bolununsesi
Çekin, gönderin, yayınlayalım

Olsun be aldırma Yaradan yardır... Sanma ki zalimin ettiği kârdır... Mazlumun ahı indirir şâhı... ELBETTE HERŞEYİN BİR VAKTİ VARDIR... (Yunus Emre)

Turizm sektörünün tercihi otomasyon programı öğrencilere tanıtıldı

  • Turizm sektörünün tercihi otomasyon programı öğrencilere tanıtıldı

     Abant İzzet Baysal Üniversitesi’nde (AİBÜ) düzenlenen eğitim seminerinde, Mudurnu Süreyya Astarcı Meslek Yüksekokulu Turizm ve Otel İşletmeciliği öğrencileri, turizm sektöründe en çok tercih edilen AmonRa Software Otel Otomasyon programını uygulamalı olarak öğrendiler. Seminerin sonunda öğrencilere sertifika verildi.
      Otelcilik Otomasyan Sistemleri dersi kapsamında Eğitim ve Destek Uzmanı Erkan Erenuluğ tarafından öğrencilere AmonRa Software Otel Otomasyon programı ile ilgili ayrıntılı bilgi verildi. Seminerin ardından yapılan sınavda başarılı olan öğrencilere meslek yaşamlarında önemli katkı sağlayacak sertifikaları verildi. Erkan Erenuluğ’a ise Mudurnu Süreyya Astarcı MYO Müdür Yardımcısı Hüseyin Taş ile öğr. gör. Serkan Şengül tarafından teşekkür belgesi takdim edildi.   

YORUMLARBu habere ilk yorum yazan siz olun!
YORUM YAZ (Maksimum 750 karakter uzunlukta olabilir)

Diğer haberler

| Aktaş Mh. Taşhancılar Cad. No: 10 - BoluTel: 0374 212 88 66Faks: kamuran@bolununsesi.comEmail: kamuran@bolununsesi.com |
Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak
20 Şubat 2011 tarihinde sınava girecek olan
Temel Eğitim kursiyerlerimizin son kayıt tarihi
4 Ocak 2011 günüdür.

20 Şubat 2011 tarihinde Yenileme Eğitimi sınavına
girecek kursiyerlerimizin son kayıt tarihi
11 Ocak 2011 günüdür.