bolununsesi
Çekin, gönderin, yayınlayalım

Bolu Halkı, ÇEYREK ASIRDIR BolununSesi Gazetesi okuyor !

Vefat edenler

02.09.2014

        1- Güneyfelakettin Köyü Halkından Halit EYÜPBEYCİK'in oğlu, İpek EYÜPBEYCİK'in eşi, Ayhan, Serkan ve Selma EYÜPBEYCİK'in babaları, Selahattin ÇAVDAR'ın kardeşi, Asiye, Arife ve Safinaz'ın abisi; Mustafa EYÜPBEYCİK Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.
         Cenazesi bugün Güneyfelakettin Köy Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazından köy mezarlığına defnedilecektir.

Saat 10:30'da Pşaakaöy Camii önünden otobüs kaldırılacaktır.

         2- Dörtdivan Cemaller Köyü Halkından Hikmet ÇAĞLAR'ın eşi, Zafer ÇAĞLAR'ın babası; Mehmet  ÇAĞLAR Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.    

         Cenazesi bugün Dörtdivan Cemaller Köy Camii'nde kılınacak ikindi ve cenaze namazından sonra köy mezarlığına defnedilecektir.

        3- Karacasu Halkından Rafiye AKKOLOĞLU'nun eşi, Bilal, Aysel, Firdevs ve Kevser AKKOLOĞLU'nun babası, Zeynep AKKOLOĞLU'nun kayınpederi; Bahattin AKKOLOĞLU Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.    

        Cenazesi bugün Karacasu Merkez Camii'nde kılınacak ikindi ve cenaze namazından sonra Karacasu Mezarlığı'na defnedilecektir.

        4- Bakırlı Çanşa Köyü halkından İbrahim EKER, Mürvet YILMAZ ve Sabriye DEMİRER'in anneleri, Rabia EKER, Nejdet YILMAZ ile Tahir DEMİRER'in kayınvalidesi; Melek EKER Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

         Cenazesi bugün Bakırlı Çanşa Köy Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazından sonra köy mezarlığına defnedilecektir.

         5- Kızık Köyü Halkından Kadriye GÖNÜLAL'ın eşi, Mustafa GÖNÜLAL, Fikriye SEYİS ve  Şükriye MISIRLIOĞLU'nun babaları, Rabia ALAN'ın kardeşi, Lütfi SEYİS ve Ahmet MISIRLIOĞLU'nun kayınpederi; İhsan GÖNÜLAL Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

          Cenazesi bugün Aktaş Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazından sonra Çamyayla Köy Mezarlığı'na defnedilecektir.

         6- Gerede Halkından Merhum Mehmet Emin ÖZTİRYAKİ'nin eşi, Fatma ÖZGE, Rabia TOPAÇOĞLU ve Radife ÖZDERE'nin anneleri, Anıl ÖZGE'nin anneannesi; Şadiye ÖZTİRYAKİ  Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

        Cenazesi bugün Camlı Camii'de kılınacak öğle ve cenaze namazından sonra Şehitler Mezarlığı'na defnedilecektir.

        7- Mudurnu Çepni köyü Halkından Nurettin ve  Bedrettin UĞURLU'nun anneleri, Mükerrem GÜMÜŞ, Mehmet, İbrahim ve İsmail DURHAN'ın kardeşi; Müşerref DURHAN Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

         Cenazesi yarın (03.09.2014) Tepecik Beşevler Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazından sonra Sümer Mezarlığı'na defnedilecektir.


Not: Vefat ilanlarını ücretsiz yayınlıyoruz. Cenaze ilanlarınızı
kamuran@bolununsesi.com mail adresine yazılı olarak atabilir veya 0532 257 25 79 no'lu telefonu arayarak yazdırabilirsiniz.


Vefat Edenler

AK Sigorta Acentesi Necdet Davarcıoğlu
Tel: 217 75 66 GSM: 0532 245 97 20
| Aktaş Mh. Taşhancılar Cad. No: 10 - BoluTel: 0374 212 88 66Faks: kamuran@bolununsesi.comEmail: kamuran@bolununsesi.com |
PİSKEVİT