bolununsesi
Çekin, gönderin, yayınlayalım

Olsun be aldırma Yaradan yardır... Sanma ki zalimin ettiği kârdır... Mazlumun ahı indirir şâhı... ELBETTE HERŞEYİN BİR VAKTİ VARDIR... (Yunus Emre)

Yayaları yaraladı, dubaları dümdüz etti, elektrik panosuna çarptı kaçtı

 • Yayaları yaraladı, dubaları dümdüz etti, elektrik panosuna çarptı kaçtı
 • Yayaları yaraladı, dubaları dümdüz etti, elektrik panosuna çarptı kaçtı
 • Yayaları yaraladı, dubaları dümdüz etti, elektrik panosuna çarptı kaçtı
 • Yayaları yaraladı, dubaları dümdüz etti, elektrik panosuna çarptı kaçtı
 • Yayaları yaraladı, dubaları dümdüz etti, elektrik panosuna çarptı kaçtı
 • Yayaları yaraladı, dubaları dümdüz etti, elektrik panosuna çarptı kaçtı
 • Yayaları yaraladı, dubaları dümdüz etti, elektrik panosuna çarptı kaçtı
 • Yayaları yaraladı, dubaları dümdüz etti, elektrik panosuna çarptı kaçtı
 • Yayaları yaraladı, dubaları dümdüz etti, elektrik panosuna çarptı kaçtı
 • Yayaları yaraladı, dubaları dümdüz etti, elektrik panosuna çarptı kaçtı

      Geredeli dört kafadar felekten bir gün geçirmek için geldikleri Bolu'da trafik faciasına neden oldular. İzzet Baysal Caddesi, bu gece saat 23.00’da akıl almaz olaylara sahne oldu. 

     Aşırı alkollü olduğu belirtilen minibüs şoförü ilk önce İzzet Baysal Caddesi’nde bulunan 42 demir dubayı kırarak 2 kişiyi yararlarken, polisin kovalamacası sonrasında bir okulun bahçesine girerek durabildi. İçinde 4 kişinin bulunduğu 14 M 0320 plakalı ford transit marka bir minibüs, Cumhuriyet Caddesi'nden İzzet Baysal Caddesi'ne geçiş yaptığı sırada, araçların gideceği yolu belirlemesi için konulan demir dubaları kırarak ilerledi. Hitit Kavşağı'na kadar dubaları kırarak ilerleyen minibüs Koyunlu Mobilya Mağazası'nın önündeki elektrtik trafosu kutusuna çarparak durabildi. Bu nedenle bazı binalarda elektriklerin kesildi. Kırılan dubalar dükkanların camlarına sıçrayınca 2 dükkanın camı kırıldı. Polis ekipleri alkollü olduğu iddia edilen 14 M 0320 plakalı minibüsün sürücüsü Sinan Beşer'i Kültür Mahallesi'ndeki İlköğretim Okulu'nun bahçesine girerken yakalayarak gözaltına aldı. 

        Edinilen bilgiye göre, olay gece saat 23:00’da meydana geldi. Sinan Başer idaresindeki 14 M 0320 plakalı minibüs içinde 4 kişiyle birlikte Cumhuriyet Caddesi ile İzzet Baysal Caddesi’nin kesiştiği noktada yolda bulunan demir dubaları kırmaya başladı. Alkollü sürücü 42 demir dubayı kırdıktan sonra elektrik panosuna çarparak durabildi. Sürücü Sinan Başer elektrik panosuna defalarca çarparak zarar verirken, son olarak reklam panosunu devirdi.
 
       İki vatandaş yaralandı
 
       Vatandaşların şaşkın bakışları altında yaşanan olayda etrafa sıçrayan demir dubalar Hakan Ersoy ve Irak vatandaşı  Ziseyb Tırk’ı yaraladı. Hastanede tedavi altına alınan yaralılar olayın şokunu yaşadılar. Hakan Ersoy isimli şahıs, “Bir anda ne olduğunu anlayamadan ayağıma demir duba parçası geldi. Acı içinde yerde kaldım” dedi.
 
       Hastanede arbede çıktı
 
       Minibüs sürücüsü Başer, olay yerinden kaçarken polis ekipleri alkollü sürücünün peşine düştü. Sinan Başer, Kültür Mahallesi’nde bulunan Kültür İlköğretim Okulu’nun bahçesine demir korkulukları kırarak girdi. Minibüste bulunan sürücü Sinan Başer, Mehmet Bilir, Fatih Bulut ve Sezer Gökmen yaşanan kazalarda hafif şekilde yaralanırken, dörrt kafadarın Gerede'den Bolu'ya felekten bir gün yaşamak için geldikleri, alkolün dozunu fazla kaçırınca minibüsü yola sığdıramadıkları belirtildi. Olayın ardından yaralılar 112 sağlık ekipleri tarafından İzzet Baysal Bolu Devlet Hastanesi’ne götürüldü. Sürücü Sinan Başer ve minibüste bulunanlar tedavilerinin ardından polis karakoluna götürülmek istenirken hastanenin önünde arbede yaşandı. Polis ekipleri şahısları araca bindirmek için uzun süre uğraş verdi. Polis ekipleri olayla ilgili inceleme başlattı. 

YORUMLAR Toplam yorum: 11
 • Cumhur Bandakçıoğlu(3.9.2013 11:05:46)

  Köyden kente göçün yada kentin köyü ilhak etmesi sonucu yaşanan kimlik bunalımının alkolle buluşması! TV dizilerinin de yardımıyla öz güven patlamasıyla canlı bombalarla dolu bir şehir haline gelen Bolu!

 • bolulu(3.9.2013 09:51:57)

  kaza haberinin altına nasıl bir bağlantı kurupta belediye ile ilgili yorum yapıyorsun. Anlamadım. Bu kadar zavallılık olmaz. Bu kadar geri zekalı olunmaz. Adam dud gibi sarhoş. Yanındakiler sarho. olayı bilmeden yorum yazma bari.adam okul duvarını yıkıyor öle duruyor yoksa devam edecek.

 • Berk(3.9.2013 08:49:04)

  Ben bunları o saatte hastane önünden geçerken gördüm. Polislere ve hastanede görevli personele o kadar sıkıntı yarattılar ki anlatamam. Ağzıyla içmeyi bilmeyen bu şahıslar trafik cezasıyla falan akıllanmazlar, anladıkları dilden konuşmak lazım.

 • murat(3.9.2013 08:45:35)

  o dubalar fiber, demir olsaydı  üçüncü dubada kalırdı

 • pigydick(3.9.2013 08:40:35)

  öncelikle belirtmek gerekir ki "Demir Duba" dediğimiz şeyler sertleştirilmiş plastik yada fiberglastır burada tek suçlu allkollü olarak araç kullanan değil o elektirik panaosunun hemen 2-3 metre önüne çift park eden araçlarda vardır böyle bir kaza o bölgede beklediğim bir şeydi kazanın akşam saatlerinde olması olası bir can kaybını gerçekten önlemiştir...

 • tespitçi geldi hanım(3.9.2013 08:09:07)

  Burada ki en büyük problem alkollu araç kullanmak olarak gorulebilir. Ancak asıl problem yayalastirilan caddeye araclar icin by-pass yoldur. Yasasin ileri belediYEcilik, yasasin AY.

 • Bulut14(3.9.2013 07:23:53)

  Sayın duman 14 yorumcusu önemli olan araç markaları değil kafa yapıları, doğancı , şahinci bu tipler mhep aynı kafa yapısında ezik toplumdan hava atarak  bende varım deme  gayterindeler, haa bu arada camlar tam acık acılı muzikleride unutmayalım. Ne diyelim Allah islah etsin.

 • duman14(3.9.2013 01:07:37)

  hadi ford minibüsleride toplatın deyin şoför kesin eski şahinciydi değil mi ondan böyle yaptı

 • bolulu(3.9.2013 00:45:29)

  Olayi bizzat gordum demir dubalar insanlarin ustune mermi gibi
  Firliyordu boyle olacagini hic tahmin etmezdim
  Sofor hic durmadi zaten bence o dubalar daha saglam olabilir
  İnşallah başka bir tehlike olmaz  ama bu adamlarında ciddi anlamda
  Cezalandırılmasi gerekir  

 • kenan(3.9.2013 00:12:36)

  dubalar olmasaydı birde kimbilir ne olurdu. İçki kötülüklerin anasıdır! atasözümüz ne kadar da dogruymuş.

 • ramazan gören(3.9.2013 00:11:25)

  arkadan kaderımsın yazmıssın ama......

YORUM YAZ (Maksimum 750 karakter uzunlukta olabilir)

Diğer haberler

| Aktaş Mh. Taşhancılar Cad. No: 10 - BoluTel: 0374 212 88 66Faks: kamuran@bolununsesi.comEmail: kamuran@bolununsesi.com |
Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak
20 Şubat 2011 tarihinde sınava girecek olan
Temel Eğitim kursiyerlerimizin son kayıt tarihi
4 Ocak 2011 günüdür.

20 Şubat 2011 tarihinde Yenileme Eğitimi sınavına
girecek kursiyerlerimizin son kayıt tarihi
11 Ocak 2011 günüdür.