bolununsesi
Çekin, gönderin, yayınlayalım

Bolu Halkı, ÇEYREK ASIRDIR BolununSesi Gazetesi okuyor !

 • 23227 ISMAIL ÖZSAHIN STA ALAMANYA 25.06.2009 20:14:42

  SEVGILI HEMSEHRILERIM KANDILINIZ MÜBAREK OLSUN RABBIM TEKRARINA ERISTIRSIN RABBIMIZ MEMLEKETIMIZE BARIS,HUZUR;BEREKET GETIRSIN SELAMLARIN EN GÜZELI ILE ESSELAMÜNALEYKÜM

 • 23226 Öğrenci Bolu Türkiye 25.06.2009 20:13:27

  Sayın Eğitim Fakültesinin dekan yardımcıları. Yaz derslerini adil olsun diye tüm hocalara dağıtmışsınız. Yanlız yanlış yapmışsınız. İllada herkese ders verelim diye her hocaya ders açmışsınız. Adil olmaya çalışmişsınız ama böyle adil ve etik olunmaz. Alanı olmayan uzmanlığı olmayan hocalara bile ders vermişsiniz. Bu uzun süreden beri var olan bir sorun. Alanı olmayan hocalar ihya olsun diye yaz dersi yada ikinci çğretim dersi verilmez. Tabi öğrenciler bu dersleri alırken fark etmiyorlar sonradan KPSS kursuna giderken fark ediyorlar. Alanı olmayan bir hocadan aldığı dersi geri giderek dershanede yeniden öğreniyor. Bu uzun zamandan beri devam eden ciddi bir sorun. Ben burdan tüm öğrencilere aldıkları derslerın hocalrını araştırmalarını ve eğer alan uzmanı degillerse bırakmalarını tavsiye ediyorum. Dekanlıktan ricamda bu yanlışı düzeltmesi.

 • 23225 Üniper bolu bulu 25.06.2009 19:13:46

  AİBÜ yönetimi gider ayak üniversitemize çok kıymetli bir çavuş kazandırdılar. 2006 yılında ankarada itfaiye çavuşu iken gerede M.yokulu sekreterliğine, daha sonra tıp fakültesine hastane müdürlüğüne en son olarak ben son olduğunu sanmıyorum bu hastane baş müdürlüğüne atanan çavuşu üniversitemize kazandıran yönetimi canı gönülden kutlarım. Niçin bütün müdürlük kadroları için görevde yükselme sınavı açtınız da bu kadro için açmadınız. Bu kadar yetenekli çavuş zaten her kesin geçip atanırdı. Ayrıca basın yayın yüksekokulu mezunu olan çavuş için ilgili kadroya atanması için yönetmelik bile değiştirilmiştir. Tarih bu atamanızı altın haftlerle yazacaktır. Üniversitemizin tarihinde 3 yılda 3 kez terfi eden başka personel pardon çavuş yok. Ancak unutmayın 6 ay sonra bu çıkışların çok daha hızlı bir inişi olacaktır.

 • 23224 ÜNİPER BOLU TÜRKİYE 25.06.2009 17:53:41

  Rektörü uçurdular diye haber yapmayın, Rektör yandaşlarını üniversitede uçuruyor. İşbirlikçilerine ve cemaatinden olanları uçuruyor. En son marifeti itfaiye teşkilatından Gerede’ye getirilip oradan yıllardır V. hastane müd. yaptırılan şahıs başmüdür kadrosuna atanmıştır.İzzet babamız niye bütün yatırımlarını Bolu’ya yapmıştır? Tuncelililer,Çorumlular,cemaatçiler(Alevi) gelip burada saltanat sürsünler diye değil. Uyu vakıf mütevelli heyeti, Bolu kalkındırma vakfı, Bolu sivil toplum örgütleri ve siyasiler uyuyun bakalım. Sizi uyandırmamız için Denizliden Horozmu Getirmemiz lazım?

 • 23223 VATANDAŞ bolu tc 24.06.2009 19:01:41

  Slm Bolulu hemşerilerim sizlere sormak istiyorum Tıp fakültesine veya üniversiteye veya gölköye mutlaka eğitim, hastalık, göl turu, piknik gibi durumlarda yolunuz düşüyordur. Bilhassa Karaköy Kooparatif otobüslerinin sürekli kullandığı Mudurnu Yolu bağlantısı Karaköy arası üniversite ve göl köy güney girişi vede bu yol üzerinde Bolumuzun Tarihi birde Camisi var ama yol yol olmaktan çıkmış ve çok yakında üniversitede mezuniyet töreni olacak öğrencilerimizin yakınları gelecek sormazlarmıı bizlere bu nasıl bir üniversite şehri üniversitenin yolu bile yok demezlermi sayın karaköy kooparatifi araçlar alıyosunuz dünya kadar sermaye bağlıyosunuz ve bu yolda toplu taşımacılık yapmaya çalışıyonuz siz neden sessiz kalıyonuz SN Valim SN Rektörüm SN Belediye Başkanı konuşmayı bıraksanız icraat yapsanız Millet vekillerimiz Bolu İçin Bişiler yapın BiR Eseriniz olsun turizm için çok zengin kaynaklarımız var ama yol yokkk yapan zaten yok Sizde durmasanız yola devam etseniz.AMA BİR (BEŞ)YILI GARANTİLEDİNİZ NASIL OLSA YAPAR DURURSUNUZ YAZ VAAA KIŞŞ VAAAA

 • 23222 AİBÜ Eğitim Fakültesi ders ücr Bolu Türkiye 24.06.2009 18:49:26

  AİBÜ Eğitim Fakültesi, teamüllerin ve diğer tüm Fakültelerin uygulamalarının aksine, Mayıs ayı 2. Öğretim ders ücretlerini yatırmamıştır. Öğrencilerden dönem başında peşin olarak tahsil edilen ve kamuya ek yük getirmemesi beklenen ders ücretlerinin niye yatırılmadığı anlaşılamamıştır. Konuyla ilgili Eğitim Fakültesi Dekanlığı ve AİBÜ Rektörlüğünden hiçbir resmi açıklama yapılmamış ve adeta konu görmezden gelinmiştir. Ödemelerin yapılmaması konusunda Eğitim Fakültesinin "parasının yetmemesi(!)" gibi anlamsız bir gerekçe dile getirilmektedir. Eğitim Fakültesi Üniversitemizin en fazla öğrenciye sahip olan Fakültelerinden biri olduğu için bu gerekçe ikna edici değildir. Her türlü ödeme onayının Rektörlük denetiminden geçtiği göz önüne alındığında Rektörlük makamının da durumdan haberdar olduğu varsayılmaktadır. Üniversitemizin bünyesinde uzun vadeli planlamaların yapıldığı Strateji Geliştirme Dairesi Başkanlığı bulunmaktadır ve yıllardır sorunsuz çalışan bir sistem varken ders ücretleri ödemesinin bile doğru planlanamamış olması üzüntü vericidir. Ödemelerin yapılabilmesi için öğrencilerin bir sonraki dönem için yapacağı ödemelerin beklendiği söylentisi ise daha vahimdir. Öğrencilerin gelecek dönem için yapacağı ödemelerin gelecek dönemin ders ücretleri ve Fakülte harcamaları için olması beklenmelidir. Hal böyle iken Eğitim Fakültesinde konu ilgili bir yanlışlık olduğu açıktır. Konuyla ilgili rahatsız edici çeşitli usulsüzlük iddiaları da dile getirilmektedir. Her türlü siyasi ve ideolojik mülahazalardan uzak bir şekilde bu konunun acilen açıklığa kavuşturulması gerekmektedir. En şeffaf olması gereken kurumların başında gelen Üniversitelerin bu tür konularda daha duyarlı davranması ve zamanında bilgilendirmeler yapması beklenmektedir. Bu nedenle kurum içinden Rektörlük ve Dekanlığın ve kurum dışından da Valiliğin duruma el koyması ve soruşturma başlatması gerekir. Ayrıca ilimizdeki sendikaların ve basın yayın organlarının konuya duyarlı olmaları ve kendi araştırmalarını yapmaların da fayda vardır.

