bolununsesi
Çekin, gönderin, yayınlayalım

Olsun be aldırma Yaradan yardır... Sanma ki zalimin ettiği kârdır... Mazlumun ahı indirir şâhı... ELBETTE HERŞEYİN BİR VAKTİ VARDIR... (Yunus Emre)

Fizik Tedavi Hastanesi açıldı

 • Fizik Tedavi Hastanesi açıldı
 • Fizik Tedavi Hastanesi açıldı
 • Fizik Tedavi Hastanesi açıldı
 • Fizik Tedavi Hastanesi açıldı

     Bolu’da hayırsever işadamı merhum İzzet Baysal’ın ismini alan ve 130’ncu eseri olan Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi, İzzet Baysal Şükran Günleri’nde düzenlenen görkemli törenle hizmete açıldı. 
     Karacasu beldesinde bulunan Bolu Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi’nin ardından kente ikinci Fizik Tedavi Hastanesi’ni kazandırmak isteyen İzzet Baysal Vakfı büyük yatırım yaptı. Yine Karacasu Beldesi'nde 2009 yılında başlayan ve merhum hayırsever işadamı İzzet Baysal’ın adını taşıyan İzzet Baysal Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi’nin açılışı görkemli törenle yapıldı.

      Törene Bolu Valisi İbrahim Özçimen, Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz, Ak Parti Bolu Milletvekilleri Ali Ercoşkun, Fehmi Küpçü, CHP Bolu Milletvekili Tanju Özcan, AİBÜ Rektörü Prof. Dr. Hayri Coşkun, hastane başhekimleri, daire amirleri ve vatandaşlar katıldı. İlk olarak törende protokol üyeleri konuşmalar yaparak İzzet Baysal’ın 130’ncu eseri için hem merhum işadamına hem de vakfına teşekkür ettiler.
     Hastanenin açılışında kürsüye çıkan İzzet Baysal’ın yeğeni olan İzzet Baysal Vakfı Başkanı Ahmet Baysal, “Bugün en mutlu günlerimden birini yaşıyorum. Sabah yapılan törenlerde Bolulular amcana olan saygılarını gösterdiler. Yürüyüşe binlerce kişi katılıp yalnız bırakmadı. Şimdi de onun adını taşıyan Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi’ni hizmete açıyoruz. Ancak herkes şunu iyi bilmelidir. Bu eserlerde yüzde bir vakfımızın payı varsa yüzde 10 da devletin payı vardır. Devlet olmadan hiçbir şey olmaz. Bir de yeni müjde vermek istiyorum. Bu yıl içerisinde Seben ilçemize meslek yüksekokulu yaptıracağız. Şimdiden hem Bolumuza hem de ilçemize hayırlı olmasını diliyorum” diye konuştu.
     Ahmet Baysal’ın müjdeyi vermesinden sonra salonda bulunan protokol üyeleri ve vatandaşlar uzun süre alkışladı. Daha sonra kürsüye çıkan Bolu Valisi İbrahim Özçimen de müjde vererek, Karacasu beldesine iki tane 5 yıldızlı otel yapılacağını ve bu otellerin ihalelerinin önümüzdeki günlerde gerçekleştirileceğini ifade etti.

YORUMLAR Toplam yorum: 5
 • hayri kaya(13.5.2013 13:25:28)

  Allah Baysal ailesinden razı olsun, şükranlarımızı sunarım,onlara yakışır Bolulular olmamız lazım

 • Sarslan(13.5.2013 09:32:07)

  Bakanlıktan bir kişi bile yoktu!!

 • Ahmet(12.5.2013 17:14:13)

  Emeği geçenlere teşekkür ederim. İl dışında yaşayan bir Bolulu olarak oradaki hazirundan Karacasu Santral Mevkiindeki saçma sapan kavşak ile ilgilide çalışma bekliyoruz. Turizm beldesine yakışmayan bir kavşak. Marketlerin önünde park eden araçlar v.s trafik tehlikeye atılıyor. Yol geniş iken bariyerle kapatmak niyeki?

 • Muharem İMAMOĞLU(12.5.2013 09:17:22)

    Bolu hastanesinin hayırlı olmasını dilerim.Otellerin yapılmasını
  tren yolunun Bolu'ya uğramasına çalışılmasınıve Yeniçağaya istenen hastanenin yapılmasını da bekleriz.Selamlarımızla

 • AHMET(11.5.2013 21:19:36)

  AÇILIŞ TA BİNA DA, ORGANİZASYONDA  MUHTEŞEMDİ. KISKANANLAR ÇATLASIN.

YORUM YAZ (Maksimum 750 karakter uzunlukta olabilir)

Diğer haberler

| Aktaş Mh. Taşhancılar Cad. No: 10 - BoluTel: 0374 212 88 66Faks: kamuran@bolununsesi.comEmail: kamuran@bolununsesi.com |
Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak
20 Şubat 2011 tarihinde sınava girecek olan
Temel Eğitim kursiyerlerimizin son kayıt tarihi
4 Ocak 2011 günüdür.

20 Şubat 2011 tarihinde Yenileme Eğitimi sınavına
girecek kursiyerlerimizin son kayıt tarihi
11 Ocak 2011 günüdür.