bolununsesi
Çekin, gönderin, yayınlayalım

Olsun be aldırma Yaradan yardır... Sanmaki zalimin ettiği kârdır... Mazlumun ahı indirir şâhı... HERŞEYİN BİR VAKTİ VARDIR... (Yunus Emre)

Satılık Villa

*Çakmaklar Yolu’nda Sera Evleri Sitesi içinde tam aradığım villa diyebileceğiniz, 350 M2 kullanım alanlı, odaları geniş merdiven ve antreleri ferah, birinci sınıf işçilikle yapılmış süper lüks dubleks villa, şanslı sahibini arıyor.

*Yaşam tarzınızı değiştirecek bu villada alt katta çok geniş ve lüks malzemelerden imal edilmiş bir mutfak, oturma odası ile birlikte Amerikan mutfak tarzında düşünülmüş. Oturma odası kısmından çok geniş bir balkona çıkışı bulunuyor.

*Girişte çok geniş bir antre boydan boya raylı dolapla kaplanmış durumda.

*Alt katta yine çok geniş bir salon ve bir tuvalet bulunuyor.

*Üst kata çıkan merdivenler tamamen masif ahşaptan yapılmıştır. Üst katta oldukça geniş bir antre ve bu antreye açılan 4 adet yatak odası ve 1 banyo bulunmakta. Oda içinde oldukça büyük bir soyunma odası ve geniş bir banyosu bulunan ebeveyn yatak odası tek başına bu villayı almanız için sebep teşkil ediyor.

*Dış cephesi tamamen ısı izolasyonu kaplanmış olan villanın çatı kiremitleri bile çok özel düşünülmüş. Her villanın kendine ait otomatik kapılı kapalı garajı bulunmakla birlikte, site içinde araç parkına oldukça müsait açık alanlar bulunmakta.

Fiyatı: 350 bin lira

Villayı satın almak isteyenler için müracaat:
Ezgi Emlak
Taşhancılar Caddesi No: 10
Tel: 212 88 66
0 532 257 25 79


Dağkent arsaları alınır satılır - Ezgi Emlak

Örencik'te büyük yangın

  • Örencik'te büyük yangın
  • Örencik'te büyük yangın
  • Örencik'te büyük yangın
  • Örencik'te büyük yangın

      Örencik Köyü’nde saat 19:45’de çıkan ve 4 evi saran yangın gittikçe büyüyor. Olay yerine çok sayıda itfaiye ve ambulans ekibi sevk edildi. İtfaiye ekipleri alevleri kontrol altına alabilmek için çaba harcıyor.

       Yangın, saat 19:45 sıralarında merkeze 5 kilometre uzaklıktaki Örencik Köyü'nde meydana geldi. Hayrettin Biçer’e ait iki katlı betonarme evde elektrik kontağından yangın çıktı. Kısa sürede artan alevler ağabeyi Ahmet Biçer’in evine de sıçrayınca yangın büyüdü. Gecenin karanlığında alevleri fark eden köylüler kazma, kürek ve traktörlerle yangına koşarken, olay yerine itfaiye ekipleri çağırıldı. Bolu Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü’ne bağlı 5 itfaiye aracı dört bir yandan alevlere müdahale etmeye çalıştı. Bu sırada alevler iki evin arasında bulunan ahıra sıçrayınca can pazarı yaşandı. Ahırda 10 tane büyükbaş hayvan olduğu öğrenilince köylüler alevlerin arasına daldı. Bir köylü traktörle ahırın çatısının göçmesini engellerken, diğer köylüler ise hayvanları kurtarmaya çalıştı.
 
    10 Büyükbaş hayvan telef oldu...

    Yangın sırasında alevler kontrol altına alınamayınca Hüseyin Biçer tarlaya uzanarak fenalık geçirdi. Başına gelen oğlu, babasına sarılarak evlerinin yanışını gözyaşları arasında izledi. Ahırdaki alevlerin kontrol altına alınmasıyla köylüler içeri girip hayvanları kurtarmak istedi. 10 büyükbaş hayvandan 8’i yanarak telef olurken, iki ineğin yaşadığı görüldü. Hemen yardıma koşan köylüler, vücudunun çeşitli bölgeleri yanan ineği dışarı çıkardı. Daha sonra tarlada boş bir alana götürülen hayvan, can çekişmemesi için kesildi.
     Yaklaşık iki saat süren söndürme çalışmalarının ardından alevler kontrol altına alınabilirken, yangında iki ev, iki ahır ve 10 büyükbaş hayvan telef oldu. Yangınla ilgili inceleme başlatıldı.

YORUMLARBu habere ilk yorum yazan siz olun!
YORUM YAZ (Maksimum 750 karakter uzunlukta olabilir)

Diğer haberler

| Aktaş Mh. Taşhancılar Cad. No: 10 - BoluTel: 0374 212 88 66Faks: kamuran@bolununsesi.comEmail: kamuran@bolununsesi.com |
PİSKEVİT
20 Şubat 2011 tarihinde sınava girecek olan
Temel Eğitim kursiyerlerimizin son kayıt tarihi
4 Ocak 2011 günüdür.

20 Şubat 2011 tarihinde Yenileme Eğitimi sınavına
girecek kursiyerlerimizin son kayıt tarihi
11 Ocak 2011 günüdür.