  Saygılarımla,

 • 23219 İsraf Bolu TR 24.06.2009 13:08:43

  3 milyon 400 bin TL Bolu halkının cebinden çıkacak. Orman parkına aylarca kamyonlarla yaylalardan sökülen çimler taşınmıştı. Yazık oldu eski hali kadar güzel olcağını sanmıyorum buranın.

 • 23218 Özbolubeyi Bolu Türkiye 24.06.2009 10:24:36

  Kamuran Bey, bu haftaki yazınızın cevabı Cumhur Bandakçıoğlu nun yazısında mevcut. Şıracı bozacı özgürlüğüdür söz konusu olan. Bozacı olduğunuz gün sizin ve sizin gibi mağdurların basın özgürlüğü tekrar doğacaktır.

 • 23217 Cumhur Bandakçıoğlu Bolu Turkiye 24.06.2009 10:18:51

  Bolu Belediyesi 5 yıl gerimden geliyor.

  Belediyemiz tarafından tasarlanan yeni çöp toplama sistemini tam 5 yıl önce 30 Ağustos 2004 yılında gerektiği şekilde yazmıştım. Örnek torbalar bile getirmiştim. Allahın hiç bir kulu merak edip torbaları bir görelim dememişti. Neyse 5 yıl sonra hazretler olayı kavradı ve keşfetti. Bunada şükür! Bolu nun nasıl zaman kaybettiğinin küçük bir örneğidir.

  http://www.bolununsesi.com/kose/kose_asp_?yid=24&id=1324

 • 23216 ISMAIL ÖZSAHIN sta almanya 24.06.2009 21:33:26

  KUTLUYORUM BELEDIYE TEMIZLIK GÖREVLILERINI EN SON OKUDUGUM HABERI UYGULAYABILIRLERSE COK GÜZEL OLUR YAVAS YAVAS GELIYORUZ AB STANDARTLARINA BIR DE SU SOKAKLARA TÜKÜRME ISINE ENGEL OLABILIRSEK

 • 23215 abant platformu yorumları!!! bolu türkiye 23.06.2009 18:28:44

  Abant platformunda valinin söylediklerini eleştirenler, taraflı bulanlar, rektör taraf olduğunda ve tarafında görmediklerini ezip geçtiğinde niye sesiniz çıkmadı. Adalet herkese lazım. Dürüstlükse sonuna kadar dürüstlük.

 • 23214 arifemre BOLU türkiye 23.06.2009 16:40:22

  bolunun kaderi...!!!

  boluda boluspor için park ücreti verirsiniz moraliniz bozulur... vermesseniz parkçılarla kavga edersiniz moraliniz bozulurr...

  boluspor playofftan döner moraliniz bozulur...

  bolu teşfikten yararlanamaz moraliniz bozulur...

  alaattin yılmaz çıkar basının karşısına su işi tamam der akabinde borular patladı der moraliniz bozulur...

  arkadaşınız çek cezasından hapishaneye girer moraliniz bozulur...

  yan komşunuz su parasını ödeyemediği için suyu kesilir

  moraliniz bozulur...

  boluda her köşe başına market açılır belediye ruhsat verir moralimiz bozulur...

  lütfi hoca baldırı çıplak kızlar önünde Allahın ismini zikrederek dua eder moralimiz bozulur...

  hocalaramız tefeciden para alır bu nasıl olur der moralimiz bozulur...

  ak parti zenginleri para üzerine para, mal üzerine mal koyar bunları duyarsınız moralimiz bozulur..

  caminin karşısında belediye alkollü içki sattırır moralimiz bozulur...

  ekmek fırınına alkol ruhsatı verir moralimiz bozulur...

  yolda giderken arabamız çukura girer belediye çalışmıyor der moralimiz bozulur...

  muhalefet akp’nin yaptığı işlere gereken tepkiyi vermez moralimiz bozulur...

  esnaf mutlu diildir konuşuruz moralimiz bozulur...

  oda başkanları hiç bişey yapmaz ’’salla başı al maaşı misali’’ moralimiz bozulur...

  kızılay kamelya yapar moralimiz bozulur..

  icra arabaları kentte cirit atar moralimiz bozulur...

  SİZLER BU MORAL BOZACAK OLAYLARI ÇOĞALTABİLİRSİNİZ...

  CENNET GİBİ MEMLEKETİMİZDE MAALESEF AKŞAMA KADAR MORALİMİZ BOZULUYOR...

  SİYONİST VE EMPERYALİST GÜÇLER EMELİNE ULAŞMIŞ DURUMDA, ONA UŞAKLIK EDENLERDE BİZE BU HAYATI ZEHİR ETMEK İÇİN ELLERİNDEN GELENİN FAZLASINI YAPMAKTADIRLAR...

  ALLAH SONUMUZU HAYR EYLESİN...

 • 23213 Vatandaşın Sitemi Bolu Türkiye 23.06.2009 12:43:02

  Sözleri kendisini bağlar ama ben Sayın Bolu Valisinin Abant Platformu adı verilen toplantıda sarfettiği sözlerine bir vatandaş olarak katılmıyorum. Böylesine önemli görevlerde bulunanlar konuşmalarında taraf olmamalı, her kesime eşit mesafede durmalılar. Yapılan konuşmayla ilgili olarak Hürriyet Gazetesi yazarı Sayın Oktay Ekşi’nin 23.06.2009 tarihli köşe yazısını okumanızı öneririm.

 • 23212 arifemre BOLU türkiye 23.06.2009 20:57:02

  yeni bahar tekstilin yönetim kurulu başkanı hakan aydoğan bolu’da iş yapmanın artık anlamsız olduğunu söylemiş... teşfikten nasibini alamamış bir kentte bencede durulmaz...

  çok yüksek maliyet olmıyacaksa hemen kaçıp teşfikte öncelikli illere gitmek en mantıklısı...

  gitmemek salaklık olur zaten...

 • 23211 mualla taçbaş istanbul türkiye 23.06.2009 19:02:58

  nadir beyin en güzel yazısı bu işte. önceki yazılarında encümene alınmayışının acısının verdiği hırsla yazıyordu ne olduğunu kimse anlayamıyordu. ama bu yazısında kendisinin ne olduğunu neye inandığını ortaya koydu. valinin konuşmasına imza atıyormuş nadir bey. valinin bolu için yaptıkları ve yapacakları varmış. ne güzel. valinin bolu için yaptıkları ortada. ama yapacakları nadir beyin encümen üyeliğindeyken yaptıkları gibi olacaksa vay halimize.

 • 23210 Selçuk Aslan bolu türkiye 22.06.2009 17:03:53

  Ben Bolusporlu sporseverlere Muharrem Demirel in yazmış olduğu her iki yazıyı da okumalarını öneriyorum. Muharrem Hocanın her iki yazısıda şampiyonluğa oynayacak olan Boluspor için güzel mesajlar vermektedir. Muharrem Hocamıza da aydınlatıcı bilgileri için teşekkür ediyoruz.

 • 23209 Ebucihad Bolu Turkey 22.06.2009 12:34:56

  Vali mi, yoksa partili mi?

  Geçmişte böyle yapanlar, şimdi çok önemli mevkideler.

