bolununsesi
Çekin, gönderin, yayınlayalım

Olsun be aldırma Yaradan yardır... Sanma ki zalimin ettiği kârdır... Mazlumun ahı indirir şâhı... ELBETTE HERŞEYİN BİR VAKTİ VARDIR... (Yunus Emre)

 • 24714 Yorum Farkı Bolu Türkiye 11.12.2009 11:03:48

  Vali Konağının olduğu alan alışveriş merkezi için en uygun bölge. Bütün noktaların birleştiği bir bölge. Vali Konakları eski bürokrasi anlayışının bir ürünüdür, pekala apartmanlarda da oturabilirler değerli yöneticilerimiz. Vali Konağı´nın olduğu yere alışveriş merkezi yapılsın, ben şahsen hergün önüne gidip hatıra resmi çektireceğim, söz veriyorum. Saygılar...

 • 24713 Yorum Farkı Bolu Türkiye 11.12.2009 11:01:30

  Bolu´nun Sesi Gazatesinin değerli yöneticileri Lütfen hakaret ve şiddet içermeyen yorumlarımızı yayınlayın. Birileri birşey mi der acaba diye, hakaret ve şiddet içermeyen yorumlarımızı yayınlamaktan itina ediyorsunuz. Tarafsız ve bağımsız medya´nın gereğini yerine getirmenizi bekliyoruz. Saygılar... Editörden : Hakaret ve tehdit içemeyen bütün yrumlar burada aılanıyor. Siz yazdklarınızı tekar bi gözden gçiri.

 • 24712 Yorum Farkı Bolu Türkiye 11.12.2009 10:59:16

  Türkiye´de PKK ile Ergenekon örgütlenmesinin içiçe geçtiği artık gün ışığı gibi aşikardır. Çıkar ve menfaat ilişkileri zamanla illegal örgütleri birbirleri ile paslaşır, ortak hareket eder, birbirini kullanır hale getirmiştir. Tükiye´de ne zaman ekonomik,siyasi,kültürel,temel hak ve özgürlükler alanlarında bir iyileşme yaşandıysa, birileri bundan rahatsız olmuş ve illegal örgütleri, medyayı kulllanarak kaos ortamı yaratmaya çalışmıştır. PKK´nın artık sadece etnik kimlik üzerine hareket etmediği, çıkar ve menfaat ilişkileri çerçevesinde, değişik illegal örgütlenmelerin maşası olarakta eylemler yaptığı ortadadır. Biz artık bu oyunları yutmuyoruz ve diyoruz ki artık oyuna gelmeyeceğiz, kimse yüzyıllardır birbirine kenetlenmiş olan halkları birbirine kin ve husumet besler hale getiremeyecek. Bunlar Silivri mahkemelerinde ve Beşiktaş Adliyesinde ifade verenlerin son çırpınışlarıdır. Kimse bulunduğu makamı ait olduğu toplumun insanlarına karşı bir güç unsuru olarak kullanamayacak, kullandılarsa da cezasız kalmayacak. Saygılar...

 • 24711 Üniversiteli Bolu Türkiye 11.12.2009 10:58:33

  Sn.gggg Hangi vicdanla bunları söylüyorsunuz. Üniversitenin çehresi değişti doğru ama mavi-yeşil den kırmızıya hatta kıpkırmızıya döndü. huzur ve sükun vardı şimdi kin ve nefret doldu.Çünkü yönetemedi, yönetildi. İlim bilim adamlarına soruşturma üzerine soruşturma açtı kimisi gitti kimisi kabuğuna çekildi. Gidenlerin yerine en baba kırmızılardan doldurdu.Şimdi ne olacak? Gelen Rektör gözü kara olmazsa Üniversite zor düzelir. Rektöre iyi diyen tarafsız değildir.

