bolununsesi
Çekin, gönderin, yayınlayalım

Olsun be aldırma Yaradan yardır... Sanma ki zalimin ettiği kârdır... Mazlumun ahı indirir şâhı... ELBETTE HERŞEYİN BİR VAKTİ VARDIR... (Yunus Emre)

               Vefat ve Teşekkür

        İlimiz halkından, Metin Karageyik’in eşi, Hande Seher Özer ve Hale Ceyhun’un anneleri, Volkan Özer ile Levent Ceyhun’un Kayınvalideleri, Gökçe- Bora Özer ile Neva- Dila Ceyhun’un Anneanneleri, Ali Güney Kocamemi’nin ablası;

        Suna KARAGEYİK

        24 Eylül Cumartesi günü Bursa’da Hak’kın rahmetine kavuşmuş ve aynı gün Bursa Fethiye Mezarlığı’nda toprağa verilmiştir.

        Cenazesinde acılı günümüzde bizi yalnız bırakmayan, bizzat cenazesine katılan veya telefonla taziye mesajlarını ileten dost ve akrabalarımıza teşekkür ediyorum.

                                       Metin KARAGEYİK   


Çamyayla Köyü'nde bir ceset bulundu

  • Çamyayla Köyü'nde bir ceset bulundu

    Karacasu Çamyayla (Yozgat) Köyü’nde bir erkek cesedi bulundu. Yol kenarına atılmış halde bulunan cesedin 45 yaşlarında bir şahsa ait olduğu ifade edildi. Ölen kişinin kimliğinin tespit edilmesi için çalışmalar sürüyor. 
 
    Çamyayla Köyü'nde bugün 16:00 sıralarında henüz kimliği belirlenemeyen bir erkek cesedi bulundu. Olayla ilgili jandarma ekipleri soruşturma başlatırken, olayın cinayet olup olmadığı araştırılıyor. Cesedin yol kenarına atılmış halde olduğu belirtildi.
  

YORUMLARBu habere ilk yorum yazan siz olun!
YORUM YAZ (Maksimum 750 karakter uzunlukta olabilir)

Diğer haberler

| Aktaş Mh. Taşhancılar Cad. No: 10 - BoluTel: 0374 212 88 66Faks: kamuran@bolununsesi.comEmail: kamuran@bolununsesi.com |
Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak
20 Şubat 2011 tarihinde sınava girecek olan
Temel Eğitim kursiyerlerimizin son kayıt tarihi
4 Ocak 2011 günüdür.

20 Şubat 2011 tarihinde Yenileme Eğitimi sınavına
girecek kursiyerlerimizin son kayıt tarihi
11 Ocak 2011 günüdür.