bolununsesi
Çekin, gönderin, yayınlayalım

Bolu Halkı, ÇEYREK ASIRDIR BolununSesi Gazetesi okuyor !

Satılık Villa

*Çakmaklar Yolu’nda Sera Evleri Sitesi içinde tam aradığım villa diyebileceğiniz, 350 M2 kullanım alanlı, odaları geniş merdiven ve antreleri ferah, birinci sınıf işçilikle yapılmış süper lüks dubleks villa, şanslı sahibini arıyor.

*Yaşam tarzınızı değiştirecek bu villada alt katta çok geniş ve lüks malzemelerden imal edilmiş bir mutfak, oturma odası ile birlikte Amerikan mutfak tarzında düşünülmüş. Oturma odası kısmından çok geniş bir balkona çıkışı bulunuyor.

*Girişte çok geniş bir antre boydan boya raylı dolapla kaplanmış durumda.

*Alt katta yine çok geniş bir salon ve bir tuvalet bulunuyor.

*Üst kata çıkan merdivenler tamamen masif ahşaptan yapılmıştır. Üst katta oldukça geniş bir antre ve bu antreye açılan 4 adet yatak odası ve 1 banyo bulunmakta. Oda içinde oldukça büyük bir soyunma odası ve geniş bir banyosu bulunan ebeveyn yatak odası tek başına bu villayı almanız için sebep teşkil ediyor.

*Dış cephesi tamamen ısı izolasyonu kaplanmış olan villanın çatı kiremitleri bile çok özel düşünülmüş. Her villanın kendine ait otomatik kapılı kapalı garajı bulunmakla birlikte, site içinde araç parkına oldukça müsait açık alanlar bulunmakta.

Fiyatı: 360 bin lira

Villayı satın almak isteyenler için müracaat:
Ezgi Emlak
Taşhancılar Caddesi No: 10
Tel: 212 88 66
0 532 257 25 79


Dağkent arsaları alınır satılır - Ezgi Emlak

Okul öncesinde erkek olmanın dezavantajları

  • Okul öncesinde erkek olmanın dezavantajları
  • Okul öncesinde erkek olmanın dezavantajları

     Abant İzzet Baysal Üniversitesi (AİBÜ) Okul Öncesi Öğretmenliği bölümü öğrencileri, düzenledikleri panelde, mesleğe bakışlarını, mesleğin sorunlarını ve hayallerini eğlenceli şekilde dile getirdiler.
     AİBÜ Eğitim Fakültesi Okul Öncesi Öğretmenliği son sınıf öğrencileri, Kültür Merkezi Pembe Salon’da “Okul Öncesi Konuşuyor” konusunda düzenledikleri panelde, öğretim üyeleri ve arkadaşlarıyla düşüncelerini paylaştılar.
     Panelde, esprili sunumu ve mesleğine eğlenceli yaklaşımıyla salondakileri sık sık güldüren Mehmet Ali Özdemir, “Okul Öncesinde Erkek Olmak” konusunda yaptığı sunumda, üniversiteye başladığı 30 Eylül 2009 Çarşamba gününü hiç unutmayacağını vurgulayarak başladığı konuşmasında, ilk gün tamamen kız öğrencilerle dolu olan sınıfa bir süre giremediğini sonra birkaç erkek öğrenci daha geldiğini görünce biraz daha rahatladığını anlattı. Özdemir, “Okul öncesinde erkek olmak zordur. Bütün hocalar önce sizin isminizi öğrenir ve asla kopya çekemezsiniz. Sınıftaki bütün gözler üzerinizdedir ve bayanlar hakkında bayağı bilgi sahibi olursunuz” diye konuştu.
      Özdemir, ülkemizde okul öncesi öğretmenliğinin daha çok kadın mesleği olarak algılandığını, toplumun ve ailelerin erkek öğrencilere karşı önyargılı davrandıklarını, oysa aile içinde eksik verilen baba sevgisinin sadece erkek öğretmenler tarafından kapatılabildiğinin altını çizerek, “Mesleğimiz bayan mesleği olarak görülüyor. Annem bile bu bölümü bırakıp polis olmamı istedi ama ben ileride iyi bir öğretmen olacağım için bütün bunlara kulaklarımı tıkadım” dedi.
     Panelde, son sınıf öğrencileri Hilal Yılmaz, Hatice Kaya, Elif Ayyıldız ve Ayşe Dudu Korkmaz da meslekleriyle ilgili birer sunum yaptılar.  

YORUMLAR Toplam yorum: 2
  • kenan(15.12.2012 14:55:36)

    incik boncuk mesleği gibi geliyor bana.

  • M.Çelik(15.12.2012 03:34:12)

    Eee Bu kardeşlerimiz düşünmeye başlamışlar. Tabii haksız değiller. Memleketin bu zor zamanında acaba ne yapsakta cumhuriyete ve değerlerine sahip çıksak diyorlar . bu soruya cevap arıyorlar Bilimsel Yöntemlerle araştırma yapıyorlar elbette bulacaklardır. Esasında bu kadar düşünmelerine gerek yoktur. K.Atatürk Gençliğe Hitabetinde neler Yapılması gerektiğini söylemiş. Tabii anlayana.

YORUM YAZ (Maksimum 750 karakter uzunlukta olabilir)

Diğer haberler

| Aktaş Mh. Taşhancılar Cad. No: 10 - BoluTel: 0374 212 88 66Faks: kamuran@bolununsesi.comEmail: kamuran@bolununsesi.com |
PİSKEVİT
20 Şubat 2011 tarihinde sınava girecek olan
Temel Eğitim kursiyerlerimizin son kayıt tarihi
4 Ocak 2011 günüdür.

20 Şubat 2011 tarihinde Yenileme Eğitimi sınavına
girecek kursiyerlerimizin son kayıt tarihi
11 Ocak 2011 günüdür.