bolununsesi
Çekin, gönderin, yayınlayalım

Olsun be aldırma Yaradan yardır... Sanma ki zalimin ettiği kârdır... Mazlumun ahı indirir şâhı... ELBETTE HERŞEYİN BİR VAKTİ VARDIR... (Yunus Emre)

Vefat edenler

21.11.2017

       Nasip Emlak
       Hayırlı alışverişlere imza atar !
           Satılık & Kiralık
     Ev-İşyeri-Arsa-Villa-Arazi Bolu'da gayrimenkul almak, ya da satmak isteyenler;
          Güvenli alışveriş için Nasip Emlak
       Tel: 374-212 88 66 - 532 257 25 79

       1- Seben ilçesi Gökhaliller köyü halkından, Yücel DAŞBUNAR, Yüksel DÖNMEZ ve Aysun AKBAŞ'ın babaları, Mustafa AKBAŞ ve Aydın DÖNMEZ'in kayınpederi, Tuncay, Yücel AKBAŞ ve Furkan DÖNMEZ'in dedeleri, Vural MUTLUER'in dayısı, Mükerrem DAŞBUNAR'ın eşi; Mehmet DAŞBUNAR Hak'kın rahhmetine kavuşmuştur. 

        Cenazesi bugün Seben ilçesi Gökhaliller köyü Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazından sonra köy mezarlığına defnedilecektir.

         2- Büyük berk köyü halkından, Muharrem GÜNGÖR, Mükerrem KEŞCİOĞLU ve Müzeyyen ÇELİKBAŞ'ın babası, Emine GÜNGÖR'ün eşi; Muharrem GÜNGÖR Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

        Cenazesi bugün Büyük Berk köyü Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazından sonra köy mezarlığına defnedilecektir.

      3- Seben ilçesi Çeltikdere köyü Kınıkcı Mahallesi halkından, Hatice CAN'ın eşi, Merhum Hüseyin, Bilal CAN, Mesure ÖZDAŞ ve Merhume Makbule BAĞLI'nın abisi, Rahmi, Mustafa, Mehmet CAN, Maide BAĞCIOĞLU ve Sevriye VARLIK'ın babaları, Cevdet, Cemil, Mehmet BAĞLI ve Şermin DURAN'ın dayıları; Mustafa Celal CAN Hak'kın nahmetine kavuşmuştur. 

       Cenazesi bugün Çeltikdere Köyü Kınıkcı Mahallesi Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazından sonra köy mezarlığına defnedilecektir.

       4- Trabzon ili Of ilçesi halkından, Merhum Ahmet ve Merhume Lütfiye EREN'in oğlu, Abbas ve Nevin EREN'in abisi, Yılmaz, Abdullah, Muhittin, Mustafa, Mehmet, Safinaz ve Nurten BECİKOĞLU'nun yiğeni, Aydın PERÇİN ve Erdoğan TÜRKMEN'in kuzeni; Hilmi EREN Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

        Cenazesi yarın (22 Kasım Çarşamba) Trabzon ili Of ilçesi, Gürpınar köyü camiinde kılınacak ikindi ve cenaze namazından sonra köy mezarlığına defnedilecektir.

       5- Sümer Mahallesi halkından, İbrahim KAHRAMAN, Safinaz TUNALI ve Sevim YÜKSEL'in babaları; Necati KAHRAMAN Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

        Cenazesi bugün Sümer Mahallesi Yeni Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazından sonra Çığırtkanlar Mezarlığı'na defnedilecektir.

      6- Semerkant Mahallesi sakinlerinden, Mustafa ve Emine KOLLUDEMİROĞLU'nun oğlu, Merhum Mehmet ve Abdullah KOLLUDEMİROĞLU'nun kardeşi, Korhan ve Koray KOLLUDEMİROĞLU'nun babaları; Bedri KOLLUDEMİROĞLU Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

       Cenazesi bugün Aydın İli'nde kılınacak öğle ve cenaze namazından sonra Aydın İli Kemer Mezarlığı'na defnedilecektir.

   

    Not: Vefat ilanlarını ücretsiz yayınlıyoruz. Cenaze ilanlarınızı  kamuran@bolununsesi.com mail adresine yazılı olarak atabilir veya 0532 257 25 79 no'lu telefonu arayarak yazdırabilirsiniz.

Vefat Edenler

AK Sigorta Acentesi Necdet Davarcıoğlu
Tel: 217 75 66 GSM: 0532 245 97 20
| Aktaş Mh. Taşhancılar Cad. No: 10 - BoluTel: 0374 212 88 66Faks: kamuran@bolununsesi.comEmail: kamuran@bolununsesi.com |
Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak