bolununsesi
Çekin, gönderin, yayınlayalım

Olsun be aldırma Yaradan yardır... Sanma ki zalimin ettiği kârdır... Mazlumun ahı indirir şâhı... ELBETTE HERŞEYİN BİR VAKTİ VARDIR... (Yunus Emre)

          Şirketimizin satış temsilciliği bölümüne;
*30 yaşını geçmemiş,
*En az lise mezunu
*İşini sevip, takım ruhu ile çalışabilecek,
*B sınıfı ehliyet sahibi, aktif araç kullanıyor olan, 
*Tercihen SRC belge sahibi çalışma arkadaşları arıyoruz. 

       Başvuraların şirketimize bizzat yapılması rica olunur.

Yıldırım Gıda (Eti Bisküvileri Bolu Bayii)
Yeni Küçük Sanayi Sitesi B Blok No: 15
Tel: 243 86 55  

 


Bahçeli Bolu'da oruç açtı

 • Bahçeli Bolu'da oruç açtı
 • Bahçeli Bolu'da oruç açtı

      Bu akşam orucunu Bolu'da açan Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkanı Devlet Bahçeli, “Türkiye’nin Dışişleri Bakanı, peşmerge Barzani’nin ayağına gider mi? Türkiye, Barzani denen peşmergeyi Türkiye’ye çağırmalı ve aklına başına almasını söylemelidir. Böyle davranışlar her gün yeni bir insanımızın ve Mehmetçiğimizin hakkın rahmetine kavuşmasına vesile olmaktadır” dedi.
      MHP lideri Devlet Bahçeli, Akademiler Birliği’nin Bolu Dağı’nda bulunan Highway Outlet Alışveriş Merkezi’nde düzenlediği iftar yemeğine katıldı. Bahçeli, alışveriş merkezinin kapısında çok sayıda partili tarafından karşılandı. İftar yemeğinin yapılacağı salona geçen Devlet Bahçeli, bir süre semazenlerin gösterisini izledi. Ezanın okunmasıyla su içerek orucunu açan MHP lideri, yemek sonrasında yaptığı konuşmasına Hakkari’de 6’sı asker 2’si korucunun şehit olmasının üzüntüsünü yaşadıklarını ifade ederek başladı. Bahçeli, “Hüzünlü, buruk ve acılı bir günde bir araya geldik. Güneydoğu'da 6 Mehmetçiğimiz ve 2 korucu olmak üzere 8 vatan evladımız şehit olmuştur. Hepinizin huzurunda şehitlere cenabı-Allah’tan rahmet diliyorum. Ülkemiz uzun zamandır çok büyük iç ve dış tehditlerle karşı karşıyadır. Türkiye’nin gelişme süreci içinde çok önemli sosyal ve ekonomik sorunları olmakla birlikte yaklaşık 40 yılı aşan süre içinde çok büyük etnik temelli bir bölücü faaliyetle, mezhep temelli ayrımcılık tehdidi ile karşı karşıya bulunuyor. Bugün, doruğa çıktı. Kuzey Irak’taki gelişmeler, Suriye’de meydana gelen olaylar ve uzun yıllardan bu yana güneydoğuda devam eden etnik temelli bölücü faaliyetler, ülkemizin üniter yapısını, milli devlet anlayışını ve toprak bütünlüğünü açıkça tehdit edebilecek bir boyuta gelmiştir” dedi.
      Bahçeli, Dışişleri Bakanı Ahmet Davutoğlu’nun Barzani’yle yaptığı görüşmeye de tepki göstererek, “Kuzey Irak’ta başlayan, Suriye’de şekillenen gelecekte İran ve Türkiye’nin de baş ağrısı olabilecek bölücü faaliyete dur diyebilmek için teşhis tam yapmalı, gerekli tedbirler cesaretle alınmalı ve ülkenin bağımsızlığını, üniter yapısını riske edecek her türlü faaliyete son verilmelidir. Türkiye’de, demokrasi ve özgürlük gibi insan hayatının ulaştığı önemli kavramların arkasına saklanarak Türkiye’nin bölünmesine göz yumabilecek gaflet, bugün için ihanet çizgisine girdi. Bu önemli süreci hep birlikte yaşıyoruz. Bazı yanlışlardan, dışa bağımlı hareketlerden, aşağılık kompleksi taşıyan davranışlardan uzak kalmalıdır. Kimdir bu Barzani? 21. yüzyılda lider ülke olan Türkiye’nin Dışişleri Bakanı Barzani’nin ayağına gider mi? Türkiye, Barzani denen peşmergeyi Türkiye’ye çağırarak aklına başına almasını söylemelidir. Böyle davranışlar her gün yeni bir insanımızın ve Mehmetçiğimizin hakkın rahmetine kavuşmasına vesile olmaktadır. Artık buna dur deme zamanıdır. Buradan sesleniyorum. Gündem değişikliğine ihtiyaç yok. Türkiye’nin gerçeklerini konuşarak çekinerek yalan yanlış bugünlerle ilgilenmeyen konularla gelecekteki bazı sorunları bugüne taşıyarak Türkiye’nin gündemini kimse saklamamalıdır. Sayın Başbakan Erdoğan milletimiz sizden bunu bekliyor. Bolu’dan sesleniyorum. Gelişi güzel davranışlardan vazgeçiniz. Gerekli tedbirleri almanın cesaretiyle sadece ve sadece bölücü unsurlarla militan temelli insanlarla uğraşmak yerine onları besleyenlerinde kaynağını kurutmak suretiyle önce Kandil’e bir Türk bayrağını dik sonra gereken neyse yap” diye konuştu.
 