 • 24710 Seçmenin Hakkı, Bolu Türkiye 11.12.2009 02:50:46

  Sayın Rektör Adayları Genel seçimlerden önce , hepimizin bildiği gibi ülkede Cumhurbaşkanı seçim krizi vardı. Başbakan, Yakın çalışma arkadaşını, Yoldaşını, Akp nin Cumhurbaşkanı adayı Abdullah Gül Kardeşim Demişti. Sayın Gül´ün Adaylığı sorun oluşturdu. Kısa süre sonra Genel Seçimlere gidildi. Genel Seçimlerde Yüzbinlerce insan, Sayın Gül´ün Cumhurbaşkanı olması için, Akp´ye oy verdiler. Ben de Yaşadığım çevrede bir çok arkadaşımla konuştum. Sayın Abdullah Gül´ün Cumhurbaşkanı olması için ısrarla Akp ye oy vereceklerini söylemişlerdi. . sol nedense kendi içinde hep bölünür. Atom Molekülleri gibidir. AİBÜ de Bir Aday dışında Bütün Adaylar. Genellikle Sol düşünceli , Sosyal Demokrat , Ya da Sol´un bir yerinde olan insanlar olduğunu görüyoruz. Çok merak ediyorum. Acaba Bu sayın Rektör Adayları, Siyasetin Hangi amaç için yapıldığını bilmezler mi? Bu sol görüşlü adaylardan biri Çok Yüksek oy almış olsa bile Onu atayan İktidar, Acaba Bolu dan Kaç Milletvekili Çıkarabilir. Akp ye oy verenler Ben sana Sol bir Yönetici Ataman için mi oy verdim be kardeşim demez mi? Sayın Kılıç, Gürel, Çöl, Babaç siz siyaseti hiç mi bilmezsiniz be adamlar.

 • 24708 El Makdum Diğer Birleşik Arap Emirlikleri 10.12.2009 19:06:39

  Dubai´de de binalar var. Dubai´de de alışveriş merkezleri var. Dubai´de de gökdelenler var. Dubai´de de burgulu-burgusuz kuleler var. Dubai´de de sürü sürü insanlar bunların önünde fotoğraf çektiriyor. Ne diyelim ki teşebbüsünüz hayırlara vesile olur inşallah. Hadi bakalım, mübarek olsun. Kim tutar ki sizleri!

 • 24707 Bizim Ülke Bizim Bolu Bolu Türkiye 10.12.2009 17:54:40

  Tokat Reşadiye´de 7 genç vatan evladımız kalleş pkk lılarca şehit edildi. Devletin zirvesinde bulunan başta Cumhurbaşkanı, başbakan ve bakanlar yaptıkları garip açıklamalarda, olaya provakasyon kokuyor yakıştırmasını yaptılar. Hatta olayın yeri ve zamanlaması düşündürücü gibi değerledirmelerle, bizce hangi anlama geldiği belli ama vatandaşca ne anlama geldiği belli olmayan yorumlarda bulundular. Hatta Allah bilir içlerinden bu işi de ergenekon yapmıştır diye geçirdiler, ya da öyle olmasını istediler. Ama bugün gördük ki terörist saldırıyı pkk üstlendi. Ülkemin her tarafı yangın yerine dönmüş, dtp önderliğinde pkk taraftarları yakıp yıkmadık yer bırakmıyor. Daha bugün Van´da gösteri yapan dtp liler ORDU EVİNİ ve polisleri taşlamışlar ve bir polisimiz yaralanmış. Açılım sevdalısı içişleri bakanımız acaba ne diyecek şimdi merak ediyorum . Ama diyeceğide belli tabiki, durmak yok yola devam. Yoldaki trafik kontrolunda durmayıp geçen motosikletli gencimizi arkadan ateş ederek öldüren polisimiz, kendisine saldıran devlet düşmanı pkklıya silahını neden ateşlemez acaba. Bu böyle gitmez beyler. çok geç değil eğer böyle giderse bıcak kemiğe dayanacak ve kendilerini pkk lı görenleri halkın elinden kimse alamayacak. tabiki o zaman ne iktidar kalacak, nede açılım sevdalıları.....

 • 24706 MUSTAFA SUNA Eskişehir Türkiye 10.12.2009 17:41:03

  YILLAR ÖNCE KALEME ALDIĞIM VE HALK KAHRAMANI KÖROĞLU´NUN YAŞADIĞI DÖNEMDEKİ DUYGULARI YANSITAN ŞİİRİMİ BOLU KÜLTÜRÜNE KATKISI OLUR KANAATİYLE AŞAĞIYA ALIYORUM. SAĞLIK VE ESENLİK DİLEKLERİMLE MUSTAFA SUNA KOÇ KÖROĞLUNA...(06.06.2004 SARICAKAYA) De gel hele! De gel hele! Hele gel! Köroğlu Dağın´da esen yele gel! Yiğitler oynaşır “Çamlıbele” gel! Özlemişiz Köroğlu´nun narasın... Hey.. Ayvazı, Kiziroğlu Mustafa´sın... Hey.. Bolu Beyi, Bolu Beyi olalı, “Çamlıbeller” Köroğlu´suz kalalı, Mazlumların yürekleri yaralı.. Özlemişiz Köroğlu´nun narasın... Hey.. Ayvazı, Kiziroğlu Mustafa´sın... Hey.. Hoylu Beyín Hoylu Bey´in Hoy´una Kırat geldi bindik, gittik toyuna. Haber salın, “Kayı-Kınık Boyuna”! Özlemişiz Köroğlu´nun narasın... Hey.. Ayvazı, Kiziroğlu Mustafa´sın... Hey.. Keleşleri keleşleri keleşir.. Kılıç-kalkan, cirit oynar eyleşir. Arkasından kuzuları meleşir.. Özlemişiz Köroğlu´nun narasın... Hey.. Ayvazı, Kiziroğlu Mustafa´sın... Hey.. Seslene hey.. seslene hey.. Tongur´a..! Yer titretir sesi bangır, bangıra, Serden geçmiş değer vermez mangıra.. Özlemişiz Köroğlu´nun narasın... Hey.. Ayvazı, Kiziroğlu Mustafa´sın... Hey.. “Çamlıbelin” “Çamlıbelin” beline Varalım vuralım sazın teline.. Kına yakam sungu sunam geline! Özlemişiz Köroğlu´nun narasın... Hey.. Ayvazı, Kiziroğlu Mustafa´sın... Hey.. Gelin göçer gelin göçer göçeriz Azrâil´e canlar verir geçeriz. Köroğlu der : “Hak şerbetin içeriz.” Özlemişiz Köroğlu´nun narasın... Hey.. Ayvazı, Kiziroğlu Mustafa´sın... Hey.. Koyun bizi, koyun bizi mezara! Dallı Mustafa gelmesin nazara! Pazar etsin gönlümüzü “Pazara”! Özlemişiz Köroğlu´nun narasın... Hey.. Ayvazı, Kiziroğlu Mustafa´sın... Hey.. Mustafa SUNA Sarıcakaya İmam-Hatip Lisesi Meslek Dersleri Öğret./ESK.

 • 24705 Akademik personel Bolu Türkiye 10.12.2009 17:09:16

  Sayın "gggg" siz bu soruları önce rektöre sorun. Mesele onun alevi olması değil. Mesele alevi olmayanlara kıyım yapması, doğraması, ezmesi, .... Söylediklerinize sadece gülerim... Ufak çaplı bir araştırmayla, üniversitedeki kadrolaşmayı da, kadro dışı bırakılanları da, kimlerin borusu öttüğünü de öğrenebilirsiniz. Pes doğrusu!!!!