  Akpınar da yakında iyice yükselir.

 • 23208 zapatistaa bolu türkiye 22.06.2009 10:37:42

  bence boluspor süper lig de değil, nba de olmalı. kesmez süper lig. lügler üstü olmalı hatta. başkanı ve yöneticileri de eski roma tanrılarının yaşadığı olimposa çıkmalı. o zaman bolu’da bu futbol uyuşturucusu biterde rahat ederiz. kelli felli adamlar top peşinde. çok ilginç. oynasalar spor sağlıklı yaşam içindir diyeceğizde oynamıyorlar ki. belkide oynuyorlar, belkide böyle oynanıyor. sonuçta günümüzde adı spor değil sadece futbol, maç top. bolu halkı çok dikkatli olmalı. boluluları temsil ettiği iddia edilenlerin sesleri sadece tüccar ve sanayici odalarında, boluspor da çıkıyor. öncelikleri bolu halkının önceliklerinden çok farklı. göynük’te termik santral istemeyen göynüklüler, topa vurmaktan başka becerisi olmayan çömezlere verilen yüz milyarlar gibi süsleyemiyorlar gazete sayfalarını. boluspor a sonsuz destek veren büyüklerimiz iktidar yanlısı sendikaları dayatıyor çalışanlara. ama sadece boluspora ve tso ya çalışmak yeterli oluyor. bir tarihte, çalışanlarının maaşlarını ve tazminatlarını vermeyen ve vermemekte ısrar eden spor kulübümüz, topçulara yüzmilyarları kolaylıkla verebiliyorlar. bu durumda boluspor un tüm boluluların takımı olup olmadığını düşünmek lazım.

 • 23206 hakan bolu türkiye 22.06.2009 20:44:39

  efendiler ordumuza laf söyleyen falan yok sizin o engin görüsünüz. yani epey zamandan beri gelisen olaylari izliyemiyorsunuz galiba Sarialan yaylasinda mi yasiyorsunuz kaldiki orada bile haber sansiniz var.

 • 23204 Sibel Karanfil Bolu Türkiye 22.06.2009 18:40:34

  Abant Platformu denilen toplantıya katılanlar neden ordumuza laf söylüyorlar anlayabilmiş değilim. Türk ordusu milletin bağrından kopup gelmiştir. Lütfen saygılı olunuz...

 • 23202 Mustafa COP BOLU TÜRKİYE 22.06.2009 16:54:52

  Mesele haline gelen “teşvik” paketi tartışılıyor… BOLU da da çeşitli platformlarda konuşuluyor…İzliyoruz…Önce BOLU Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı tepki gösterdi… Ses getirdi…Yorumcular bunun üzerine yorum yaptı… ”İstihdam” önemli…”vekiller ilgilensin” dediler… on gün sonra üç vekil birlikte oldular…Açıkladılar…İzledik…”kimin üzüm yemek”…”kimin bağcı dövmek” te olduğunu görüyoruz dediler…Teşvik kapsamı içindeyiz…”Bolu’da teşvikten yararlanmakta” dediler…”faiz desteği” hariç dediler…”sosyo ekonomik” göstergeler de 14.sırdayız…teşvikte “birinci” bölgedeyiz dediler…Ama…hiç mağduriyet yok iddiasında da değiliz dediler…ama…”Bunu değiştirme imkanı yok” dediler…”Günlük 400.000 TL.kaar eden firma” gidemez…dediler…”organize sanayi ek rezervi şu an bitmek üzere” dediler..bizde üçüncü bölgede olmamız için çalıştık…ama…dediler..”kobi” lere kredi desteği…”aktif iş gücü programlarına çalışıyoruz.”dediler…”bu çok değerli sistem” dediler…hatalarıyla beraber başlangıçmış…sıkıntılarımız da varmış…ama…muhalefet görevini de iktidar vekillerimiz yapıyormuş…ilgin煔enerji” maliyetinin dışarıda bırakılması eksiklikmiş…”kişi noksanını bilmek kadar irfan olamaz”…bu yeni sistemde 1,5 yıl uygulanacakmış…bir numaralı vekilimiz “biz geliştik” diyor…ama…”arazi” miz, büyük yatırımlara “yok” da diyor…”muhalefet” le yemek de yedim…beklentim bu değildi…”üzüldüm” de diyor…sorulara da cevaplar veriliyor…vekiller…”STK” başkanı olarak açıklamalar da “etik” değil” de diyorlar…AK Partinin “yeni” binasında en önemli “destek”,”müjde”,”teşvik” açıklaması Sn.Fatih METİN Bey’den geliyor…”ELEKTRONİK” sanayinin peşindeyiz…diyor…”ULUSLAR ARASI” bir yatırım…bekliyoruz…Saygılarımla.

 • 23201 Bilgici Bolu Türkiye 22.06.2009 14:17:38

  BURHAN AYERİ AKŞAM’DA BUNU YAZDI---22 HAZİRAN 2009

  Bolu Valisi’nin Abant’taki konuşması medyamızın büyük bölümünden alkış aldı. ’Darbelere karşı çıkma ayağıyla’ Türk Silahlı Kuvvetleri’ni hedefe yerleştirdi. Hatası, ’Yes we can’le kürsüden inişiydi. ’Obama’dan alıntı’ lafları edildi. Patentin Martin Luther King’e ait olduğunu bilen çıkmadı. Buradan Hükümet’e sormak istiyoruz, Deniz Baykal’a bindirdi diye Aydın Valisi’ni niye görevden aldınız? Mustafa Malay’ı taa Şırnak’tan beri tanırız. Gerçekten başarılıdır. Sorumuzu ikileyelim. Bolu’daki vali göreve devam edecek mi? Orduya, ihtilalleri bahane edip, öyle veya böyle bindirmek serbest mi bırakıldı? ’Asker Sussun’ gayretindekilerin sesleri, sadece işlerine gelenlere mi çıkıyor?

 • 23199 TURGAY ARIKAN BOLU TÜRKİYE 21.06.2009 15:30:22

  Sayın valimizin Abant Platfoumundaki konuşması için tek kelime ile TEBRİKLER diyorum.

 • 23198 hakan bolu türkiye 20.06.2009 16:32:22

  mustafa copa cevap-kitap yüklü merkep olmamak sarti ile egitim

  ok.

 • 23197 Bizim Ülke Bizim Bolu Bolu Türkiye 20.06.2009 14:44:44

  AKP il kongresine katılan Ticaret ve Sanayi Bakanı Nihat ERGÜN Bolu’muzun teşvik paketine alınmayışına hiç değinmemiş ve global krizden söz etmiş. Ne yapsın sayın bakan, ben sizi teşvik paketinde öncelikli illere almadım, ama ilinizdeki fabrikaların 3.4. bölgelere gitmesi için onların taşınma paralarını bile vereceğim ve Bolu’daki iş yerlerinin buradan taşınmasına kolaylık sağlayacağımmı deseydi....

 • 23196 boluyu seven bolu türkiye 20.06.2009 14:40:52

  Sayın Bolu belediyesi yetkilileri, kısa ve öz yazacağım . Lütfen karaçayırdan kaplıca yoluna çıkışa, fırının karşısına hafta sonları yüzlerce kişinin gezmeye geldiği gölcüğün tabelasını bi zahmet asıverin. Gelen yabancılar yolu soracak adam arıyorlar.

 • 23195 Muhsin A. Bolu Tr 20.06.2009 20:13:01

  ....... yaşadığım rüşvet sorununu neden yayınlamıyorsunuz? Gerçekleri yazamayacaksak neden mesaj defteri var?

  Editörden: ..... olarak düzelttiğim yer, sizin yazdığınız gibi açık isimle yayınlandığı takdirde suç oluşturmaktadır.

 • 23194 Mustafa Cop BOLU TÜRKİYE 20.06.2009 18:50:29

  "Doğru" ile" yanlış"ın..."Hak" ile "batıl" ın,"Abant" ile "Davos" un,"BOLu" ile "Yalova" nın,"Adana" ile "ANTALYA" nın, "koza" ile "kelebek" in,"kemer" ile" cüzdan" ın,"yen" ile "lira" nın,"altın" ile "gümüş" ün,"yem" ile "yemci"nin,"beyaz" ile "pembe" nin,"güleç" ile "şen" in,"tesbih" ile" teşbih" in,"nokta" ile "virgül" ün..."üç nokta" ile "noktalı virgül" ün,"Ali" ile "Veli" nin, "bir" ile" üç"ün..."tüik" ile"die"nin..."tümden gelim" ile "tüme varım" ın..."iktisat" ile"iktisatcı"nın..."mutlu" ile"mutsuz"un..."kemiyyet" ile"keyfiyet"in..."oy veren" ile "koyveren" in,"misyon" ile"vizyon"un ayırt edilebilmesi..."ÖNEMLİ"...Bu da yalnız gezmekle, gezdirmekle değil... "Eğitim"le, "Çalış"makla,"Oku"makla,"Yaz"makla,"İzle" mekle de olur...Değil mi..."Ticaret"e,"Sanayi"ye,"İş adamı" na,"Görevlilere","Eğitimcilere","Vekillere","İlgililere","STÖ" lere de bu "yoğun" ve "sıcak" yaz günlerinde de kolaylıklar...İyi çalışmalar diliyorum..."EĞİTİM ŞART!!!"...Saygılarımla.

 • 23193 Kemaleddin DÖNMEZ Ankara Türkiye 19.06.2009 11:42:49

  SAYIN BOLU VALİSİNİN ABANT PLATFORMUNDA YAPATIĞI KONUŞMAYI OKUDUM. KENDİSİNİ TEBRİK EDİYOR BÖYLE BİR VALİMİZ OLDUĞU İÇİN KENDİSİYLE GURUR DUYUYORUZ BİZE BÖYLE VALİLER LAZIM DÜŞÜNCELERİNİ AÇIKCA SÖYLMEYEBİLECEK VALİLER BİR ZAMANLAR MGK MÜLKİ İDARE AMİRLERİNİ VE HATTA VALİ YARDIMCILARINI TOPLAYIP ONLARA BİRİFİNG VERİYORDU ONLARDA GİTMEK ZORUNDA KALIYORLARDI VE ONLARIN KONUŞTUKLMARINI GELİP BURALARDA SÖYLÜYORLARDI DEMEKKİ O ZAMANLAR GEÇMİŞ ARTIK DARBECİLER ELİNİ YALASIN

 • 23192 Tıp’lı Bolu Türkiye 19.06.2009 11:30:56

  Sn.Rektör ve başhekim uzmansızlıktan bazı cihazları çalıştıramıyoruz diyorlarmış. Uzman insanları bizdensin- değilsin diye ayrım yapar, baskı yaparsanız kimse gelmez. Size sormazlarmı itfaiye teşkilatından bir müdür hala V. orayı nasıl yönetiyor diye. Bunları duyanlar. görenler başta Gazi Yaşargil hocalarımız gibi değerler buraya gelmez. siz hala artistlik fotoğraf çektirmeye ve gösteriş amaçlı açık üniteleri açmaya devam edin. 7 ay sonra neler olacak, senide başka yer almayacağı için (Y.A) burada yaşayıp göreceksin.

Sayfalar:

| Aktaş Mh. Taşhancılar Cad. No: 10 - BoluTel: 0374 212 88 66Faks: kamuran@bolununsesi.comEmail: kamuran@bolununsesi.com |
PİSKEVİT