       Bahçeli sözlerine şöyle devam etti:
       “Bugün iktidarın ortaya koyduğu politikalar fazlasıyla ve uzun zamandan beri uygulanmaktadır. Fakat beklenilen sonuçlar elde edilememiş olsa da tehlike gittikçe artmakta ve hızla devam etmektedir. Bugün yüzde 50’yi aşan bir milli irade desteği ile TBMM’de sahip olunun milletvekili ile güçlü bir iktidar profili çizen AKP’den millet olarak isteğimiz var. Etnik temelli bölücü faaliyetleri tamamen ortadan kaldıracak ve kökünü kazıyacak cesaret ve kararla üzerlerine gitmek olmalıdır. Böyle bir adım atılacaksa MHP yanlarındadır.”

YORUMLAR Toplam yorum: 4
 • BİRİSİ(7.8.2012 05:30:46)

    Halen daha anlayamadınız,anlayamazsınız,anlamakta istemiyorsunuz.Rahmetli Ecevit dahi Sayın Gülen'i anladı.Yahu çıkarın şu at gözlüklerinizi sürekli aynı medyanın haberlerini takip etmeyin.karma tüm görüşlere sahip medyanın görüşlerini okuyun anlayın Sayın Gülen'iyakından tanıyın ona göre yorum yapın.Bizler hertürlü medyayı okur ona göre karar veririz aramızdaki farkta bu zaten.Ama bilinki sizin gibi etrafa at gözlüğüyle bakanların nesli tükeniyor,Tükenmeyede mahkum...Sayın Bahçeli Alkollü bir ortamda oruç açsaydı heralde mutlu olurdunuz.İşte sizler busunuz....

 • Burhan K.(6.8.2012 10:47:44)

  Başka oruç açacak mekanmı kalmadı Boluda.Orası okyanus ötesi malum şahsın mekanlarından parti ile bu kadar kopukluk olurmu hiç uyaran olmadımı seni genel başkan Boluda bittiğinizin resdmidir o resim

 • Mehmet Can DUYARLI(6.8.2012 08:56:30)

  Sayın Başbakanın refarandum sonrası teşekkür ettiği ''Okyanus Ötesi'' güçün senbol isyerlerinden birinde kim olursa olsun ve kim düzenlerlerde düzenlesin Bahceli'nin böyle bir bir iftara katılması Bolu İl,İlçe ve Mhp'nin sembol isimlerine tek kelimeyle KAZIK ATMAKTIR.!

 • Ahmet Yoldaş(6.8.2012 00:43:53)

  Bırakın artık bu lafları.Lafla peynir gemisi yürümez.Şu mübarek ramazan gününde orucunuzu açmışsanız ne mutlu size.Almayın günahını kimsenin.Size de fırsat geçti zamanında ama değerlendiremediniz.Bırakın artık bunları,durmadan yola devam edelim.Siz şu an hayalsiniz gerçekleri konuşalım.Geçmişi irdelemeyelim yoksa kendiniz gibi tüm partilileri mutsuz edersiniz.

YORUM YAZ (Maksimum 750 karakter uzunlukta olabilir)

Diğer haberler

| Aktaş Mh. Taşhancılar Cad. No: 10 - BoluTel: 0374 212 88 66Faks: kamuran@bolununsesi.comEmail: kamuran@bolununsesi.com |
Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak
20 Şubat 2011 tarihinde sınava girecek olan
Temel Eğitim kursiyerlerimizin son kayıt tarihi
4 Ocak 2011 günüdür.

20 Şubat 2011 tarihinde Yenileme Eğitimi sınavına
girecek kursiyerlerimizin son kayıt tarihi
11 Ocak 2011 günüdür.