 • 24703 Vay be! Bolu Türkiye 10.12.2009 14:49:54

  Yayınladığınız bir habere göre bir beyefendi, Bolu’nun 10 yıl önce 1946 model bir köy olduğunu ifade ederek, şimdi ise çok güzel bir şehir olduğunu söylemiş. Evet, nereden nereye... değil mi? 1946 model köy olmak nerede, geçen 10 yıl sonunda 21.yüzyıl varoşu olmak nerede? Büyük başarı... Kocaman alkış...

 • 24702 Bizim Ülke Bizim Bolu Bolu Türkiye 10.12.2009 14:47:41

  Akp´nin yolsuzluklarının sınırı sayfalar dolusu anlatılarak bile bitirilemeyecek kadar çok. Bugün bunlardan birini, ama en can alıcı olanlardan birninden bahsetmek istiyorum ki, saf ve temiz duygularla Akp´ye destek veren dostlarım kendilerini gözden geçirsinler diye. Yeni Şafak gazetesi hepimizin bildiği gibi hükümetin yayın organı gibi çalışıyor. Yeni şafak gazetesinin sahibi Ahmet Albayrak´ta Bursa Karacabey´deki dalyanları yok edecek oranda kaçak kum çekilmesi ile ilgili yürütülen Kum Tanesi operasyonunun örgüt lideri olarak aranıyor. Çünkü kendisi hakkında şu anda 207 yıl hapis istemi ile dava açılmış ve ortalarda yok. Albayrak´ın ortağı Rafi Altınok´ta şu anda cezaevinde bu suçtan dolayı tutuklu bulunuyor. Aynı operasyonla ilgili açılan davada, bir devlet bakanının teyzesinin kızı, gazetenin eski genel müdürü ve şimdiki akp Bursa milletvekilininde adı geçiyor. İşin özü bu ve baktığımızda iktidar gücü kullanılarak neler yapılabiliyor. Yapılan telefon dinlemelerindede bu grubun başbakan dahil bir çok bakandan yardım istediğide iddianamede yer alıyor. Bu konu iktidarın devlet imkanlarını kendi yandaşlarına kullandırması ile ilgili DENİZDEKİ KUM tanelerinden biri sadece. Gerisini siz anlayın artık.........

 • 24701 gggg Bolu Türkiye 10.12.2009 13:58:25

  sız bu rektorden ne ıstıyorunsunuz alevı olunca ıs yapmıyor mu oluyor bu ulkede hala mezhep kavgaları acılmadı mı??orta cagda mı yasıyoruz ne bu durum?rektor ıı ınsandır.cok basarıldır.cok guzel projelerle unıversıteye yenı bır cehre kazandırmıstır.her seyı duzenlı,planlı sorumluluuk sahıbı ve ılgılı olarak duzenler.hıc bır ısı yasaya aykırı degıldır.

 • 24698 KARAYOL Bolu Türkiye 09.12.2009 12:33:14

  Yazdıklarıyla yaptıkları farklı olan bir taraftar grubu . Evet takıma destek olmaya çalışıyorsunuz veya öyle zannediyorsunuz. Ama o kadar. Şahsi problemleriniz yüzünden Boluspor taraftarına daha doğrusu camiaya zarar veriyorsunuz. Her yaptığınız işte olay çıkarıyorsunuz. Bırakın bu işi yapmayın. Kocaman adamlarsınız millet aya gidiyor siz yaya gidiyorsunuz. Keşke bu açıklamayı Karabük maçından sonra yapsaydınız. Necip Çarıkcıyı sevmek zorunda değilsiniz Ama Boluspor kulübüne , yönetimine ve başkanına saygınız olsun.

