bolununsesi
Çekin, gönderin, yayınlayalım

Olsun be aldırma Yaradan yardır... Sanma ki zalimin ettiği kârdır... Mazlumun ahı indirir şâhı... ELBETTE HERŞEYİN BİR VAKTİ VARDIR... (Yunus Emre)

Vefat edenler

10.10.2015

        1- Merhum Zühtü ve Ayşe Şahin ÖLÇER'in kızları, merhum Mesut Yalçın ÖLÇER ve Asuman Servet ÖLÇER'in kardeşleri, Atilla ve Sevim ÖNAL'ın yengeleri, merhum Hasan Tahsin ÖNAL'ın sevgili eşi, Gökhan ve Didem ÖNAL'ın sevgili anneleri, eski Türk Ticaret Bankası Şube Müdürlerinden; Güher ÖNAL Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

       Cenazesi bugün Karaçayır Siteler Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazından sonra Paşaköyü Mezarlığı'na denedilecektir.

        2- Karacasu Beldesi halkından, Kaynaşlılı Sevim ERDEM'in eşi, Hayati, Ali ve Seyfi ERDEM'in babaları, Davut ERBAY'ın kayınpederi; Niyazi ERDEM Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.


        Cenazesi bugün öğle namazına mütakip Kaynaşlı Merkez Camii'de kılınacak öğle ve cenaze namazından sonra Kaynaşlı Merkez Mezarlığı'na defnedilecektir.
 

        3- Örencik Köyü halkından merhume Habibe BİÇER'in eşi, Karacasu Orüs'ten emekli Ahmet BİÇER ve Hatice ÇOBAN'ın babası, İl Özel İdaresi'nden emekli Saadet BİÇER'in kayınpederi; Eyüp BİÇER Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.


        Cenazesi bugün Örencik Köyü Camii'nde kılınacak ikindi ve cenaze namazı sonrası köy mezarlığına defnedilecektir.

         4- Çele Bağışlar Köyü Kadılar Mahallesi halkından merhum ahçı Tahsin GÜLEN'in eşi, Bolu Belediyesi çevre koruma personeli Alaattin GÜLEN ve Fendiye YEŞİLBAĞ Rasim GÜLEN'in annesi, Meziyet ve Kadriye  GÜLEN'in kayınvalidesi Ayşe GÜLEN Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

        Cenazesi bugün Çelebağışlar Köyü Kadılar Mahallesi Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası köy mezarlığına defnedilecektir.

         5- Seben İlçesi Güneyce Köyün halkından merhum Sait ve Duriye BAŞER'in kızları, Emine, Hanife, Ayşe, Merhum Muhammet, Eyüp ve Ensari'nin anneleri, Fransa'da ikamet eden Hasan BAYAR'ın eşi Fatma BAYAR Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

          Cenazesi bugün öğle ve cenaze namazından sonra Güneyce Köyü Mezarlığı'na defnedilecektir.

            6- Seben İlçesi Nimetli Köyü halkından, İsmail KOLBAY'ın eşi, Bolu Belediyesi zabıta müdürlüğü personellerinden Seyhan ve Emine KOLBAY'ın anneleri Münevver KOLBAY Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

         Cenazesi bugün Seben İlçesi Fatih Camii'nde kılınacak ikindi ve cenaze namazı sonrası Nimetli Köy Mezarlığı'na defnedilecektir.

 

 

Not: Vefat ilanlarını ücretsiz yayınlıyoruz. Cenaze ilanlarınızıkamuran@bolununsesi.com mail adresine yazılı olarak atabilir veya 0532 257 25 79 no'lu telefonu arayarak yazdırabilirsiniz.

 

Vefat Edenler

AK Sigorta Acentesi Necdet Davarcıoğlu
Tel: 217 75 66 GSM: 0532 245 97 20
| Aktaş Mh. Taşhancılar Cad. No: 10 - BoluTel: 0374 212 88 66Faks: kamuran@bolununsesi.comEmail: kamuran@bolununsesi.com |