bolununsesi
Çekin, gönderin, yayınlayalım

Olsun be aldırma Yaradan yardır... Sanma ki zalimin ettiği kârdır... Mazlumun ahı indirir şâhı... ELBETTE HERŞEYİN BİR VAKTİ VARDIR... (Yunus Emre)

Çıplak resimlerle şantaj mı yapıyordu ?

 • Çıplak resimlerle şantaj mı yapıyordu ?

      Gerede'de kendisinden bir süredir haber alınamayan 77 yaşındaki Sabahattin Beydilli isimli vatandaş, evinin kömürlüğünde ölü olarak bulunmuştu. Olayın üzerine harekete geçen yetkililer katil zanlısını yakalamıştı. 
       Edinilen bilgilerdeki iddialara göre, yaşlı adam başının arkasından taşla vurularak öldürülmüştü.
       Kömürlükte cansız bedene ulaşan emniyet güçleri; Beydilli'nin evinde yaptığı araştırmada, herhangi bir hırsızlık emaresine rastlayamazken, şahsı yakından tanıyan ve şüphe edilenlerin çetelesini çıkararak, her ulaştığı delilde çemberi biraz daha daralttı. Başarılı polis ekipleri birkaç gün sonra katil zanlısını evinde yakaladı.
       Gerede’den edindiğimiz bilgilere göre, Gerede nüfusuna kayıtlı 39 yaşındaki Mustafa Y.'nin emniyet güçlerince yapılan baskın esnasında, cinayeti kendisinin işlediğini itiraf ettiği öğrenildikten sonra cinayetin sebebini araştırdık. 
      

        Namus cinayeti mi?
        Namus meselesi olduğu iddia edilen cinayetteki ulaştığımız bilgilere göre; katil zanlısı Mustafa Y.'nin eşi, Sabahattin Beydilli'nin geçtiğimiz yıllarda vefat eden eşine, bakıcı olarak yardım etmekteydi. Bu süreçte tanışan ikili, Beydilli'nin eşinin ölümü sonrasında da diyaloglarını sürdürürken, bir zaman sonra aralarında ilişki başladı.
        Yine iddialara göre; 77 yaşındaki Beydilli, birlikte olduğu kadının çıplak resimlerini de çekerek; “Kocanı boşayacaksın, benimle evleneceksin” şeklinde tehdit ederek, elinde bulunan çıplak resimler üzerinden kadına sözlü şantaja başladı.
       İlerleyen zaman içinde Beydilli'nin çektiği çıplak resimlerden haberdar olan Mustafa Y., karısının resimlerini isteyerek, Beydilli'nin kendilerini rahat bırakmasını istedi. Bu görüşmenin yapıldığı sırada çıkan sözlü tartışma sonrasında eline geçirdiği taş ile Beydilli’nin kafasına taşla vurarak öldüren Mustafa Y., yaşlı adamın cansız bedenin yaşadığı evin kömürlüğüne bıraktığı, belirlendi.

       16.03.2014 tarihli haberimiz     

       Namus cinayeti mi ?
 
       Gerede'de kendisinden bir süredir haber alınamayan 77 yaşındaki Sabahattin Beydilli isimli vatandaş, evinin kömürlüğünde ölü olarak bulundu. Olay üzerine harekete geçen yetkililer katil zanlısını yakaladı.

       Gerede’de son zamanlarda yaşadığımız ilginç olaylar silsilesine bir yenisi daha eklendi. Almanya'dan emekli olduktan sonra Gerede'nin Bahçelievler Mahallesi'nde yaşama devam eden Sabahattin Beydilli isimli vatandaş, evinin kömürlüğünde ölü olarak bulundu.
        Beydilli’den birkaç gün haber alamayan komşuları, olayı yetkili mercilere haber verdi. Yetkililerin yaptığı araştırma sonrasında ise Beydilli’nin ölü bedeni evinin kömürlüğünde bulundu.
        Başının arkasına birkaç kez sert bir cisimle vurulduğu tahmin edilen Beydilli’nin şüpheli ölümü üzerine soruşturma başlatan yetkililer, katil zanlısına ulaşmayı başardı. Sabahattin Beydilli’nin katil zanlısı, güvenlik güçlerinin yoğun çalışması sonucu yakalandı. Zanlının 39 yaşındaki Mustafa Yıldız olduğu öğrenildi.
        Cinayet zanlısı olarak gözaltına alınan ve suçunu itiraf eden Mustafa Yıldız polise verdiği ifadesinde namusunu temizlediğini belirterek, “Sabahattin Beydilli isimli şahsın eşimle ilişkisi olduğunu öğrendim ve namusum kirlenmişti. Öldürdüğüm şahsın eşimle sürekli olarak ilişkisi varmış. Olay günü kendisini takip ederek evinin kömürlüğüne girdiğini gördüm. Bende arkasından içeriye girerek kafasına sopayla defalarca vurdum. Öldüğünü anlayınca öylece kanlar içersinde bırakıp olay yerinden kaçtım. Yakalanacağımı sanmıyordum. Ama, polisin titiz çalışması sonrası yakalandım. Pişman değilim, namusu temizledim” dediği öğrenildi.       

 

YORUMLAR Toplam yorum: 5
 • esra-ahmet(22.3.2014 11:59:25)

  zaten muhafazakardan hacıdan hocadan korkacaksın

 • GeredeLi(22.3.2014 11:09:17)

  asdf ve can bu tip olaylar heryerde oluyor siz nerelısınız bılmıyorum ama yasadıgınız yer Mekke-Medine degilse sizin ordada olur..Evet Gerede bi zamanlar muhafazakar bır yerdı ve bircok yere gore hala oyle ama yanlıs ınsanlar her yerde var..

 • asdf(22.3.2014 09:48:45)

  Bu gerede muhafazakar bir yer değil miydi???

 • can(21.3.2014 21:15:31)

  geredede olur her şey biride yorum yazmış geredede son zamanlarda çok olay oluyor diye geredede hep olan şey

 • vatandaş(21.3.2014 14:13:03)

  GEREDEYE BİŞEYLER OLDU,SON ZAMANLAR ÇOK OLAY OLMAYA BAŞLADI GEREDEDE

YORUM YAZ (Maksimum 750 karakter uzunlukta olabilir)

Diğer haberler

| Aktaş Mh. Taşhancılar Cad. No: 10 - BoluTel: 0374 212 88 66Faks: kamuran@bolununsesi.comEmail: kamuran@bolununsesi.com |
Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak
20 Şubat 2011 tarihinde sınava girecek olan
Temel Eğitim kursiyerlerimizin son kayıt tarihi
4 Ocak 2011 günüdür.

20 Şubat 2011 tarihinde Yenileme Eğitimi sınavına
girecek kursiyerlerimizin son kayıt tarihi
11 Ocak 2011 günüdür.