Basın Konseyi dışında, hiçbir gasteci cemiyetine üye değiliz

Yabancı uyruklu erkek, yabancı uyruklu dostuyla basıldı

Yabancı uyruklu erkek, yabancı uyruklu dostuyla basıldı
  3 Haziran 2024

  Yabancı uyruklu erkek, yabancı uyruklu dostuyla kocası tarafından ...

         Yabancı uyruklu erkek, yabancı uyruklu dostuyla kocası tarafından basıldı. Basılan erkek 3'üncü kattan atladı
           Bolu'da yabancı uyruklu H.M., karısının kendisini aldattığını düşünerek evine sürpriz bir şekilde baskın yaptı. Eve girdiğinde karısının yanında başka bir adam gören H.M. çılgına döndü, evde bulunan şahıs ise panikle 3'üncü kattan atladı. 1. kattaki dairenin balkonuna düşen adam yaralandı.

          Olay, Semerkant Mahallesi Akıncı Sokak'ta bulunan bir apartmanda meydana geldi. İddiaya göre, yabancı uyruklu H.M. (27), dini nikahlı eşi İ.H'nin (33) kendisini başka bir yabancı uyruklu şahısla aldattığını öğrenerek beklenmediği bir anda evine gitti. Eve kadının kardeşini de alıp giden giden H.M., karısının yanında başka bir adam olduğunu gördü. Kadının kocasından kaçmaya çalışan A.M. ise 3'üncü kattan aşağı atlayarak, 1. kattaki dairenin balkonuna düştü. İhbar üzerine olay yerine sağlık, itfaiye ve polis ekipleri sevk edildi. Yaralı şahıs, bulunduğu yerden alınarak tedavisi için hastaneye kaldırıldı.
  Öfkeli koca polis ekipleri tarafından güçlükle sakinleştirildi. A.H., İ.H. ile kardeşi gözaltına alındı. Durumu öğrenen A.M'nin babası ise olay yerine gelerek taşkınlık çıkardı. Polis ekipleri babayı da gözaltına aldı. 

         Basılan erkeğin Iraklı olduğu ve Bolu'da erkek berberi olarak çalıştığı, kadının da Filistinli olduğu öğrenildi. 

  • Yaz - Yaz5 Haziran 2024 . 00:36

   Bizim kaynaklarımızdan geçinsinler. Bizim hastanelerimizde bedava tedavi olsunlar. Vergi dairelerinin önünden bile geçmesinler. Emniyet güçlerimizi meşgul etsinler... Demografik yapımızı, kültürümüzü, dilimizi bozsunlar. Birinci sınıf vatandaş (!) olsunlar... Bundan gayri makara kuyruk dik dursunlar...
  • Halil İbrahim KUL4 Haziran 2024 . 14:21

   Defolup gitsinler şehrimizden. AKP_MHP iktidarı; halkın sesine kulak ver. Türkiye'ye bu zulmü yaşatmayın. Bunun hesabını veremezsiniz.
  • haklı4 Haziran 2024 . 11:38

   yorum yazacaktım ama vazgeçtim. nasıl olsa benim yorumlarımı yayınlamıyorsun sayın editör. ama bir gün boş vaktimde gazeteyi ziyaret edeceğim. o zaman öğrenirim inşallah yorumlarımın neden yayınlanmadığını.. hadi sağlıcakla kal...
  • Cadde Esnafı4 Haziran 2024 . 11:01

   Mülteciler konusunun tek sorumlusu ve sebebi AKP dir.. Dünya da en çok mülteci barındıran ülkeyiz. Ama dünyanın en zengin ülkesi değiliz..!! Mevcut AKP ve MHP iktidarını, bu mültecileri acilen ülkelerine geri gondermelidir.
  • sanayici4 Haziran 2024 . 08:58

   millet geçim çoluk çocuk kurban derdinde bunu gibi yabancılar çük derdinde komple atılmalı artık memleketlerine ivedi gitmeliler gitmeyecekler varsada meslegi olan işe yarayanlar aynı avrupa gibi bakılıp bırakılmalıdır. Ama bunlarada kısırlık tedavisi yapılmalı adamlar imam nikahı ile 4 tane alıyor herbirinde 4 dersen futbol takımını 5 senede yapıyor
  • Bahtiyar KALELİ4 Haziran 2024 . 08:32

   Bolu halkı artık uyanmalı. Bizim kaynaklarımızla besledikleri bu çok üreyen kitleyi artık istemiyoruz. AKP vekilleri halkın sesine kulak verin. Sizi meclise gönderen bu millet verdiği yetkiyi alıp, hesap sormasını da çok iyi bilir.
  • Bahtiyar KALELİ4 Haziran 2024 . 08:29

   Bu işgalcileri ülkemize sokanlara hakkım haram olsun. Gün yüzü görmesinler. Ülkemde ve şehrimde istilacı göçmen vs. istemiyorum.
  • Enter 4 Haziran 2024 . 01:11

   Tanju Başkan ne yapsın demediği de yapmadığı da kalmadı. Kendi partisinin söylemlerinin tam tersine bile konuştu. Şimdi sosyal medya da bir haber dolanıyor İngiltere’nin sınır dışı ettiği Ruanda’lılar Türkiye ye gelecekmiş.Bu suç Tanjunun bu. Bas bas bağırıyor bir çok siyasetçi. Milletin sesine kulak vermeyen hükümet muhalefete hiç vermez.
  • defolsunar4 Haziran 2024 . 01:09

   suriyeli, ıraklı, filistinli ne kadar arap varsa defolsun BOLUMUZDAN. aile kavramı biiti bolu da , çocuklarımız sokağa çıkamaz oldular
  • Memur Emeklisi 3 Haziran 2024 . 22:30

   Suriye 'de savaş bitti defolup gitsinler ama Eset onları almaz çünkü bunlar Suriye 'de de böyle ahlaksız ve tembelmiş,Eset bunları adam yerine koyup kimlik vermemiş, nüfus sayımında saymamış, bu adamlar artık millî güvenlik sorunudur, bizim çocuklarımızın rızkını ve geleceğini çalıyorlar.Derhal gönderilmeliler.
  • Gerçek3 Haziran 2024 . 19:33

   Hâlâ bunlara ev veren arsa satan kibar tarifi ile vatan dostu olmayan meymenetsizler olduğu sürece bunları bu ülkeden nasıl temizleyeceğiz.Bugün evini veren arsasını veren yarın bir gün neyini vermez.Bu mülteci illetinden kurtulmanın yolu bu kansızlara yer yurt vermeyin.Defolup gitsinler.
  • Bolu lu3 Haziran 2024 . 19:33

   birbirinimi s 2 yorlarmış
  • kel emin3 Haziran 2024 . 18:40

   Sayın başkan Tanju bey bunlardan su parası çok alıyor bunları gönderiyordu. hani bunlar azalmıştı. Tanju bey caddeye çıkta şöyle bir gez yabancıdan geçilmiyor.
  • Allah bizi affetsin3 Haziran 2024 . 17:38

   Sınırlarımızı açtık, kim olursa olsun gelin size vatandaşlık bile veririz dedik, evlerimizi, dükkanlarımızı bunlara kiraya verdik, sattık... Şimdi onlar mı suçlu biz mi?! Gelecek nesillerimize nasıl bir Türkiye bırakacağız?! Dedelerimiz bu topraklar için şehit oldu unutmayalım!
  • eğitimci3 Haziran 2024 . 16:55

   Ülkeleri talan edildi bunlar hala ahlaksızlık ve günah peşinde.Allah bildiği gibi yapsın.
  • Bolulu3 Haziran 2024 . 16:25

   Ülke olarak daha birşey görmediğimiz kanaatindeyim. Yarınlar toplum olarak bizim için karanlık. Vatanından kaçan, yakınlarını ve ailesini terkeden den herşey beklenir. Birçok asayiş olayıda kamuoyundan gizleniyor buda acı ama gerçek. Ülkemize sahip çıkmamız gerekiyor. KABUL ETMEYİN , KABULLENMEYİN BUNLARI.
  • Yerli3 Haziran 2024 . 15:22

   Yabancı uyruklu erkek, yabancı uyruklu dostuyla neden yabancı bir ülkede basılmıyor da gelip Türkiye'de basılıyor. Yabancı yatağı mı burası? Ne b'k yiyorlarsa gitsinler kendi ülkelerinde yesinler..
  • Cevat Şakir3 Haziran 2024 . 14:29

   Yabancıları ülkemizde istemiyoruz savaşsa savaş bitti zor günlerde size kapıları açtık artık can korkunuzda kalmadı ülkenize dönme vakti geldi.
  • Bolu3 Haziran 2024 . 14:13

   Tiksinti geldi artık bu araplardan.
  • sami 3 Haziran 2024 . 14:10

   işi bitire bilmiş mi bari

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  GÜNÜN SÖZÜ

  Ekonomik kalkınma, Türkiye'nin hür, müstakil, daima daha kuvvetli, daima daha refahlı Türkiye idealinin belkemiğidir.

  SON YORUMLAR
  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak