bolununsesi
Çekin, gönderin, yayınlayalım

Bolu Halkı, ÇEYREK ASIRDIR BolununSesi Gazetesi okuyor !

Satılık Villa

*Çakmaklar Yolu’nda Sera Evleri Sitesi içinde tam aradığım villa diyebileceğiniz, 350 M2 kullanım alanlı, odaları geniş merdiven ve antreleri ferah, birinci sınıf işçilikle yapılmış süper lüks dubleks villa, şanslı sahibini arıyor.

*Yaşam tarzınızı değiştirecek bu villada alt katta çok geniş ve lüks malzemelerden imal edilmiş bir mutfak, oturma odası ile birlikte Amerikan mutfak tarzında düşünülmüş. Oturma odası kısmından çok geniş bir balkona çıkışı bulunuyor.

*Girişte çok geniş bir antre boydan boya raylı dolapla kaplanmış durumda.

*Alt katta yine çok geniş bir salon ve bir tuvalet bulunuyor.

*Üst kata çıkan merdivenler tamamen masif ahşaptan yapılmıştır. Üst katta oldukça geniş bir antre ve bu antreye açılan 4 adet yatak odası ve 1 banyo bulunmakta. Oda içinde oldukça büyük bir soyunma odası ve geniş bir banyosu bulunan ebeveyn yatak odası tek başına bu villayı almanız için sebep teşkil ediyor.

*Dış cephesi tamamen ısı izolasyonu kaplanmış olan villanın çatı kiremitleri bile çok özel düşünülmüş. Her villanın kendine ait otomatik kapılı kapalı garajı bulunmakla birlikte, site içinde araç parkına oldukça müsait açık alanlar bulunmakta.

Fiyatı: 360 bin lira

Villayı satın almak isteyenler için müracaat:
Ezgi Emlak
Taşhancılar Caddesi No: 10
Tel: 212 88 66
0 532 257 25 79


Dağkent arsaları alınır satılır - Ezgi Emlak

Ünlü oyuncu ameliyat oldu

  • Ünlü oyuncu ameliyat oldu

     Ünlü sinema ve dizi oyuncusu Remzi Evren, Özel Çağsu Hastanesi'nde yapılan Safra Kesesi ameliyatıyla sağlığına geri kavuştu.
 
      Fox Tv'de yayınlanan "Yer Gök Aşk" dizisinde ekran karşısına çıkan ünlü oyuncu Remzi Evren, Özel Çağsu Hastanesi'nde Genel Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Şaban Beyazpınar tarafından yapılan başarılı bir Safra kesesi ameliyatıyla sağlığına kavuştu. Ünlü oyuncuya yapılan operasyon esnasında Remzi Evren'in eşi Feza Evren ve dostları Remzi Evren'i yalnız bırakmadı. Yaklaşık 20 dakikalık yapılan kapalı ameliyatla sağlığına kavuşan ve sevinci gözlerinden okunan ünlü sanatçı, sağlığına kavuşmanın mutluluğunu yaşadı.
 
     YAKLAŞIK 20 DAKİKA SÜRDÜ
 
     Genel Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Şaban Beyazpınar  yaptıkları operasyonla ilgili şu açıklamaları yaptı "Çok güzel bir ameliyat oldu. Remzi Bey'in safra kesesinde taş ve iltihaplanma vardı. Onun için önce bir ilaç tedavisine başladık. Ardından ameliyata hazır hale gelince de ameliyat ettik bu gün. Yaptığımız ameliyatla safra kesesini taşlarıyla birlikte aldık. Kapalı ameliyat yöntemiyle bu operasyonu gerçekleştirdik. 3 tane yarım santimlik delikten safra kesesini taşlarıyla birlikte çıkardık. Yaklaşık 20 dakika süren bir ameliyat oldu. Biraz zorlandık ama iyi bir ameliyat oldu.
 
     KARACİĞERİ BOZABİLİR

     Safra kesesinde oluşan iltihaplanmanın ve taşın ne tür riskler getirdiğini Beyazpınar şu sözlerle açıkladı "Safra kesesi taşları hastanın sindirim sorunu yaşamasına sebep oluyor. Karın ağrılarına sebep oluyor. Ateşlenmeye sebep oluyor. İltihap ilerlerse safra kesesinin patlamasına karın içersinde iltihaplanmaya neden oluyor. Karın zarının iltihabına neden oluyor. Tehlikeli bir durumdur. Sadece bu riskle sınırlı kalmaz bizim korktuğumuz şudur safra kesesi içindeki taşlar safra yollarına düşüp tıkatıp orada karaciğeri bozabiliyor. Bizim korktuğumuz durum odur. Safra kesesinde iltihaplanma ve taşı olan hastaların mutlaka ameliyat olması gerekir. Remzi Bey'inde aynı şekilde iltihaplanma söz konusuydu. Kronik iltihabı vardı. Taşlar bundan sonraki süre içersinde sorun yaratmasın diye sağlıklı bir ömür yaşayalım diye bizde taşlarını aldık.
 
     SAFRA KESESİ TAŞLARININ İLERLEYEN SAFHADA ÖLÜMCÜL RİSKLERİ VAR 
     Ameliyat olmayan bir çok hastanın ölüm riskiyle karşı karşıya geldiğini söyleyen  Beyazpınar "Ölümcül bir riski var. Hatta size şöyle bir örnek vereyim geçtiğimiz yıl sanıyorum yaz aylarıydı başbakanımızın annesi yaklaşık 2 ay süreyle hastanede yatırılarak ameliyat ve tedavi edildi. Ardından da vefat etti kendisi. O hastalığının sebebi safra kesesindeki iltihap ve taşlardı. Yani öyle bir aşamaya gelebiliyor ki bu hastalık başbakanın annesi de olsanız kurtulamıyorsunuz. Hiç kimsede sizi kurtaramıyor. O yüzden erken dönemde mümkün olduğu en uygun zamanda ameliyat edilmesi gerekiyor hastaların. Yoksa bu hastalığın yaratacağı komplikasyonlar ve riskler hayati oluyor. Bunun yanında safra kesesi ameliyatı son derece kolay. Remzi Bey'de görüyorsunuz. Yaklaşık bir saat önce ameliyat oldu ve şuan kendisiyle sohbet ediyoruz. Akşam yemeğini yiyecek yarında normal işine hayatına dönecek. Bu kadar ve basitken beklememek lazım" dedi.
 
       İYİ OLDUĞUMU ANINDA HİSSETTİM
 
      Sağlığına kavuşan ünlü oyuncu  Remzi Evren şunları söyledi "Daha önce karın şişliği, o şişliğin akciğere yaptığı baskıdan dolayı nefes darlığı çok hafif ağrılar oluyordu.  Bu ağrılara karaciğerin sebep olduğunu düşünürken Şaban Bey'in yaptığı tetkikler sonrası safra kesesinin hiç bir işe yaramadığını gördük ve alınmasına karar verdik. Hemen alınması gerekiyordu ama ben çalışmış olduğum televizyon dizisinin aksatmamak için bu ameliyatı biraz erteledim ve 3 ay sonra bu operasyon yapıldı. Seve seve kendimi Şaban Bey'in cerrah ellerine teslim ettim ve ameliyatın çok başarılı geçtiğinden eminim çünkü ayıldıktan sonra narkozun etkisinin bitmesiyle iyi olduğumu anında hissettim"

YORUMLAR Toplam yorum: 3
  • M.Çelik(25.05.2013 00:16:24)

    Geçmiş olsun Remzi Bey. Yer Gök Aşk dizisinin bitiyor olması biz izleyicileri üzdüğünü sizler de biliyorsunuz. Şimdi biz hangi diziyi izleyeceğiz. Yani zevkle izlediğimiz dizinin bitmesi hoş olmadı. ama sizin sağlık sorununuzun çözülmesi herşeyin üzerinde olmalıdır. saygılarımla

  • nijat çelik(24.05.2013 16:18:48)

    değerli dostum geçmiş olsun inşallah en kısa sürede sağlığına tam olarak kavuşursun konyadan selam ve sevgiler

  • CEVDET ÇİFTÇİ(24.05.2013 10:43:00)

    ÇOK ÇOK GEÇMİŞ OLSUN REMZİ ABEY, ACİL ŞİFALAR DİLERİM.


YORUM YAZ (Maksimum 750 karakter uzunlukta olabilir)

Diğer haberler

| Aktaş Mh. Taşhancılar Cad. No: 10 - BoluTel: 0374 212 88 66Faks: kamuran@bolununsesi.comEmail: kamuran@bolununsesi.com |
PİSKEVİT
20 Şubat 2011 tarihinde sınava girecek olan
Temel Eğitim kursiyerlerimizin son kayıt tarihi
4 Ocak 2011 günüdür.

20 Şubat 2011 tarihinde Yenileme Eğitimi sınavına
girecek kursiyerlerimizin son kayıt tarihi
11 Ocak 2011 günüdür.