bolununsesi
Çekin, gönderin, yayınlayalım

Olsun be aldırma Yaradan yardır... Sanma ki zalimin ettiği kârdır... Mazlumun ahı indirir şâhı... ELBETTE HERŞEYİN BİR VAKTİ VARDIR... (Yunus Emre)

Vefat edenler

20.2.2017

     Nasip Emlak
      Hayırlı alışverişlere imza atar ! 
             Satılık & Kiralık
         Ev-İşyeri-Arsa-Villa-Arazi                                     Bolu'da gayrimenkul almak, ya da satmak isteyenler

       “İstediğin olmuyor diye üzülme !
Ya daha iyisi olur, ya da hayırlısı budur…” 
 

     Güvenli alışveriş i çin Nasip Emlak
      Tel: 374-212 88 66 - 532 257 25 79

        1-Gölköy ve Borazanlar Mahallesi halkından Merhum Hacı saatçi, Mehmet Mustafa ARABACI ve Asiye ARABACI'nın oğlu, Nebahat ARABACI'nın eşi, Aslahattin, Mehmet, İsmail ve Ayşe'nin babaları, Fisun, Elmas ARABACI ve Musa ADANÇ'ın kayınpederi, Maliyeden Emekli; İbrahim ARABACI Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

          Cenazesi bugün saat:12:00'de Borazanlar Mahallesindeki evinden alınarak Borazanlar Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası Borazanlar Mahalle Mezarlığı'na defnedilecektir.

      2-Belkaraağaç köyü halkından Şaziye ÇELİKPENÇE'nin eşi, İsmail ve Mehmet ÇELİKPENÇE'nin babaları, Hacer ve Müzeyyen ÇELİKPENÇE'nin kayınpederi, Diyanet Eğitim Merkezi Müdürlüğünden emekli; İsmail ÇELİKPENÇE Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

          Cenazesi bugün Tepecik Mahallesi Selen Sokaktaki evinden alındıktan sonra Belkaraağaç Köyü Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası köy mezarlığına defnedilecektir.

       3-Gerede İlçesi Zeyneller Köyünden, Üzeyir Özdemir,Zihni Özdemir, ve Gülsüm Keskinoğlu'nun babaları, Muhtar Muhsin Özdemir'in amcası; Üzeyir ÖZDEMİR Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

       Cenazesi bugün Zeyneller Köy Camii'nde kılınacak ikindi ve cenaze namazı sonrası köy mezarlığına defnedilecektir.

Not: Vefat ilanlarını ücretsiz yayınlıyoruz. Cenaze ilanlarınızı kamuran@bolununsesi.com mail adresine yazılı olarak atabilir veya 0532 257 25 79 no'lu telefonu arayarak yazdırabilirsiniz.

Vefat Edenler

AK Sigorta Acentesi Necdet Davarcıoğlu
Tel: 217 75 66 GSM: 0532 245 97 20
| Aktaş Mh. Taşhancılar Cad. No: 10 - BoluTel: 0374 212 88 66Faks: kamuran@bolununsesi.comEmail: kamuran@bolununsesi.com |
Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak