bolununsesi
Çekin, gönderin, yayınlayalım

Olsun be aldırma Yaradan yardır... Sanma ki zalimin ettiği kârdır... Mazlumun ahı indirir şâhı... ELBETTE HERŞEYİN BİR VAKTİ VARDIR... (Yunus Emre)

İzzet Baysal Belgeseli için tıklayın!

GÜNÜN SÖZÜ

Her fert istediğini düşünmek, istediğine inanmak, kendine mahsus siyasi bir fikre sahip olmak, seçtiği bir dinin icaplarını yapmak veya yapmamak hak ve hürriyetine sahiptir. Kimsenin fikrine ve vicdanına hakim olunamaz.

ATATÜRK


 • 25587 Elektrik kaçakcısı mı? Bolu Türkiye 27.1.2010 02:43:10

  Ahmet beyi yanlış bilgilendirip, o insanın iyi duygularını istismar edip, yanlış bir yola sevkeden, C.H.ye karşı çıkan, süreçte hiç dahli olmadığı halde Y.A. ya gereksiz saldırıda bulunup onu mağdur duruma sokan, Süha, gerksiz bir iş yapmıştır. Ropörtaj İstanbul´da yapıldığına göre, bu yanlış bilgileri ona veren de Sühad´ıır. Bunlar Ahmet beyin ne zaman halini hatırını sormuşlardır ki şimdi soruyorlar. Bu insanların söylediği farklı, kafasının arkasında düşündükleri farklı, güven duyulmayacak sinsi insanlardır. Siz iyi kalpli bir insansınız. Bunları farketmemiş olabilirsiniz. Bu iş böyle olmamalıydı. Düzgün giden bir seçime müdahale edilmemeliydi.

 • 25586 elktrk Bolu Türkiye 27.1.2010 01:39:28

  Elektrik adamı çarpmış, adam neye uğradığını şaşırmış... Elektrik çarpınca tavuklar ölmüş... Tavuklar ölünce başlamış telefon işine... tabi millet unutmuş elektrik meselesini... Ama elektrik bu vücuda girdi mi çıkmaz ya cep telefonlarıda yüksek voltajdan patlayınca gazeteciliğe el atmış. Gazetecilik ne tavukçuluğa benzr ne telefonculuğa... Adam küfürbaz ya, lümpen ya... Becerememiş bunuda ama para başkasının olunca devam etmiş. Film bitmemiş... Çünkü Bolu ne elektriği unutuyo, nede batırdığı diğer işleri. hele 500 milyar unutulacak gibi değil. Birde işin içine kız ve damat girince ortalık karışıyor..

 • 25584 drkok Bolu Türkiye 26.1.2010 15:05:57

  Tarafsız, doğru, dürüst, cesur gazetenize bilgilendirmedir. Gönül ister ki şu sıralayacağım doğruları yazmaktan çekinmeyesiniz. 1- Hayri hoca hakkında hiçbir açık bulamayanlar, 4 yılın sonunda bazı şeyleri varmış gibi ortaya dökmeye çalışıyorlar. Bu ayıbın da ötesinde bir davranıştır, zaten herkes kınıyor. Madem vardı da nerelerdeydiniz der millet size. 2- Atilla hoca 97 oyla 2. sırada seçimden çıkmasına rağmen o zamanki YÖK 1. sırada Cumhurbaşkanı Sezere göndermişti. 171 oy alan Y.A ise en son sıraya konulmuştu. Üstelik Y.A. sadece 120 adet kadro atayabilmişti. Yani oyunu en az 51 artırmıştı. 3- Atilla hoca ise 188 küsür kadrosuna eşi ve kendini eklersek 190 kişi ile seçime girmiş fakat tarih tekerrür edecek ya O da 171 oy alarak aslında 19 oy kaybına uğramış, yani oylarını artırmak bir yana eksiye düşürmüş olduğunu kamuoyunun bilmesi yerinde olur. En az 250 oy alabilmeliydi ki Y.A ın başarısını elde etsin. Üstelik Düzce grubunun Y.A gitsin diye Atilla hocaya oy verdiklerini de unutmamak gerekir. Yoksa oyları kesinlikle 50 nin üzerine dahi çıkamazdı. 4- Cumhurbaşkanı Sezer de bunları bildiği halde Atilla hocayı rektör atamaktan çekinmemişti. O zaman olanlar normal de şimdi niye akıl almaz bir şeymiş gibi gösterilmeye çalışılıyor bunu anlamak gerçekten çok zor. YANİ DOĞRULAR BU KADAR RAHAT GÖZ GÖRE GÖRE SAPTIRILIR MI??? 5- Bütün bu gerçekler ortada iken ve kendi getirdiği kadrolar bile oy vermez iken YÖK’ün Atilla hocayı 3. sıraya koyması neden haksızlık oluyor bunu hiç kimseye anlatamazsınız. 6- Hayri hoca hiçbir gruba odaklanmadan geniş bir kesimin desteği ile 129 oy alarak Atilla hocanın başaramadığı kadar bir oy almıştır. Unutulmaması gereken bir şey de Hayri hoca destek grubunun son 1 aylık dönemeçte 3 e bölünme çalışmalarının sonuç vermesidir. Yoksa Hayri hoca çok rahat Atilla hoca ile başa baş bir seçim çıkarabilecekti ve bunu herkes çok iyi biliyor. 7- Ahmet Baysal üniversite özerk diyor ama görünen o ki hemen hemen her seçimde olduğu gibi bu sürece de müdahale etmiş ve Cumhurbaşkanına yazı yazmıştır. Bu kendi saygınlığını zedeliyor oluğunu bilmiyor mu? Kendi siyasi görüşü farklı olabilir ancak üniversite seçimlerine, YÖK sıralamalarına ve Cumhurbaşkanı atamalarına saygı göstermesi gerekir. Şimdi Hayri hoca atandığında nasıl yüzüne bakabilecekler. Bunları tarafsız olarak yorum getirmeden sadece doğruları yazdım. Lütfen siz de cesaretinizi ve doğru haberciliğinizi göstererek bunu yayınlayın. Doğru değilse doğru bildiklerinizi yazın ama mutlaka seçim sonuçları ve atamalardan bahsedin. Teşekkürler… Bir akademisyenden

 • 25583 Allaha Havale etmek kim Süha k Bolu Türkiye 26.1.2010 14:04:40

  Adamın Yaptığına bak yaaa. Pişkin pişkin. Nasıl da anlatmakta. utanç verici meseleleri. Sen adama kalleşçe çay bardağında yarım kalan çayı marifetmiş gibi gel birde sana ait olan sitede anlat. utanılması gereken davranışı, marifetmiş gibi anlat. kime yedireceksin bakalım. mesaj yazanları allaha havale ediyormuş. sen değil misin bu memlekette tüy bitmemiş yetimin haknını devletten kredi olarak alıp kullanan. sana bolunun sesinden adam ne güzel de sormuş neden o sorulanları cevaplamıyorsun. işine gelmiyor tabiii değil mi?

 • 25582 iyi de Bolu Türkiye 26.1.2010 13:54:47

  iyi de benim kardeşim de ales puanında 89 almıştı ve kadro alamadı onu bırakın yüksek lisans için bile alınmadı herhalde kriter yok sınava giren birine amacın nedir diye sorarlar birine branş soruları sorarlar yani her şey bellidir kaçıncı olursan ol

 • 25581 M.A Bolu Türkiye 26.1.2010 12:48:03

  Bolunun sesi özgür bir gazetecilik peşindedir. Tarafsızdır.Dün Y.A nın yaptıkları olumsuzlukları deşifre ederken bugünde A.K döneminin olumsuzluklarını kamuoyuna sunmaktadır. Süha beyi Boluda 5-10 yıl oturan, herkes mazisini bilir. Kamuran bey enazından Devlet´ten kredi alarak iç etmemiş kendi yağı ile kavrulup ayakta durmaya çalışan bir kaç örnek gazeteciden biridir. Süha beyin siyasi görüşünüde bilir herkes. sütten çıkma ak kaşık olmadığınıda bilir. Eğer tarafsız birisi isen, seçimlerden 1 ay kadar önce Sn.Ahmet baysal vakfının tarafsızlığını açıklamışken bu röportajı kasıtlı yaparsan herkes tabiki sizin diyet ödediğinizi söyleyecek ve külhanbeyliği yapmayacak bunu yutacaksın. Bu röportajı rektör ataması yapıldıktan sonra yapıp,yayınlasanız belki tarafsız diyebilirdik. Herkes bazı şeyleri hazmedecek.

 • 25580 KERVAN YÜRÜRMÜ HEP Bolu Türkiye 26.1.2010 12:16:37

  ..Üniversitelerdeki sistem değişmedikçe dün y.a. kendini kral zanneder.bugün A.K...koltuk gidincede kimse yüzlerine bakmaz.hatta kızını damadını işe aldıranlar bile..ayrıca cocuklarmı karıştırmayın diyenlere şunu sormak lazım..neden örnek mehmedin kileri işe almazlarda S.nin kızını vs işe alırlar diye sormazlarmı..? Ahmet BAYSAL amca"da neden vicdanın sesi üniversitede itfaiye erlerini hastane başmüdürü yapanlardan ve sırf kendi frekansındaki akademik ve idari kadroları full doldururlarken huzur doluyduda şimdimi feryad figan bastı. birilerine kendini kullandırmasına üzüldük.

 • 25579 kaliteye katılıyorum Bolu Türkiye 26.1.2010 11:55:36

  sayın durmuş erdinç siz saygınlığınızla bilinen birisiniz lütfen etrafınızında aynı saygınlıkta olmasını gözetin..

 • 25578 AİBÜ Bolu Türkiye 26.1.2010 11:11:24

  Okutmanlık alımında sınav değerlendirmesi sadece ales, kpds sonuçlarına göre yapılmıyor, Lisans %15, yabancil %15, ales %55 ve üniversite tarafından yapılan sınavında %15 alınarak başarı puanı hesaplanıyor. Yani ilgili üniversitenin etkinliği %15 tir. Sigortalı işe alımında nasıl bir kriter var bunları açıklayın görelim. İnsanlar hangi kriterlere göre işa alınmıştır. Kimse bilmiyor çünkü kriter yok.

 • 25576 ıftıracılar Bolu Türkiye 26.1.2010 09:45:46

  damadı dılmer ın yaptıgı sınav ve ales,uds,kpds puanları 100 olarak gırmıstır.kızı ıse sıgortalı ıscıdır.memur degıldır.ıftıra atarken bunları bılın de konusun.

 • 25575 üniper Bolu Türkiye 26.1.2010 09:23:39

  Biraz önce süha beyin yazısını okudum. Şahsen ne kızınızı ne de damadınızı tanırım.Üniversitemize ne torpille girdiler nede girmediler diyemem çünkü hiçbir bilgim yok. Ancak süha bey kafama takılan bir kaç konu var. Damadınız ve kızınız üniversitemize hangi sınavla girdiler ve sınav neticesinde kaç puan alarak atandılar.Damadınız ve kızınızla birlikte aynı sınava kimler katılmış ve bunlar kaç puan almışlar. Yapılan sınavda görev alan jüri üyeliri kimlerdir. Önce bunların açıklığa kavuşturulması gerekiyor. İlgilerin sınav kağıtlarının objektif olarak değerlendirildiğine nerden biliyorsunuz. Bunların hepsi muallakta kaldığı müddetçe insanlar sürekli olarak farklı yorumlar yapacaktır. Saygılarımla.

 • 25574 117 Belediyeci Bolu Türkiye 26.1.2010 09:13:45

  Maliye Bakanlığı ocak ayı içinde Belediyelere kendi fonundan yardım göndermiştir.Yalnız Türkiye genelinde Ak Parti belediyelerinin dışındaki partilerin belediyelerine bu yardım yapılmamıştır.Bu para belediye başkanına verilmiyor. Halka hizmet için veriliyor. Biz ak partiyiz diyorsunuz yani adalet ve kalkınma partisi , açılımında da adalet yazıyor farkındasınız bu mu sizin adaletiniz? Biz küçük belediyeler olarak ,kendi yağımızla kavrulmaya çalışıyoruz.Hükümet kendi belediyelerinin dışında ki belediyelere yardım etmeyerek Cumhuriyet tarihinin en büyük ideolojik ayrımını yapmıştır.Yeniçağa,mudurnu,karacasu halkının suçu ne? Bu paralar halka hizmet için gelmiyormu. Yazıklar olsun sizin adaletinize.

 • 25573 şaibelik sorusu Bolu Türkiye 26.1.2010 09:05:42

  Sayın Çoşkun´nun profesörlük ünvanı ile ilgili neden gösterilen veriler bir şaibelik unsuru ise Rektör´ün eşinin hemem hemen bütün yayınlarının eşiyle ortak olması ve K. Kılıç´ın bu yayınlarla profesörlüğe atanması da şaibeli bir durum değil midir?

 • 25572 soru Bolu Türkiye 26.1.2010 08:49:24

  Sayın Atilla Kılıç, sayın Yaşar Akbıyık´ın rektörlük yaptığı dönem icerisinde rektörlüğün icraatlarını bir kez olsun yazılı olarak eleştirmiş midir? Yoksa şu bunu dedi o da onu dedi biçiminde mi eleştiriri (yani dedikodu) yapmıştır?

 • 25571 ÜNİPER Bolu Türkiye 26.1.2010 08:47:50

  Sayın rektör koltuk sallanmaya başladığında bir hamle yapıyor ve yöke hayri bey´ in soruşturma dosyasını 2008 sonunda gönderiyor. Baktı yökte korkulan akibet belli oluyur ve hemen ahmet amca devreye giriyor ve cumhurbaşkanlığına mektup yazılıyor. Güzel tasarlanmış ancak sonucu hiçbir şekilde değiştirmeyecektir. Çünkü atı alan üsküdarı çoktan geçmiştir. Burda bir tek ihtimal kaldı sayın kılıç ve ekibi belki üzüntüden unutabilirler, hayri çoşkun atandığında konuyu anayasa mahkemesine götürmelerini tavsiye ediyorum. Hayırlı yolculuklar.

 • 25570 AK YA işbirliği Bolu Türkiye 26.1.2010 08:07:50

  Kimin kiminle ilişki içerisinde olduğu çeşitli nedenlere dayandırılarak gündeme getiriliyor. Ben de diyorum ki: Yaşar Akbıyık ile Atilla Kılıç işbirliği içerisindeler. Çünkü A.K´nın profesörlük ataması Y.A döneminde yapılmıştır. Oldu mu?

 • 25566 KALİTE Bolu Türkiye 25.1.2010 22:36:52

  SAYIN KAMURAN BEY GEÇMİŞ OLSUN SİZ YOLUNUZA DEVAM EDİNİZ. SAYIN.ALPASLAN´I BOLU DA HERKES BİLİYOR. SAYIN. DURMUŞ ERDİNÇ GİBİ ÇALIŞKAN VE ERDEMLİ BİR İNSANIN YANINA YAKIŞMADIĞINA İNANIYORUM. SAYG.

 • 25565 Yazık yazık Bolu Türkiye 25.1.2010 22:35:44

  Süha´yı kınıyorum. Bu ropörtaj ahmet beyin iyi niyetleri kullanılarak kötüye kullanılmıştır. Kamuran Sühanın maskesini düşürmüştür. Güya Ahmet bey: "Y.A. Rektörlüğü döneminde ilişkileri belli kişileri alması bizi tedirgin etti" demiş. Yalan!!! Eğer ahmet bey bunu demişse, bu ilişkileri belli insanlar kimdir? ve bu ne anlama gelmektedir? Ben Y.A. zamanında geldim. Bunun ne anlama geldiğini yazsınlar ben de ortaya çıkıp kendimi açıklayacağım. Allah Y:A.´dan razı olsun demek ki büyük işler yapmış.

 • 25564 çekincelerf Bolu Türkiye 25.1.2010 22:22:05

  Dünyanın neresinde görülmüş böyle korku böyle ürkeklik. Neden korkuyorsunuz? neden ürküyorsununz? Hem sonra, İnsansanlar ürkmez hayvanlar ürker!

 • 25563 ayhan Bolu Türkiye 25.1.2010 21:44:59

  Köksal alabalığın reklamı katagulliye getirilip iyi yapılmış doğrusu...

 • 25561 iki soru Bolu Türkiye 25.1.2010 21:41:19

  Sayın Baysal ´´Cumhurbaşkanı benim mektubumu okuduktan sonra karar verirse ben o karara saygılıyım.´´ diyor. İki soru: 1.Mektubu okumadan karar verirse saygı duymayacak mısınız? 2. Mektubu okur ama beklenti doğrultusunca karar vermez ise yine saygı duyacak mısınız?

 • 25560 Fadime Kabaca Bolu Türkiye 25.1.2010 20:41:54

  İyi ki varsınız BOLUNUN SESİ ekibi. "Kötülük karşısında dur demeyen dilsiz, şeytandır" anlayışıyla insanlar buraya bir çok sıkıntıyı aktarıp dur demeye çalışıyor. Mesaj defterlerinin temel misyonu da bu bir yerde. İnsanların büyük bir içtenlikle eleştirilerini, uyarılarını, memnuniyetlerini aktarabilmesi. başka gazetelerde sayfalarında "mesaj defteri"mantığını vaad etseler de, bir bakıyorsunuz elinizdeki ipin ucu derin ilişkilere, karanlık geçmişlere uzanıyor. O zaman o ipi, elinize hiç almıyorsunuz, temiz kalmak adına. Bu sayfalardan ötürü size yapılan haksız muamleyi, şiddetle kınadığımı belirtmek için yazdım. Bolu´nun gönlü, yüreği zengin insanlarının kaliteli duruşu adına, duruşunuzdan varzgeçmeyin.

 • 25559 Alkım dedeoğlu Bolu Türkiye 25.1.2010 20:25:19

  Bu çıkışlar Atilla Kılıç´ın kalitesini, tarzını, taraflı ilişkilerini ortaya dökmekten başka işe yaramıyor. "Haberin detayda gizli" olduğunu iddia eden ve alfebede olmayan "q" harfleriyle memleketlerinde yazı yazan sahıslar "Atilla Kılıç ile ilgili şu şaibe bu şaibe diye bir iddia yok…Üniversiteyi yönetiş şekline laf eden yok…" gibi absürt bir çıkışla saf olduğunu düşündüğü birkaç kişinin gözünü boyamaya çalışıyor. Burada yıllardır yazılanlar neydi beyfendi, övgümü. Diğer taraftan, kimse içinde doğduğu ırkı, inancı seçmiyor. Bu özellikler yargılama konusu olamaz. Bu bağlamda insanların Atilla kılıç´ın Rojhat´ına, Rujhat´ına lafı yok. Yeter ki işin özü dürüstlük olsun. Yalan, dolan, kayırmacılık, bölücülük, kokmasın. Arkadan arkadan başka işler çevirip (manipülasyon örneğinde olduğu gibi) insanların yüzlerine başka olmasın.

 • 25558 DURMUŞ BEYE Bolu Türkiye 25.1.2010 20:24:49

  Kamuran bey iyi yapmış. o gazeteci müsveddesine. Haddini bildirmiş. Bolu Gündem sahibi iyi bir insan. Ama süha oraya yakışmadı. Yakışmıyor. Orada devam ederse, Durmuş beyin çok başı ağrır. Damadını kıznı aldıracksın, Atilanin kıyakçılığını yapıp, buna aHmet Baysal´ın iyi niyetini istismar edip, kullanacaksın Ayıp, Ayıp. Ahmet Bey aç gözünü. Kamuran beyle ilgilli ahmet beyin sözü yalan çıkmış. Y.A. ile ilgili söylediğinin de yalan olam ihtimali yüksek. Çünkü Ahmet bey seviyesini düşürmez.

 • 25557 stratejist Bolu Türkiye 25.1.2010 19:55:24

  Sayın Ahmet Baysal´ın Rektörlük Sıralaması ile ilgili Yazısını Bolu Gündem´den az önce okudum. Doğrusu Şaşırdım,Ürktüm hatta korktum. Yazı dikkatle okunursa, Sayın Ahmet Baysal´ın endişesi vurgulanmakta. Yaşar Akbıyık isimli zevatı hiç mi hiç istemediği ne kadar açık bell oluyur. Bizler de hep bunu söyledik. ben iddia ediyorum. Yaşar Akbıyık´ıın rektör olmasını sağlayanlar gerçekten de Hayri Coşkuna bu seçimlerde destek verenlerdi. Bu satırlarda Yazdım da Sayın Hayri Coşkun Tüm yazılanlara rağmen bu konu ile ilgili bir açıklama yapmadı. çıkıp , Y.A nın beni desteklemesinden rahatsız oluyorum demedi. iyi yaptığını sanlıyorum . Yazmıştık. Klavuzluk önemli bir görevdir. Sayın Hayri Coşkun. size bir açıklama Yapma zamanının geldiğini, hatta geçmekte olduğunu önemle vurgulamak istiyorum. Çıkın lütfen Yaşar Akbıyıkla bir ilginizin , iletişiminizn olmadığını deklara edin. Bakın Tıp Fakültesinde Sizi destekleyenler, Eğitim Fakültesinden Destekleyenler, ve Bolu meslek Y.O lundan destekleyenler kesinlikle Yaşar Akbıyık´ın adamlarıdır. bizler bunu biliyoruz. lütfen çıkın açıklama yapın. Yaşar Akbıyık ve Adına hiç bir isteği hoş karşılamayacağınızı söyleyin. Rektörlük gidecek haberiniz olsun. sizin rektör olmanızın size önemi olduğu kadar size destek olanlara da önemi olacaktır. dost söylerse acı söyler. bu satırlarda vurgulamak istedik. ama kasıldınız. bir açıklama yapmadınız. davanızda haklı olduğunu ben biliyorum ama bu Yaşar la olmaz. Yaşarın adamları ile hiç olmaz. Gereğini Hayri Coşkun´a önemle duyurulur

 • 25556 Boludan Bolu Türkiye 25.1.2010 19:34:44

  İyi ki varsın Ahmet baysal. Sen olmasan Üniversiteyi AKP lilere ve yandaşlarına teslim edecekler.Umarım bu haykırış duyulur.

 • 25555 Gönül Kabalak Bolu Türkiye 25.1.2010 19:21:17

  Birileri işbirliği içerisinde sürekli ordumuza saldırıp, yalanlar uydurarak yıpratmaya çalışıyorlar. Sayın Genelkurmay Başkanı ise haklı olarak bu vatan hainlerine gereken cevabı vermeye çalışıyor. Ama ne Cumhurbaşkanı ne de Başbakan bu fitneci takımına gereken cevabı vermiyorlar. Aynı tutumu AK Parti milletvekillerinde de sergiliyorlar. AK Partinin ne denli yanlı olduğunu iyice görüyoruz artık.

 • 25553 Lütfullah Kader Bolu Türkiye 25.1.2010 19:13:07

  AKP Anayasa’da değişiklikler yapacakmış. Şimdi sormazlar mı? AKP’nin “Laiklik karşıtı eylemlerin odağındaki parti olduğu” Anayasa Mahkemesi kararı ile tescil edilmedi mi? Hal böyleyken, kamuoyunda oy oranın % 30’ların da altına inmişken nasıl yapacaksın Anayasa değişikliğini? Haa Anayasa değişikliğinden önce seçim kanununu değiştirsene. Söz verdiğin gibi dokunulmazlıkların kaldırılmasını sağlasana… Dokunulmazlıkların kaldırılması işlerine gelmiyor tabii… AKP sürekli yanlış işler yapıyor. Başbakan ise birleştirici bütünleştirici olamadığı gibi toplumu ayrıştırıyor. Velhasıl AKP’nin de sonu geliyor…

 • 25552 Sağduyu Bolu Türkiye 25.1.2010 19:09:59

  vay yavrum vay. sen ben solcuyum de . üniversiteye rektör ol. sonra da birilerinin uvuzlarını üniversiteye işi başlat sonra da maniplasyon yaptır. oldu. Memlekete bak be ne yöneticilere kaldı.

 • 25551 Bolu Gündem Bolu Türkiye 25.1.2010 18:59:07

  Bolunun sesi´ne ve Sayın K.Alagözoğlu´na Saldıran Süha Alpaslanı kınıyorum. Sayın S.Alpaslan Üniversite kurumu ve Rektörlük seçimlerine son bir manevra olsun diye Sayın A.Baysal ile Yaptığınız mülakat, Atilla Kılıç´ın Atanmasını kolaylaştırmak için, Yaptığınız bir Manipilasyon olduğu, açıkça anlaşılmaktadır. Bunun Nedeni Mutlaka Ama Mutlaka Kurumu düşünmek değil, diyet borcu ödemektir. siz hiç kimseyi kandıramazsınız. Kızınızın ve damanıdınızın belkide üniversitemize haklı olan atamasına da şaibe düşürmektesiniz. Ben bir defasında damadınızın yine bu satırlarda yazmış olduğu mesajı okumuştum. kendisine de inanmıştım. ama siz öyle şeyler yaptınız ki? sanki diyet borcu varmış gibi , atama arefesinde Yanlı yazılar manipüle ediyorsunuz. Ben size şimdi şu soruları sormak istiyoryum. Sayın alagözoğlunun sizinle bir sorunu olsaydı, damadınızın ve sizin İşi alınmaları ile ilgili açıklamaya Yer vermezdi, Benim Sormak istediğim sorular Şunlar: Kendi gazetenizden okumak istiyorum. İyi Yönetilen Bir kurum başarısız olabilir mi? Abant İzzet Baysal Üniversitesi İyi Yönetilmiş Bir kurum olsa idi Başarılı olurdu. Yök Sıralamasını dikkatle incelerseniz. Cumhurbaşkanlığına gönderilen listede Atilla üçüncü sırada. Bu. Şu anlama gelir. Esasında sıralamaya bile konulması doğru olmadığı halde, Kendisinin ve eşinin ve atamasını yaptığı Yüzlerce öğretim üyesi ile kendisine oy vererek destekleyen kişilere saygısızlık Yapılmak istenmediği için. Lütfen üçüncü sırada da olsa isminin gitmesi. Bunun tek anlamı budur. Siz daha neyin Manipilasyonunu Yapıyorsunuz? Şahsınıza da bir kaç soru sormak istiyorum. Bir Öğretmen çocuğunun nasıl olurda bir dönem Tavukçuluk Şirketi, 100 lerce aracı ve Milyarlarca lirası olur? Yani sizin servetinizin kaynağında, Miras mı vardı? varsa lütfen açıklayın olur mu? Soru 2, Sosyal Demokrat Halkçı Parti (Murat Karayalçının) Başbakan Yardımcısı, Önay Hanımın da Bakan olduğu dönemde, o tarihte devletten karşılıksız ve uzun vade ödemeli 500 Milyar ( O günün Parası ile) Kredi Kullandınız mı? (Tabii bir kaç arkadaşınızla birlikte) Soru 3 Bu kadar Paralara ve iktidar gücüne hükmederken, Nasıl olur da Tavukçuluk gibi Karlılık oranı Çok yüksek olan bir sektörde Zarar ettiniz? Bunun nedeni ne olabilir? Başarısız Yöneticilik mi? Ki böyle ise Nasıl olur da Üniversite gibi Bilim insanlarının, bilim çalışmaları yaptığı bir kurumda Yönetimin belirlenmesini Yönlendirmekte Cumhurbaşkanlığı Makamını etkileyeceğinizi gerçekten düşünüyor musunuz? diyelim ki etkilediniz. Kendi şirketinde cevap başarısızlık olacaksa, siz üniversitemiz kurumuna ve bilime zarar mı vermek istiyorsunuz? soru 4: Kendi şirketinizin olduğu dönemde kullandığınız kredinin geri ödemesi Yapıldı mı? Yapılmadı ise Neden? Soru 5 . Gerçekten de Kızınız ve Damadınızın üniversiteye işe alınmasında kişisel ilişkilerinizi, saygınlığınızı, gazetenizi, siyasi çevrenizi ve siyasal düşüncelerinizi kullanarak nüfus kullandınız mı? bu sorularıma cevap verirseniz teşekkür eder. Ayrıca Kızınız ve damanıdınızın da ismini kullanmadan manevi kişiliklerine gıyaben üzücü sorularla canlarını sıkmışsam kötü bir niyetimin olmadığını, önemle bilmelerini arz ederim. saygılarımla

Sayfalar:

| Aktaş Mh. Taşhancılar Cad. No: 10 - BoluTel: 0374 212 88 66Faks: kamuran@bolununsesi.comEmail: kamuran@bolununsesi.com |
Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak