bolununsesi
Çekin, gönderin, yayınlayalım

Olsun be aldırma Yaradan yardır... Sanma ki zalimin ettiği kârdır... Mazlumun ahı indirir şâhı... ELBETTE HERŞEYİN BİR VAKTİ VARDIR... (Yunus Emre)

Vefat edenler

25.01.2015

       1- Kız Meslek Lisesi'nden Emekli Öğretmen Gülsen Erküçük’ün eşi, Ahmet Erküçük ve Göknil Güler Erküçük'ün babaları, Vedat Güler ve Celile Erküçük'ün Kayınpederi, Erdem ve Yiğit'in dedeleri; Endüstri Meslek Lisesi Elektrik Bölümü Atelyesi eski Şefi; Emekli Öğretmen Muhittin ERKÜÇÜK Hak’kın rahmetine kavuşmuştur.
       Cenazesi bugün Siteler Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazından sonra Çığırtkanlar Mezarlığı'nda defnedilecektir.

      2- Seben İlçesi Nimetli Köyü halkından; Merhume Münevver Avcı'nın eşi, Hüseyin Avcı, Hatice Karaarslan ve Emine Ertem'in babaları, İpek Hasan Lakaplı; Hasan AVCI Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.
       Cenazesi bugün Seben İlçesi Nimetli Köyü Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazından sonra köy mezarlığına defnedilecektir. Öğle namazından önce Nimetli Köyü Camii'nde Mevlid-i Şerif okutulacaktır.
       Saat 10:15'te Aktaş Mahallesi Bp Petrol önünden Nimetli Köyü'ne araç kaldırılacaktır.

       3- Dörtdivan İlçesi Kargıbayramlar Mahallesi Halkından; Saime Özdemir'in eşi, Yusuf ve Nurettin Özdemir'in babaları, Mustafa, Sedat, Fatih, Nihat ve Fuat Özdemir'in dedeleri; Mustafa ÖZDEMİR Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.
       Cenazesi bugün Dörtdivan İlçesi Kargıbayramlar Mahallesi Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazından sonra mahalle mezarlığına defnedilecektir.

        4- Mudurnu İlçesi Örencik Köyü Halkından; İsmail Kurt'un babası, Emekli Öğretmen Tevfik Şahin'in babalığı, Diyanet Eğitim Merkezi Çalışanı İbrahim Kurt'un dedesi, Yetim Mehmet lakaplı; Mehmet KURT Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.
        Cenazesi bugün Mudurnu İlçesi Örencik Köyü Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazından sonra köy mezarlığına defnedilecektir. Öğle namazından önce köy camii'nde Mevlid-i Şerif okutulacaktır.

         5- Afşar Köyü Gidiriş Mahallesi Halkından; Merhum Celal Öztürk'ün eşi, Şaban, Satılmış ve Soner Öztürk'ün anneleri; Fatma ÖZTÜRK Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.
Cenazesi bugün Afşar Köyü Gidiriş Mahallesi Camii'nde kılınacak ikindi ve cenaze namazından sonra köy mezarlığına defnedilecektir.
         Saat 13:30'da Kuruçay Mahallesi Camii önünden Afşar Köyü Gidiriş Mahallesi'ne araç kaldırılacaktır.


Not: Vefat ilanlarını ücretsiz yayınlıyoruz. Cenaze ilanlarınızı kamuran@bolununsesi.com mail adresine yazılı olarak atabilir veya 0532 257 25 79 no'lu telefonu arayarak yazdırabilirsiniz.

Vefat Edenler

AK Sigorta Acentesi Necdet Davarcıoğlu
Tel: 217 75 66 GSM: 0532 245 97 20
| Aktaş Mh. Taşhancılar Cad. No: 10 - BoluTel: 0374 212 88 66Faks: kamuran@bolununsesi.comEmail: kamuran@bolununsesi.com |
sandalye masa sandalye sandalye fiyatları sedir modelleri berjer masa ayakları sandalyeci masa sandalye fiyatları