bolununsesi
Çekin, gönderin, yayınlayalım

Olsun be aldırma Yaradan yardır... Sanma ki zalimin ettiği kârdır... Mazlumun ahı indirir şâhı... ELBETTE HERŞEYİN BİR VAKTİ VARDIR... (Yunus Emre)

İzzet Baysal Belgeseli için tıklayın!

GÜNÜN SÖZÜ

Çalışmak, neşeli olmak, çeneyi sıkı tutmak, işte sana başarı.

Einstein


Vefat edenler

07.07.2015

        1- Akpınar Mahallesi halkından Merhum Talat BÜYÜKAKMAN'ın kızı, Fuat BÜYÜKAKMAN 'ın kardeşi, Bekir GÜRSOY'un eşi, Selma, Enver ve Talat GÜRSOY'un annesi; Fahriye GÜRSOY Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.
       Cenazsi bugün Akpınar Mahallesi Akmanlar Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazından sonra Yozgat Mezarlığı'na defnediecektir.

        2- Mudurnu ilçesi Pelitözü Köyü halkından; Sabire ÇAYKENARLI Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

        Cenazesi bugün Pelitözü Köyü'nde kılınacak öğle ve cenaze namazından sonra köy mezarlığında toprağa verilecek.

       3- Seben Alpağut Köyü halkından; Nimet ARSLAN'ın eşi, Cemile ve Ünal ARSLAN'ın babaları; Ahmet ARSLAN Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

      Cenazesi bugün Sarıcalar Mahallesi Pembe Ulaş Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazından sonra Şehitler Mezarlığı'na defnedilecektir.

Not: Vefat ilanlarını ücretsiz yayınlıyoruz. Cenaze ilanlarınızı kamuran@bolununsesi.com mail adresine yazılı olarak atabilir veya 0532 257 25 79 no'lu telefonu arayarak yazdırabilirsiniz.

Vefat Edenler

AK Sigorta Acentesi Necdet Davarcıoğlu
Tel: 217 75 66 GSM: 0532 245 97 20
| Aktaş Mh. Taşhancılar Cad. No: 10 - BoluTel: 0374 212 88 66Faks: kamuran@bolununsesi.comEmail: kamuran@bolununsesi.com |
kereste fiyatları tomruk keresteciler sitesi ucuz kereste ukrayna kereste ithal kereste cheap timber timber prices