 • 24697 bolusporluyum Bolu Türkiye 09.12.2009 09:21:56

  Yönetimle taraftar arasında ki bu sürtüşme, sadece bize özgü değildir. Türkiye de hatta dünyada yönetimiyle sorun yaşamayan taraftar grubu yoktur. Nedeni ise basit! Yönetimler herzaman karşılarında takım elbiseli, düzgün traşlı, olay cıkarmayan, yönetim ne isterse yapan yani yönetenlerin kolay hükmedebileceği kitleleler görmek isterler. Lakin bu tribüncülüğe terstir. Tribün özgürdür, asidir oynamayı sever. Tribün gerektiği zaman tepki koyabilmelidir. Yanlışa doğru dememelidir. Zaten öyle olmasa stadyumlar tiyarotro salonlarına dönerdi. Bu demek değildir ki tribünde 90 dakika sövmek, gereksiz yere olay çıkarmak mübahtır. Yanlış... Boluspor taraftarı bilinçlidir böyle bir şey yapmaz. Kartal maçında edilen küfürler anlık bir reaksiyondur. Yanlıştır savunulacak bir yeri de yoktur ama altında başka sebebler arayıpta komplo teorileri üretmeye kalkıp, ortalıgı bulandırmaya çalışmaya kimsenin hakkı yoktur. Bunlar edilen küfürlerden de, alınan cezalardan da daha tehlikelidir. Tribünlerin içine bomba koyuyorsunuz. DİKKAT !!!

 • 24696 Sinan Sarı Bolu Türkiye 09.12.2009 01:17:18

  CHP Genel Başkanı Sayın Baykal´ın demecinden (LÜtfen özenle okuyunuz. Tespitleri son derece doğrudur.) Tarihin en ağır, vahim tehditlerinden birini yaşamaktadır. Türkiye’nin ekonomik sorunları bulunmakta, büyük sıkıntılar yaşamakta. Vatandaşlarımız, Cumhuriyet tarihinde görülmemiş bir şekilde, derin ayrışma, birbirine karşı kuşku duyma anlayışına çekilmektedir. Hükümetin açılım politikası, Türkiye’yi “birbirine katmaya” başladı. Olaylar giderek yaygınlaşıyor. Sivil hedefler seçilmeye başlandı. Diyarbakır’da bir üniversite öğrencisi vuruldu. Dershaneye giderken bir belediye otobüsünden inerken molotof saldırısına maruz kalan Serap Eser ağır yanıklar içinde, 17 yaşında hayatını kaybetti ve en son Tokat’ta 7 askerimiz şehit oldu. Bu noktadan sonra, hâlâ hiçbir şey olmamış, hiçbir yanlış yapılmamış gibi, ’her şey zaten olması gerektiği gibi akıyor’ diye düşünerek bu yola devam etmek, bilinmelidir ki artık gaflet, dalalet olmaktan -Mustafa Kemal’in Nutkunda söylediği gibi- çıkmakta ve bir hıyanete dönüşmek üzeredir. Göz göre göre Türkiye gibi bir ülkede yaşanan bu olayları sineye çekmek, doğal karşılamak, hazmetmek hiçbir şekilde kabul edilebilir değildir.

 • 24695 Talat Kocabaş Bolu Türkiye 09.12.2009 01:12:29

  AKP iktidar olduğu günden beri ülkemizi çıkmaza sokmaktadır. KİT´leri satarak bu günlere geldiler. Ekonominin ne durumda olduğu malum... İşçi, memur, emekli, sanayici velhasıl herkes perişan durumda... Terör bu dönemde hortladı. Ordumuza ve yargımıza yönelik saldırılar bu dönemde arttı. AKP devletin kurumlarıyla sürekli bir kavga içerisinde oldu. Hep "mazlum" görüntüsü vermeye çalıştı. Bu ülkeyi oluşturan insanların ayrışmasına neden olacak söylemler oluşturdular. En son da "açılım" hikayesi ile bardağın taşmasına neden oldular. Artık Türk halkı AKP´nin gerçek yüzünü gördü. Seçim sonrası görüşürüz...

