bolununsesi
Çekin, gönderin, yayınlayalım

Olsun be aldırma Yaradan yardır... Sanma ki zalimin ettiği kârdır... Mazlumun ahı indirir şâhı... ELBETTE HERŞEYİN BİR VAKTİ VARDIR... (Yunus Emre)

Vefat edenler

19.04.2015

       1- Mengen esnaflarından Kasap İsmail Varlık’ın eniştesi, Hacer Altunay’ın eşi, Hatice ve Sema’nın babası, Hasan Altunay’ın Agabeyi; Şöfor Azimkar lakaplı Şeref ALTUNAY Hak’kın rahmetine kavuşmuştur.
      Cenazesi bugün Türkbeyli camiinde kılınacak öğle ve cenaze namazının ardından aile mezarlığına defnedilecektir.

      2- Seben İlçesi Tepeköyü halkından; Mehmet Acar'ın eşi, Nurahmet Acar, Kadir Acar ve Hacer Mat'ın anneleri, Memduh Acar, Selçuk Acar, Semra Sevgi ve Sevil Turan'ın babaanneleri, Önder Mat ve Nilüfer Mat'ın anneanneleri; Cemile ACAR Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.
       Cenazesi bugün Seben İlçesi Merkez Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazından sonra Tepeköy Mezarlığı'na defnedilecektir.

        3- Aşağısoku Mahallesi halkından merhum Ahmet Özgören'in eşi, İlhami ve Selami Özgören'in annesi, Nevin, ve Ayşe Özgören'in kayınvalidesi, Mete, Ahmetcan, Büşra ve Burcu Özgören'in Babaannesi; Safiye ÖZGÖREN Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

       Cenazesi bugün Aşağısoku Camii'nde kılınacak ikindi ve namazından sonra Aşağısoku Mahallesi Mezarlığı'na defnedilecektir.

Not: Vefat ilanlarını ücretsiz yayınlıyoruz. Cenaze ilanlarınızı kamuran@bolununsesi.com mail adresine yazılı olarak atabilir veya 0532 257 25 79 no'lu telefonu arayarak yazdırabilirsiniz.

Vefat Edenler

AK Sigorta Acentesi Necdet Davarcıoğlu
Tel: 217 75 66 GSM: 0532 245 97 20
| Aktaş Mh. Taşhancılar Cad. No: 10 - BoluTel: 0374 212 88 66Faks: kamuran@bolununsesi.comEmail: kamuran@bolununsesi.com |