bolununsesi
Çekin, gönderin, yayınlayalım

Olsun be aldırma Yaradan yardır... Sanmaki zalimin ettiği kârdır... Mazlumun ahı indirir şâhı... HERŞEYİN BİR VAKTİ VARDIR... (Yunus Emre)

Vefat edenler

25.10.2014

      1- Mengen İlçesi Afşar Köyü halkından; Merhum Kadir İnan ve Lütfiye İnan'ın oğlu, Münevver Özcan İnan'ın eşi, Şahin İnan'ın babası, Rüstem İnan'ın kardeşi; Sefer İNAN Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.
     Cenazesi bugün Köroğlu Mahallesi Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazından sonra Güney Felakettin Köyü Mezarlığı'na defnedilecektir.

      2- Mudurnu İlçesi Yazılar Köyü Halkından, Merhum Mehmet Kahraman ve Fatma Kahraman'ın oğlu, Durkadın Kahraman'ın eşi, Sinem, Sema ve Merve Kahraman'ın babaları, Bolu Belediyesi'nden Emekli; Eşref KAHRAMAN Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.
      Cenazesi bugün Siteler Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazından sonra Çığırtkanlar Mezarlığı'na defnedilecektir. Öğle namazından önce Siteler Camii'nde Mevlid-i Şerif okutulacaktır.

       3- Bolu Dağı Bakacak Köyü halkından; Cemil, Cengiz, Cemalettin ve İsmail Perçin'in babaları, Erhan Acar ve Ümit Yılmaz'ın kayınpederi, Nazmi ve Orhan Perçin'in amcasının oğlu; Nuri PERÇİN Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.
       Cenazesi bugün Bolu Dağı Bakacak Köyü Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazından sonra Bakacak Köyü Mezarlığı'na defnedilecektir.

      4- Bolu Merkez Yeniköy halkından; Sabahattin Türk'ün eşi, Munise Gündüz, Hatice Sönmez, Müşerref Gökçe, Mehmet Ali Türk ve Ayten Akyaz'ın anneleri; Fatma TÜRK Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.
       Cenazesi bugün Kültür Mahallesi Camii'nde kılınacak ikindi ve cenaze namazından sonra Yukarısoku Mezarlığı'na defnedilecektir.

Not: Vefat ilanlarını ücretsiz yayınlıyoruz. Cenaze ilanlarınızı
kamuran@bolununsesi.com mail adresine yazılı olarak atabilir veya 0532 257 25 79 no'lu telefonu arayarak yazdırabilirsiniz.


 

Vefat Edenler

AK Sigorta Acentesi Necdet Davarcıoğlu
Tel: 217 75 66 GSM: 0532 245 97 20
| Aktaş Mh. Taşhancılar Cad. No: 10 - BoluTel: 0374 212 88 66Faks: kamuran@bolununsesi.comEmail: kamuran@bolununsesi.com |