bolununsesi
Çekin, gönderin, yayınlayalım

Olsun be aldırma Yaradan yardır... Sanma ki zalimin ettiği kârdır... Mazlumun ahı indirir şâhı... ELBETTE HERŞEYİN BİR VAKTİ VARDIR... (Yunus Emre)

Vefat edenler

  • Vefat edenler

     1- Mudurnu Göncek Köyü halkından Merhum Süleyman KOÇHAN'ın eşi, Bayındırlık İl Müdürlüğü'nden emekli, İsmail KOÇHAN, Zeliha TANRIKULU, Emekli Mudurnu Özel İdare Müdürü İbrahim KOÇHAN'ın anneleri, Sümer Yeni Cami emekli Müezzini İbrahim Tanrıkulu'nun kayınvalidesi; Hatice KOÇHAN vefat etmiştir. Cenazesi bugün Siteler Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazından sonra Çığırtkanlar Mezarlığı'na defnedilecektir.
 
Namazdan önce Mevlidi şerif oktulacaktır.
 

    2- Karacasu halkından Merhum Mahir ACAR'ın eşi, Seyfettin ACAR ve Müzeyyen ÇALIŞKAN'ın anneleri, Sinan, Serkan, Hakan ve Okan 'ın babaanneleri, Salih ÇALIŞKAN'ın kayınvalidesi; Şerife ACAR vefat etmiştir. Cenazesi bugün Karacasu Santral Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazından sonra Çaygökpınar Köy Mezarlığı'na defnedilecektir
 
Namazdan önce Mevlidi Şerif okutulacaktır.
 
     3- Kıbrıscık Kökez Köyü halkından Gürol ve Dursun TAYŞİ'in babaları, Merhum Minta Parti, Nazile YILMAZ ve Hurmaniye KABAN'ın abileri; Yusuf TAYŞİ vefat etmiştir.  
Cenazsi bugün kılınacak öğle ve cenaze namazından sonra köy mezarlığına defenedilecektir.

     4- Beşkavaklar Mahallesi halkından Merhum Muzaffer ÇEVİK'in eşi, Sigorta Hastanesi'nden Emekli Zafer ÇEVİK, Mukadder ÇEVİK, Muammer KÖKTÜRK'ün anneleri, Mehmet ÇEVİK'in yengesi; Münevver ÇEVİK vefat etmiştir.  
Cenazesi bugün Beşkavaklar Yeni Cami'de kılınacak öğle ve cenaze namazından sonra Paşaköy Mezarlığı'na defenedilecektir.

      5- Seben Yuva Köyü halkından Merhumlar Ali ve Ayşe BAYRAM'ın kızları, Yaşar SINMAZ'ın eşi, Mehmet, Mustafa ve Emine SINMAZ'ın anneleri; Hatice SINMAZ vefat etmiştir.  Cenazsi bugun Kültür Camii'nde kılınacak ikindi ve cenaze namazından sonra Şehitler Mezarlığı'na defnedilecektir.
 
Namazdan önce Mevlidi şerif okutulacaktır.

       6- Seben Kaşbıyıklar Köyü halkından Mehmet KAVAS'ın eşi, Nermin ALTINTAŞ, Necla KARAGÖZ, Bahattin ve Hasan KAVAS'ın anneleri, Afer AKDAŞAN'ın kardeşi; Nazmiye KAVAS vefat etmiştir. Cenazesi bugün Seben Kaşbıyıklar Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazından sonra köy mezarlığına defnedilecektir.

    7- Akpınar Mahallesi Demirci Tahirlerden Merhum Nuri ve Naciye AKMAN'ın kızları, Şerafettin YAMAN'ın eşi, Emine BAYANDER ve Naciye KARAHODA'nın annleri, Lütfiye AKMAN'ın kız kardeşi, Kamil BAYANDER ile Ferruh KARAHODA'nın kayınvalidesi, Cenk ve Berk'in anneanneleri, Nuran ATALAY'ın halası, Nermin AKMAN'ın yengesi, Değirmenözü'nden Hatice ve İsmail YAMAN'ın gelinleri, Zeki YAMAN 'ın yengesi; Sadet YAMAN vefat etmiştir. Cenazesi bugün Siteler Camide kılınacak ikindi ve cenaze namazından sonra Yozgat Mezarlığı'na defnedilecektir.


     8- Demirciler Köyü halkından Şaziye ÖZDOĞAN'ın eşi, Ayşe AYER, Hamiyet AY ve Devlet Hastanesi Müdürü Aydın ÖZDOĞAN'ın babası; Selahattin ÖZDOĞAN vefat etmiştir.

Cenazesi bugün Demirciler Köy Camide kılınacak ikindi ve cenaze namazından sonra köy mezarlığına defnedilecektir.

     9- Tatlar Köyü halkından Saime AYDIN'ın eşi, Levent ve Nejat AYDIN'ın babaları; Ahmet Zihni AYDIN vefat etmiştir.  Cenazesi bugün Çayırpınarı Camii'nde kılınacak ikindi ve cenaze namazından sonra Şehitler Mezarlığı'na defnedilecektir.
 

YORUMLARBu habere ilk yorum yazan siz olun!
YORUM YAZ (Maksimum 750 karakter uzunlukta olabilir)

Diğer haberler

| Aktaş Mh. Taşhancılar Cad. No: 10 - BoluTel: 0374 212 88 66Faks: kamuran@bolununsesi.comEmail: kamuran@bolununsesi.com |
Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak
20 Şubat 2011 tarihinde sınava girecek olan
Temel Eğitim kursiyerlerimizin son kayıt tarihi
4 Ocak 2011 günüdür.

20 Şubat 2011 tarihinde Yenileme Eğitimi sınavına
girecek kursiyerlerimizin son kayıt tarihi
11 Ocak 2011 günüdür.