 • 24694 ali can Bolu Türkiye 08.12.2009 15:15:52

  Şehitler, Kuvâyi Milliye şehitleri, mezardan çıkmanın vaktidir! Şehitler, Kuvâyi Milliye şehitleri, Sakarya´da, İnönü´nde, Afyon´dakiler Dumlupınar´dakiler de elbet ve de Aydın´da, Antep´te vurulup düşenler, siz toprak altında ulu köklerimizsiniz yatarsınız al kanlar içinde. Şehitler, Kuvâyi Milliye şehitleri, siz toprak altında derin uykudayken düşmanı çağırdılar, satıldık, uyanın! Biz toprak üstünde derin uykulardayız, kalkıp uyandırın bizi! Uyandırın bizi! Şehitler, Kuvâyi Milliye şehitleri, mezardan çıkmanın vaktidir!

 • 24693 akademik Bolu Türkiye 08.12.2009 14:46:55

  unıversıtede neler oluyor rektorluk secımlerıne kıme sans verılıyor bırı bana soylesın her aday umutlu mutlu ama tek kazanacak var o da hayrı coskun. o gelınce gıdecek cokkkkk. herkes bavulunu hazırlasın.

 • 24692 hayri Bolu Türkiye 08.12.2009 14:45:39

  adaşım hayıri çoşkun hocamı canı goulden desteklıyorum. unıversıte kendıne gel abant ızzet baysal cok degısecek cokkkkk.

 • 24691 köroğlu hepar Bolu Türkiye 08.12.2009 12:32:03

  Tokatta meydana gelen hain pusuda 7 şehidimize allahtan rahmet diliyorum.Sn. Osman PAMUKOĞLU açıklamasında iktidar olursak idamı geri getirip bu köpekleri asacağım diyor. Hak ve Eşitlik partisi genel başkanı ilimizi ziyaretindede aynı ifadeleri kullandı ve gerek ekonomi, hayvancılık,tarım,iç ve dış siyaset,avrupa birliği ve ABD hakkındaki düşünceleri ile gerçek bir lider olduğunu gösteriyor. Halkcı,milliyetci ve sosyal demokratlığı bir arada taşıyabilen sağ ve sol diye bize yıllarca yutturulan görüşlerin dayatma olduğunu ABD nin oyunu olduğunu söyleyen tek lider. Boluda örgüt kuruldu ve çığ gibi büyümektedir.Tüm vatansverleri davet ediyoruz.Zaman konuşma değil eylem zamanıdır.Başı dik devlet , onurlu millet olmak için.

 • 24690 bolulu Bolu Türkiye 08.12.2009 12:18:34

  AKP karşıtı bireyler dünkü 7 şehit haberini iyi kullanacaklardır bundan şüphe duymuyorum, ama kullanırken önce şunu düşünmelim, DTP nin kapatılma davası bugün, hükümet onlara bir şans verdi ve yıllardır ağızlarından düşürmedikleri barış dostluk eşitlikleri nasıl kullandıklarını herkes görmüş oldu, demokratik tepkilerini de suçu günahı olmayan 17 yaşındaki bir evladı yakarak gösteren caniler adeta bizi tecrit edin soyutlayın diye bas bas bağırıyorlar, elbette bunu yapanlar cezasız kalmayacak ama bu ülke inanın ki huzuru istiyor kimse kimsenin canı yansın istemiyor ama bunlara inat birkaç kendini bilmez densiz çıkıp ortamı geriyor, şehitlere allahtan rahmet diliyorum tüm ülkenin başı sağolsun

 • 24689 Fikret Üstün Bolu Türkiye 08.12.2009 12:08:23

  boluspor bu sene başarılı olamaz takım içerisinde uyum yok seyirci ile başkanın arası açık.başkan taraftarı arkasına alacağına onlarla uğraşıyor samatyalının burnu bir karış havada osman gürsoy canını işstediğini oynatıyor canı istemediğini oynatmıyor bolusporun gizi başkanı alaaddin yılmaz. o ne derse o oluyor,özellikle idari konularda her şey bolusporda alaaddin yılmazdan soruluyor. e parayı veren düdüğü çalar sen ne veriyorsun da ne istiyorsun necip başkan

