bolununsesi
Çekin, gönderin, yayınlayalım

Olsun be aldırma Yaradan yardır... Sanmaki zalimin ettiği kârdır... Mazlumun ahı indirir şâhı... HERŞEYİN BİR VAKTİ VARDIR... (Yunus Emre)

Vefat edenler

22.11.2014

       1- Fasıl Köyü halkından Emekli Jandarma Astsubay Mustafa Çetin’in eşi, Fikret Cengizhan ve Bolu Blediyesi Zabıta personeli Hakan Çetin ve Hülya Açıkgöz’ün anneleri, Reyhan, Sare, Suzan ve Haydar Açıkgöz’ün kayınvalideleri, Gölyüzü Mahallesi İlhan Sokak sakinlerinden; Hacı Safure ÇETİN Ankara’da Hak’kın rahmetine kavuşmuştur.
       Cenazesi bugün Gölyüzü Mahallesi Çayırpınarı Camii’nde kılınacak ikindi ve cenaze namazından sonra Fasıl Köyü Mezarlığı’nda defnedilecektir.
        Fasıl Köyü'nde Mevlid-i Şerif okutulacaktır.

         2- Seben Kızık Köyü halkından; Muzaffer BİLGİN Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

        Cenazesi bugün Büyük Berk Köyü Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazından sonra Büyük Berk Mezarlığı'nda defnedilecektir. 
 

Not: Vefat ilanlarını ücretsiz yayınlıyoruz. Cenaze ilanlarınızı kamuran@bolununsesi.com mail adresine yazılı olarak atabilir veya 0532 257 25 79 no'lu telefonu arayarak yazdırabilirsiniz.

Vefat Edenler

AK Sigorta Acentesi Necdet Davarcıoğlu
Tel: 217 75 66 GSM: 0532 245 97 20
| Aktaş Mh. Taşhancılar Cad. No: 10 - BoluTel: 0374 212 88 66Faks: kamuran@bolununsesi.comEmail: kamuran@bolununsesi.com |