Basın Konseyi dışında, hiçbir gasteci cemiyetine üye değiliz

Vefat edenler (26 Mayıs Pazar)

Vefat edenler (26 Mayıs Pazar)
  26 Mayıs 2024

       1- Gerede İlçemiz Aktaşkurtlar Köyü'nden; Bakkal Durmuş Dolkun'un eşi, Mevlüt, Dilek, Kadriye ve Songül'ün anneleri, Mahir İbrahim ve Kadir Dolkun'un yengeleri; Güler DOLKUN Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

        Cenazesi saat 16.00'da Yenimahalle Mimar Sinan Caddesi Yunus Emre Cami yanındaki evinden alınarak ikindi namazına müteakip Yeni Cami'de kılınacak cenaze namazından sonra Aktaşkurtlar Köyü mezarlığına defnedilecektir.

       2- Emekli Eğitim Müfettişi  Mahmet AKSOY’un eşi; Mihrican AKSOY Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

       Cenazesi buğün Dörtdivan ilçesi kadılar camiinde kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası aile mezarlığına defnedilecektir.

        3- Düzce Kaynaşlı ilçesi Yeşiltepe köyü halkından Bolu Özel İdare'den Emekli; Ahmet ŞEN Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

       Cenazesi buğün Düzce Kaynaşlı ilçesi kadılar camiinde kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası köy mezarlığına defnedilecektir.

       4- Kıbrıscık İlçesi Bölücekaya köyü halkından (merhum) Ali DİKMEN’in eşi, (merhum) Cumhur, Adem ve İdris DİKMEN, Hüriye GÜLEN, Emine SEMEN, Zübeyde Ayşe DİKMEN Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

       Cenazesi buğün Kıbrıscık ilçesi Bölücekaya köyü  camiinde kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası köy mezarlığına defnedilecektir.

        5- Karaçayır Mahallesi halkından (merhume) Safure GEZEN’in eşi Necip ve Şerafettin GEZEN’in babası Husniye ve Makbule GEZEN’in kayınbabası; Orhan GEZEN Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

        Cenazesi buğün Karaçayır Mahallesi camiinde kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası Çığırtkanlar mezarlığına defnedilecektir.

        6- Ali GÜLCAN’ın eşi Engin ve Ersin GÜLCAN’ın anneleri İdris DUMAN’ın ablası; Emine GÜLCAN Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

       Cenazesi buğün Aşağıçamlı köyü camiinde kılacak öğle ve cenaze namazı sonrası köy mezarlığına defnedilecektir.

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  GÜNÜN SÖZÜ

  Bilelim ki milli benliğini bilmeyen milletler başka milletlere yem olurlar.

  SON YORUMLAR
  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak