Basın Konseyi dışında, hiçbir gasteci cemiyetine üye değiliz

Başkan, Hanzo muyuz biz ?

Başkan, Hanzo muyuz biz ?
  26 Aralık 2023

  Başkan, Hanzo muyuz biz ? Belediye Başkanı Tanju Özcan ...

  Başkan, Hanzo muyuz biz ?

         Başkan, Hanzo muyuz biz ?

         Belediye Başkanı Tanju Özcan seçimlere ramak kala ne yapacağını şaşırdı.

            Oy uğruna her türlü saçmalığa imza atıyor.

            Karaçayır’daki bulvarın ortasına plastik çiçekler dikmiş.

           Biz de bir yere plastik çiçek götüren adama “Hanzo musun” derler.

           Bir yere ziyarete giderken plastik çiçek götürenlere ‘hanzo’ denir bizim buralarda.

          Bizim buralarda bahçesine suni çiçek koyan göremezsiniz.

          Çiçekten anlamayanlar götürür ancak plastik çiçeği.

          Bana plastik çiçek getiren olursa, suratına çarparım o plastikleri.

         Tanju Bey hiç kusura bakmasın, o plastik çiçekleri derhal sökmelisiniz.

          Biz Bolu halkı olarak ‘Hanzo’ falan değiliz.

          Tanju Bey çok beğeniyorsa plastik çiçekleri, söksün kendi bahçesine monte ettirsin.

  • eğitimci8 Ocak 2024 . 09:50

   muhtarlık konteynırlarını kimler yapıyor hakikaten 4 milyonamı maloluıyor eğer öylesyse bu işte bir iş var demektir
  • yeniyıl29 Aralık 2023 . 11:02

   Bu yapay çiçeğe bile benzemeyen şeyleri 3 ay sonra kış çıkarken görün bakın ne hale gellmiş olacaklar.
  • Özensiz28 Aralık 2023 . 12:44

   Karaçayır Mahallesine yıllardır bakılmadı..Migros etrafı, özlem sitesi etrafı yol kenarları, kaldırım üstleri arabayla dolu. Yağmurlu havalarda asfaltta biriken öbek öbek yağmur sularını arabalar insanların üzerine fışkırtıyor özellikle siteler cami önü,etrafı çığırtkanlar yolu üzeri...Gelip yerinde görsün yetkililer. Ayrıca Ozlem sitesi Köroğlu sitesi ortasında refüjdeki çalışma basit ve özentisiz. Mahalle halkı memnuniyetsiz..
  • lazim degil28 Aralık 2023 . 12:30

   showmen yine is basinda.
  • Toğtancı28 Aralık 2023 . 08:44

   Bu al başkana ne kazandırdı haberiniz varmı?
  • Bolulu Aga28 Aralık 2023 . 06:59

   Adamın pavyon ve gazino takıntısı var o yüzden her yeri renk renk ışıklandırıyor.Bolu'yu Vegas yapacak.
  • Vatandas28 Aralık 2023 . 00:19

   Tam bir görgüsüzlük örneği. Halkın parası çarçur ediliyor belediye de bir tane akıllı kişi yok
  • Ali27 Aralık 2023 . 19:32

   Yıl olmuş 2023 Kılıçarslan Mahallesine yıllardır bir otobüs hattı konulamadı. Ulaşım müdürlüğünde çalışan bir tane aklı başında insan yok mu yaa??? Bolu'da artık şehir içi trafik artan araç sayısına paralel büyük bir sorun haline gelmiştir. Bolu Belediyesi son 5 yılda şehir içi trafiğin çözümü konusunda hangi yatırımları yaptı çok merak ediyorum. Şehrin trafik sorunu hakkında hangi projeler hayata geçirildi. D-100 trafiğini şehrin güneyinden geçirerek rahatlatacak projeyi de hangi akla durdurdular anlamış değilim. Sedaş'ın oradaki alt geçidi de Allah razı olsun Alaaddin başkan yapmasa imiş Bolu'nun vay haline. Küçücük bir şehirde şehrin kuzeyi ile güneyini birbirine bağlayacak bir tane yeni proje son dönemde hayata geçirilmedi. Rant için aman şu kişinin arsası küçülmesin aman şu kişinin inşaat projesinden daha çok daire sahibi olsun diye bir şehrin İmar ve Şehircilik Müdürlüğü bunun için çalışır ise, vizyondan uzak dar dar sokak ve caddelerin olduğu yerleşim yerleri ile karşı karşıya kalırız. Bir şehrin İmar durumu en az 50 yıllık bir vizyona sahip olmalıdır. Eski yönetimler yapmış hatayı bari elinizde fırsat var iken yeni yerleşime açılan bölgelerde bol yeşil alan ve geniş sokak ve caddelerin olduğu yaşam alanları oluşturun. Bizler vatandaş olarak beton binaların doldurduğu bir şehirde yaşamak yerine, sosyal kültürel alanlar ile do
  • Koroglu 27 Aralık 2023 . 17:46

   Gerçekten çok kötü görünüyor başkan
  • EMEKLİ27 Aralık 2023 . 11:41

   Başkan paraları bunlara harcayacağına keşke SU da indirime gitseydin,SU parası elektrik parasından fazla geliyor.
  • Leyla27 Aralık 2023 . 11:40

   Bazı arkadaşlar başlarına ne gelirse gelsin ya hacıdan hocadan bilecekler yada AK PARTİ'den Yav arkadaş işi yapan Bolu Belediye Başkanlığı, iyi olmuş kötü olmuş orası sandıkta değerlendirilir. AK PARTİ ile ne alakası varda konuyu oraya götürüyorsunuz. Ne diyelim, Allah (C.C.) ıslah etsin.
  • Çelik27 Aralık 2023 . 11:20

   Tam da çin işi bunlar
  • Kitsch27 Aralık 2023 . 10:43

   Kitsch, (Kiç diye okunur), tüketicilerinde (seyreden, izleyen, dinleyen, okuyan, bakan kişilerde) estetik etki yaratan ancak herhangi bir sanat akımı kapsamında değerlendirilmesi mümkün olmayan ürünleri ifade eden bir sanat terimidir. Genellikle var olan bir tarzın "aşağı bir kopyası" olan sanatı sınıflandırmak, ifade etmek için kullanılmıştır. Modernist dönemde "taklit, popüler, değersiz, klişe, dekoratif ve kitlelere hitap eden" anlamında ve "yüksek sanat"ın karşısında konumlandırılmış ve ''olumsuzlama'' üzerinden neyin sanat olduğunu tanımlayan bir işlev de görmüştür. Sözün özü, Bolu Belediyesi'nin sanat danışmanları hali hazırda ''bir milyoncu'' seviyesinde...
  • Toplu 27 Aralık 2023 . 09:35

   Tanju Özcan'ın artık led ışık ve plastik dekor işini bırakıp toplu taşımayla alakalı adımlar atması gerekiyor. İl merkezi için toplu taşıma çok yetersiz ve hatlar çok sınırlı. Hat sayısı ve minibüs sayısının artırılıp her 15 dakikada bir tüm mahallelere dolmuş gidecek şekilde ayarlama yapılması lazım.
  • Cöle27 Aralık 2023 . 08:58

   4 milyonluk muhtarlık konteynerleri gibi tanesi 250 bin liraysa şaşmayın..
  • Kainat 27 Aralık 2023 . 08:42

   Bu plastik çiçekleri kirlendiği zaman ne olur düşünemiyorum.
  • Bolulu 27 Aralık 2023 . 04:00

   Karaçayırın önce parkını sonra caddesini mahvetti. Bugün gördüm ve rezalet o kadar basit duruyor ki onun yerine güzel led lambalar taksalardı caddesi gibi daha güzel olurdu.
  • Yasmin27 Aralık 2023 . 03:16

   Tepelerine toz yağdığı zaman ne çiçek kalır ne böcek. Hepsi toz ve pislik yuvası olur.
  • Bolulu27 Aralık 2023 . 00:58

   Gerçekten her yerde bir şeyler var ışıklar var var var var…Evet olmalı ama bu kadar abartı artık ya gerçekten abartı.Buralara dökülen para ile Belediye Sınav düzenleyip ya da okul başarı puanına göre öğrencilere burs versin. Bir çevreye illa ışık çiçek süs püs koymakla güzel olmaz! Düzgün bir peyzaj,temiz mahalleler ve hasarsız yollar kaldırımlar yeter! Bu işin suyu çıktı! Bu sefer akla birileri bir şey mi kazanıyor sorusu geliyor?
  • Metin Çelik27 Aralık 2023 . 00:51

   Bu ülkede Kamu idarelerinin bütçeyi kullanma biçimine tam bir örnek. Yakın bir geçmişte Akp li bir Milletvekilinin eşiydi galiba devlete Milyonlarca dolarlık LALE çaktığı basında iddia ediliyordu. İşte vatandaş böyle soyulur. bu ülke insanının evine ekmek götürecek imkanı kalmadı. Ahlaksızlar bu ülkenin EMEKLİSİNİN Maaşının 7500 Lira olduğunu bile bile Milyonlarca liralık Kamu kaynaklarını sorumsuzca kullanmasının Hukukdaki Karşılığı bu ülkenin savcıları Tahkikat kolluk kuvvetleri ve ilgili Yetkilerdeki Satılmışların Soruşturma izni vermediği bir ülkede YE KÜRKÜM YE. Devletin Malı Deniz Yemeyen KERİZ misali önüne gelen saçma sapan harcamalarla milyonlarca liralık yaptığı harcamalar bu ülke insanının evine ekmek alamayanlarla Başkan Ya da Milletvekili Ya da herhangi bir idareci olması için oy veren Minyonlarla Yine MİLYON Liralık Kamu araçlarını Hizmet Aracı adı altında kendi malı gibi kullananların arasında kalmış Temiz insanlar Bu tür harcamalar KÜFREDİYOR ben de içimden Fakri Fukaranın Tüy Bitmemiş Yetimin hakkının ve Milyonlarca Yoksul insanımızın Hakkını Savuran Ahlaksızlara İçimden inanılmaz Küfürler ediyorum Mutlaka hissediyorlardır ama derisi kalınlaştığı için Yüzü kızarmayan Sorumsuzların Yağmur yağıyor sandığını biliyorum.
  • Misafir 26 Aralık 2023 . 23:59

   Plastik kanserojen madde... Sağlığa uygun değil... Paraya, masrafa yazık... Olmadı ve yakışmadı...
  • Bolu lu26 Aralık 2023 . 21:44

   Yollardaki tümsekleri görünce kemdimi aynen öyle hissediyorum
  • Karaçayırlı 26 Aralık 2023 . 19:57

   Bir zamanlar, önceki Belediye Başkanı tarafından, Karaçayırdaki Parka İskambil oyun kağıtlarındaki figürlerin sergilediği unutulmadı.
  • Bolu'yu Bolu yapan26 Aralık 2023 . 17:48

   Bolu'yu Bolu yapan ne aaladdin, ne de tanju özcandır. Bolu'yu Bolu yapan İzzet Baysal dır. Yoksa bu şovmenlerin led ışıkları, sahte çiçekleri, yapbozları ile ceplerini doldurmaktan başka hiçbirşey yapmadıkları ortadadır.
  • murat26 Aralık 2023 . 17:35

   birileri satış olsun diye resmen dayamış bu nasıl çiçek Bolu yeşillikler şehri olarak biliniz park bahçelerde fidanmı kalmadı plastik nedir ya

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  GÜNÜN SÖZÜ

  Düşman isterseniz dostlarınızı geçmeye çalışınız. Dost isterseniz , bırakın , dostlarınız sizi geçsin.

  SON YORUMLAR
  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak