bolununsesi
Çekin, gönderin, yayınlayalım

Olsun be aldırma Yaradan yardır... Sanma ki zalimin ettiği kârdır... Mazlumun ahı indirir şâhı... ELBETTE HERŞEYİN BİR VAKTİ VARDIR... (Yunus Emre)

Vefat edenler

28.07.2015

         1- Merhum Gazi Binbaşı Muztafa ve Vesile UZ'un oğlu, Adalet Uz’un eşi, Emekli Öğretmen Kerim Tüzün ve Tuncer Uz’un ağabeyi, Ziraat Bankası Hürriyet Caddesi Şubesi Yönetmenlerinden Mustafa Seçim Uz ve Çiğdem Uz’un babaları, Bolu Ticaret Meslek Lisesi öğretmenlerinden Reyhan Uz’un Kayınpederi, Ceyhun, Utku ve Mete Kıvanç Uz’un Dedeleri; Emekli İlköğretim Müfettişi ve Gazeteci Doğan UZ Hak’kın rahmetine kavuşmuştur.
        Cenazesi bugün Kalıcı Konutlar Camii’nde kılınacak öğle ve cenaze namazından sonra Şehitler Mezarlığı’na defnedilecektir.

       2- Dörtdivan Yukarısayık Köyü halkından Adil TAŞDEMİR, Huriye YILDIZ ve Adem TAŞDEMİR'in annesi; Fatma TAŞDEMİR Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.
       Cenazesi bugün Dörtdivan Yukarısayık Köy Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazından sonra köy mezarlığına defnedilecektir.

         3- Mudurnu ilçesi Yüzüncü Yıl Köyü halkından Turgut, Saadet ve Nebahat ÖZDEMİR'in Babaları; Mustafa ÖZDEMİR Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

          Cenazesi bugün saat 10.00 da Yüzüncü Yıl Köyü'nde toprağa verildi.


Not: Vefat ilanlarını ücretsiz yayınlıyoruz. Cenaze ilanlarınızı kamuran@bolununsesi.com mail adresine yazılı olarak atabilir veya 0532 257 25 79 no'lu telefonu arayarak yazdırabilirsiniz.

Vefat Edenler

AK Sigorta Acentesi Necdet Davarcıoğlu
Tel: 217 75 66 GSM: 0532 245 97 20
| Aktaş Mh. Taşhancılar Cad. No: 10 - BoluTel: 0374 212 88 66Faks: kamuran@bolununsesi.comEmail: kamuran@bolununsesi.com |
kereste fiyatları tomruk keresteciler sitesi ucuz kereste ukrayna kereste ithal kereste cheap timber timber prices