bolununsesi
Çekin, gönderin, yayınlayalım

Olsun be aldırma Yaradan yardır... Sanmaki zalimin ettiği kârdır... Mazlumun ahı indirir şâhı... ELBETTE HERŞEYİN BİR VAKTİ VARDIR... (Yunus Emre)

Vefat edenler

18.12.2014

       1- Bolu Sanayi Esnaflarından Erdal ALAN'ın kardeşi, Mustafa ALAN ve Davut ALAN'ın abisi; İbrahim ALAN Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.
       Cenazesi bugün Balcı Camii'nde kılınacak ikindi ve cenaze namazından sonra Şehitler Mezarlığı'na defnedilecektir.

      2- Borazanlar Mahallesi halkından Merhum Saip DURDUOĞLU ve Refika DURDUOĞLU'nun oğlu, Serap DURDUOĞLU'nun eşi; Akif DURDUOĞLU Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.
       Cenazesi bugün Camlı Camii'de kılınacak öğle ve cenaze namazından sonra Şehitler Mezarlığı'na defnedilecektir.

      3- Taşkesti Çevreli Köyü halkından Merhum Şükriye KARADOĞAN'ın eşi, Melahat CEYHAN, Müşerref KOCAKAYA ve Merhum Hayrettin KARADOĞAN'ın babaları; Rafet KARADOĞAN Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.
      Cenazesi bugün Taşkesti Çevreli Köy Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazından sonra köy mezarlığına defnedilecektir.

       4- İzzet Baysal Mahallesi halkından Mefaret YÜCEL'in eşi, Mehmet YÜCEL, Huriye AKÇA, Gürel YÜCEL, Hatice TEKİNALP'ın babaları, Erdoğan TEKİNALP ve Mustafa AKÇA'nın kayınpederi; Ahmet YÜCEL Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.
       Cenazesi bugün Alpağutbey Mahalle Camii'nde kılınacak ikindi ve cenaze namazından sonra Çakmaklar Mezarlığı'na defnedilecektir.

       5- Mudurnu Vakıfaktaş Köyü İmamlar Mahallesi halkından Mustafa KAHRAMAN'ın eşi, Safi, Metin, Emine, İsmail ve Tefik KAHRAMAN'ın anneleri; Rafia KAHRAMAN Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.
       Cenazesi bugün Vakıfaktaş Köyü İmamlar Mahallesi Camii'nde kılınacak ikindi ve cenaze namazından sonra köy mezarlığına defnedilecektir.

        6- Yeniçağa Belediye Başkanı Recai Çağlar’ın annesi; Melahat ÇAĞLAR Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

        Cenazesi yarın Yeniçağa'da kılınacak Cuma ve cenaze namazından sonra Şehir Mezarlığı'na defnedilecektir.
Not: Vefat ilanlarını ücretsiz yayınlıyoruz. Cenaze ilanlarınızı kamuran@bolununsesi.com mail adresine yazılı olarak atabilir veya 0532 257 25 79 no'lu telefonu arayarak yazdırabilirsiniz.

Vefat Edenler

AK Sigorta Acentesi Necdet Davarcıoğlu
Tel: 217 75 66 GSM: 0532 245 97 20
| Aktaş Mh. Taşhancılar Cad. No: 10 - BoluTel: 0374 212 88 66Faks: kamuran@bolununsesi.comEmail: kamuran@bolununsesi.com |
sandalye masa sandalye sandalye fiyatları sedir modelleri berjer masa ayakları sandalyeci masa sandalye fiyatları