bolununsesi
Çekin, gönderin, yayınlayalım

Olsun be aldırma Yaradan yardır... Sanma ki zalimin ettiği kârdır... Mazlumun ahı indirir şâhı... ELBETTE HERŞEYİN BİR VAKTİ VARDIR... (Yunus Emre)

                   Başsağlığı
         Cumhuriyet tarihimizin en kanlı terör olayında hayatını yitirenler başta olmak üzere, yıllardır teröre kurban verdiğimiz askerlerimize, polislerimize, öğretmenlerimize ve bütün Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarımıza yüce Allah’tan rahmet, yakınlarına başsağılığı ve sabırlar diliyorum.       

         Ülkemizin yaşadığı bu sıkıntılı günlerde sımsıkı kenetlenmemiz gerektiğine inanıyorum. 
                Bolu Avcılar Derneği Başkanı
                Gençlik Spor İl müdürlüğü Temsilcisi
                Türker Elektrik Sahibi
                                  Salih TÜRKER 


BSM Çocuk Korosu'ndan çocuk şarkıları

  • BSM Çocuk Korosu'ndan çocuk şarkıları
  • BSM Çocuk Korosu'ndan çocuk şarkıları
  • BSM Çocuk Korosu'ndan çocuk şarkıları

       Bolu Belediyesi-BSM Çocuk Korosu “23 Nisan Çocuk Şarkıları” Konseri, 23 Nisan 2012 Pazartesi günü, kalabalık bir davetli grubunun katılımıyla, BSM-Ressam Mehmet Yücetürk Sanat Merkezi’nde gerçekleştirdi. Küçük Koro üyeleri, öğretmenleri Deniz MERCAN ve Özge GÜLTOPU yönetiminde çıktıkları konser programında birbirinden güzel çocuk şarkılarını seslendirdiler..     
   Yaklaşık 3 ay önce, BSM çatısı altında çalışmalarına başlayan, “Bolu Belediyesi BSM-Çocuk Korosu” üyeleri, ilk kez sundukları konserde, “koro” şarkıların yanı sıra, değişik seslerden “solo” şarkılar da seslendirdiler. Etkinlikte Keman, Gitar ve Bağlama gibi enstrumanları da başarıyla çalan küçük koro üyeleri, dinleyicilerden tam not aldılar ve bolca alkış aldılar..
   Önümüzdeki aylarda daha geniş kapsamlı konser programları sunmayı amaçlayan BSM-Çocuk Korosu, ilimizdeki tek “Çocuk Korosu” olma özelliğini de taşıyor..
   Konser sonrasında, Koronun çalışmalarına en büyük katkıyı sağlayan, Müzik Öğretmenleri, Deniz MERCAN ve Özge GÜLTOPU’na, Bolu Kent Konseyi Genel Sekreteri Mustafa NAMDAR ve Belediye Kültür Sosyal İşler Müdürü Güler MERT tarafından çiçek ve Teşekkür belgesi takdim edildi..

YORUMLARBu habere ilk yorum yazan siz olun!
YORUM YAZ (Maksimum 750 karakter uzunlukta olabilir)

Diğer haberler

| Aktaş Mh. Taşhancılar Cad. No: 10 - BoluTel: 0374 212 88 66Faks: kamuran@bolununsesi.comEmail: kamuran@bolununsesi.com |
20 Şubat 2011 tarihinde sınava girecek olan
Temel Eğitim kursiyerlerimizin son kayıt tarihi
4 Ocak 2011 günüdür.

20 Şubat 2011 tarihinde Yenileme Eğitimi sınavına
girecek kursiyerlerimizin son kayıt tarihi
11 Ocak 2011 günüdür.