bolununsesi
Çekin, gönderin, yayınlayalım

Olsun be aldırma Yaradan yardır... Sanma ki zalimin ettiği kârdır... Mazlumun ahı indirir şâhı... ELBETTE HERŞEYİN BİR VAKTİ VARDIR... (Yunus Emre)

İş dünyasının üst düzey yöneticileri AİBÜ’de buluşuyor

  • İş dünyasının üst düzey yöneticileri AİBÜ’de buluşuyor

    5 Kasım 2010 Cuma günü Abant İzzet Baysal Üniversitesi’nde gerçekleştirilecek olan ‘Guc Business Congress’ de iş dünyasının üst düzey yöneticileri AİBÜ’lü öğrencilerle buluşacak.


    İzzet Baysal Kültür Merkezi Mavi Salon’da saat 10.30’da başlayacak olan Guc Business Congress’de katılımcılar, iş dünyasının tanınmış isimlerinden seminer alacak. Kongreye, TMSF Teftiş Kurulu E. Başkanı ve banka müfettişi Akın Kaymak, SSang Yong Türkiye DT Genel Müdürü Bahadır Gören, Yenibiriş com Editörü Didem Tekin, Turkcell Ceo E. Asistanı Funda Aslı Erişken, Pamukbank Teftiş Kurulu E. Başkanı Funda Yavaş Ayla, Sabancı Holding Exsa A.S.P.S  E. Direktörü ve Polimaks Genel Müdürü Kudret Ünal, Sancaktar Grup Ceosu Murat Çeliksoy ve Çırağan Palace Kempinski İK E. Direktörü Rengin Karahan katılarak, öğrencilere iş dünyası ile ilgili pratik bilgiler ve taktikler verecek.

    İş dünyasının saygın ve üst düzey yöneticilerinin sunum yapacakları kongrenin sonunda, katılımcılara ‘Guc Business Congress’ katılım belgesi  verilecek.

YORUMLARBu habere ilk yorum yazan siz olun!
YORUM YAZ (Maksimum 750 karakter uzunlukta olabilir)

Diğer haberler

| Aktaş Mh. Taşhancılar Cad. No: 10 - BoluTel: 0374 212 88 66Faks: kamuran@bolununsesi.comEmail: kamuran@bolununsesi.com |
Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak
20 Şubat 2011 tarihinde sınava girecek olan
Temel Eğitim kursiyerlerimizin son kayıt tarihi
4 Ocak 2011 günüdür.

20 Şubat 2011 tarihinde Yenileme Eğitimi sınavına
girecek kursiyerlerimizin son kayıt tarihi
11 Ocak 2011 günüdür.