hatice Bayri Durmuş Ali ve Kemal Topaloğlu'nun annesi; Meryem TOPALOĞLU Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.
         Cenazesi bugün Kıbrıscık Kızılcaören Köy Camii'nde kılınacak ikindi ve cenaze namazı sonrası köy mezarlığına defnedilecektir.


Not: Vefat ilanlarını ücretsiz yayınlıyoruz. Cenaze ilanlarınızı kamuran@bolununsesi.com mail adresine yazılı olarak atabilir veya 0532 257 25 79 no'lu telefonu arayarak yazdırabilirsiniz.

Vefat Edenler

AK Sigorta Acentesi Necdet Davarcıoğlu
Tel: 217 75 66 GSM: 0532 245 97 20
| Aktaş Mh. Taşhancılar Cad. No: 10 - BoluTel: 0374 212 88 66Faks: kamuran@bolununsesi.comEmail: kamuran@bolununsesi.com |