 • 24688 ISMAIL Bolu Türkiye 08.12.2009 12:06:53

  24675 cevap kallese kim ne yapabilir kalles bu ne zaman ne yapacagi belli olmaz sen yolda giderken sana etes acilsa kim ne yapabilir ALLAHIM kimseyi iki yüzlü kalles yapma kardeslerimin MAKAMLARINI BEN TARTISACAK DEGILIM ALLAHIM HER TÜRK GENCINE O MAKAMI NASIP ETSIN ISTIYENLERE TABII ÖYLE ÖLMEYI ISTEYENE? ALLAHIM sevgili ailelerine sabir versin onlar ölmedi sehitlere öldü demeyin INSANIMIZ terör örgütünün ideolojisinin ne oldugunu HANGI IDEOLOJI OLDUGUNU?

 • 24687 Zeki güzelyurt Bolu Türkiye 08.12.2009 12:04:18

  kızılay parkına alışveriş merkezi ve otel yapılmalı. şehir merkezinde doğru dürüst otelmi var, otelcilikmi var.boluda insanlar sadece becikoğlu iş merkezine mahkum ediliyor.becik esnafıda istediğine istediği fiatı uyguluyor o yüzden bolu insanı alışverişe dışarıya gidiyor körmü bu millet yahu.

 • 24686 Turhan Malatyalı Bolu Türkiye 08.12.2009 12:01:08

  sayın bolunun sesi bakma soyadımın malatyalı olduğuna dedemiz ve babamın mezarı burada çığırtkanlarda benim üzüldüğüm nokta şu. belediye işçileri oradan oraya sürülüyor korkotuluyor sindiriliyor bunu dile getiren kimse yok masa başından kaldırılıp insanlar taş kırmaya gönderiliyor. Belene kampı gibi.boluda kimse bu meselleleri gündeme getirmiyor. belediyede büyük haksızlıklar var. Editörden: Belediyeden beslenen basın bu dediklerini yazabilir mi?

 • 24685 salih ergün Bolu Türkiye 08.12.2009 11:57:03

  ben bolunun hava kirliliğinden muzdaribim, hava kirliliği hat safhada kamuran bey yönetici ve muhabir arkadaşlarınıza söyleyinde bu konuya eğilsinler. bu doğalgaz gelene kadar kanser olacaz vallahi.

 • 24684 seyfettin Gülaçar Bolu Türkiye 08.12.2009 11:53:12

  askerliğimi güneydoğuda yaptım. çok üzgünüm. aslında oranın köylüsünün bir suçu yok. onlar devletle pkk arasında kalıyorlar,işleri yok tarım yok ziraat yok hayvancılık yok geçimleri yok.oralar ekonomik olarak kalkınsa bu meseleler otomatik olarak biter.teşekkür ederim

 • 24683 mehmet Bolu Türkiye 08.12.2009 11:29:34

  mehmetcıklere basınız sagolsun dıyorum bu ulke bolunecek boldurecekler bu ulkeyı uyumayın bu ulkenın her topragı degerlı.

 • 24682 bolulu Bolu Türkiye 08.12.2009 11:28:40

  bolu dunyanın en guzel sehrı ama bı su hava kırlılıgı olmasa beledıye baskanı uyuma boluya sahıp cık

 • 24681 malıyecı osman Bolu Türkiye 08.12.2009 11:28:00

  vergıler dusurulsun kızılay meydanı park olsun cocukların yuzu gulsun

Sayfalar:

| Aktaş Mh. Taşhancılar Cad. No: 10 - BoluTel: 0374 212 88 66Faks: kamuran@bolununsesi.comEmail: kamuran@bolununsesi.com |