bolununsesi
Çekin, gönderin, yayınlayalım

Olsun be aldırma Yaradan yardır... Sanma ki zalimin ettiği kârdır... Mazlumun ahı indirir şâhı... ELBETTE HERŞEYİN BİR VAKTİ VARDIR... (Yunus Emre)

Dik dur eğilme, Bolu halkı seninle

 • Dik dur eğilme, Bolu halkı seninle
 • Dik dur eğilme, Bolu halkı seninle
 • Dik dur eğilme, Bolu halkı seninle

     Ak Parti Bolu teşkilatı, Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde Salı günü gerçekleştirilen AK Parti Grup toplantısında, "Dik dur eğilme, Bolu halkı seninle" sloganlarıyla Başbakan'ı karşılayarak güne damgasını vurdu.

       Kalabalık bir grup ile Başkent’in yolunu tutan partililer yaptıkları tezahüratlarla Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın dikkatini çekmeyi başardılar.  İl Başkanı Ömer Sayın ve beraberindeki Kadın Kolları İl Başkanı Arzu Aydın, Gençlik Kolları İl Başkanı Taha Furkan Sönmezel, İl Yönetim Kurulu üyeleri ile Kadın ve Gençlik Kolları üyelerinden oluşan kalabalık bir partili grubu TBMM’de gerçekleştirilen AK Parti Grup Toplantısı’na katıldı.

     AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın Türkiye gündemine ilişkin önemli mesajlar verdiği grup toplantısında, Başbakan Erdoğan’ın salona girdiği andan itibaren sevgi gösterilerinde bulunan Bolu teşkilatı, ‘Dik dur eğilme, Bolu halkı seninle’ diye yaptıkları tezahüratlarla grup toplantı salonunu deyim yerindeyse adeta inlettiler.

       AK GENÇLİK’TEN ERDOĞAN’A ÖZEL DAVET

       Başbakan Erdoğan’ın yaklaşık bir saat kürsüde kaldığı grup toplantısında İl Gençlik Kolları üyeleri Erdoğan’ı Bolu’ya davet etti. 2011 yılında gerçekleştirilen genel seçimlerde Bolu’nun Başbakan Erdoğan’ın miting programında yer almamasından dolayı duyduklarını özlemi “Büyük usta Bolu seni bekliyor” şeklindeki sloganla ifade eden gençler Başbakana davette bulundu. Başbakan Erdoğan’da bunun üzerine konuşmasına kısa bir süre ara vererek İl Gençlik Kolları üyelerini tebessümle dinlediği gözlemlendi.

      TBMM’NİN BAŞ AŞÇISINDAN ÖZEL İLGİ

      Grup toplantısının sona ermesinin ardından İl Başkanı Ömer Sayın ve beraberindeki partililer milletvekilleri Ali Ercoşkun ve Fehmi Küpçü’nün misafiri olarak meclis restoranına geçti. Burada Meclis restoranında Baş aşçı olan Mengenli Recayi Güler, partililerle yakından ilgilenerek teşkilat üyelerinin yer aldığı masaları tek tek dolaştı ve bir isteklerinin olup olmadığını sordu, ayrıca isteyenlerle de hatıra fotoğrafı çektirdi.

 

YORUMLAR Toplam yorum: 12
 • alp(1.2.2014 22:15:18)

  zamanı gelince amerikaya kaçarken sizide yanında götürür.eğer götürmezse onların çaldıkları sizlerden sorulacak ve alınacak.

 • Boğaç(31.1.2014 20:01:26)

  AK Partililer meydana çıkıp konuşurken biraz yüzünüz olsun. Daha bir ay evvel “muhterem” dediğiniz, “saygıdeğer hocaefendi”  diye övgü dizdiğiniz kişiyi şimdi örgüt lideri olarak ilan ediyorsunuz. Ondan sonra da başkalarına çamur atıyorsunuz… Maskeniz düştü beyler…

 • Vatandaş(31.1.2014 13:05:14)

  AKP Bolu teşkilatı, TBMM’nde ‘Dik dur eğilme, Bolu halkı seninle’ diye slogan atmışlar... Halkı kandırmayın. Başbakanı da kandırmayın. Siz onunla olabilirsiniz ama bolu halkı için genelleme yapamazsınız. Ben Boluluyum ama Başbakanın yanında değilim. AKP politikalarından yana hiç değilim. Ordumuzun komutanlarını kumpaslarla cezaevlerine sokanların, PKK ile müzakere masasına oturanların da yanında değilim. Oğlunu Cumhuriyet Savcılarına ifade vermeye göndermeyenlerin yanında değilim. Bu Cumhuriyeti kuranlara "iki ayyaş" diye hakaret edenlerin yanında değilim. Toplumu gerenlerin ve bölenlerin yanında değilim.

 • engin(31.1.2014 10:13:37)

  benide karıştırmayın.bu ne yaa siz kimsiniz kide bolu halkı sizinle diyorsunuz,yorumları okusanıza biz sizinle birlikte değiliz olamayızda.yaptıklarınızı kapatmaya calışmayın.bizide alet etmeyin kendi cıkarlarınız için anladınızmı.

 • Emekli işçi(31.1.2014 03:04:27)

  Ne yüz ve cüretle Bolu halkı adını ağzınıza alarak "Seninle" yalan ve yalakalıkları yapıyorsunuz? siz sadece orada bulunan bir grup kişi,işbirlikçi veya partili olarak "seninleyiz" dersiniz.Onunla nereye isterseniz gidin gidebileceğiniz yere,Sakın "Bolu Halkı" adını o iğrenç ve sahtekar,ortaklığınıza  alet etmeyin.Altından kalkamayacağınız veballerle karşılaşırsınız.Bolu halkından biri olarak benim adıma "seninle" diyemezsiniz pek sayın beyler!ve bayanlar! anladınız mı!...  

 • karakoman(31.1.2014 00:11:13)

  kimse benim benim namıma konuşmasın.

 • Bedri Baba(30.1.2014 12:40:09)

  Başın düşünce dara Bedri Baba'yı ara bu işleri bırakalım benim adıma kimse konuşamaz ahkam kesemez.Görünen köye kılavuz istemez NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE varmı ötesi yok.

 • Hürdoğan K.(30.1.2014 10:22:25)

  Ben Bolu'luyum ama Başbakanın yanında değilim. AKP politikalarından yana hiç değilim. Ordumuzun komutanlarını kumpaslarla cezaevlerine sokanların, PKK ile müzakere masasına oturanların da yanında değilim. Oğlunu Cumhuriyet Savcılarına ifade vermeye göndermeyenlerin yanında değilim. Bu Cumhuriyeti kuranlara "iki ayyaş" diye hakaret edenlerin yanında değilim. Toplumu gerenlerin ve bölenlerin yanında değilim.

 • GERÇEK(30.1.2014 09:05:49)

  YİĞİDİN HAKKINI ÖLDÜR AMA YEME,1999-VE 2001 KRİZLERİNİ HATIRLAYALIM GEÇMİŞİ UNUTAN GELECEĞE UMUTLA BAKAMAZ

 • Sarslan(30.1.2014 08:24:06)

  Bolu halkı derken!! beni karıştırmayın...

 • Serdengeçti(30.1.2014 01:05:44)

  Akp'nin yeni seçim şarkısını,
  Şivan Perver ve İbo söyleyecekmiş!
  Ayağında kundura,
  dolarlar gelir dura dura
  içinden çıktı tam 4.5 lira!...
  Halka kesilir fatura...

 • ferudun BAYSEÇ(30.1.2014 00:39:15)

  bolu halkı seninle derken,kimse benim adıma kimseye SENİNLE DİYEMEEEZ...

YORUM YAZ (Maksimum 750 karakter uzunlukta olabilir)

Diğer haberler

| Aktaş Mh. Taşhancılar Cad. No: 10 - BoluTel: 0374 212 88 66Faks: kamuran@bolununsesi.comEmail: kamuran@bolununsesi.com |
Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak
20 Şubat 2011 tarihinde sınava girecek olan
Temel Eğitim kursiyerlerimizin son kayıt tarihi
4 Ocak 2011 günüdür.

20 Şubat 2011 tarihinde Yenileme Eğitimi sınavına
girecek kursiyerlerimizin son kayıt tarihi
11 Ocak 2011 günüdür.