Basın Konseyi dışında, hiçbir gasteci cemiyetine üye değiliz

Köroğlu Koop. mantar üreticisine mobbinge ve baskıya başladı

Köroğlu Koop. mantar üreticisine mobbinge ve baskıya başladı
  26 Aralık 2023

  Aylardır üreticinin parasını ödeyemeyen kooperatif hakkını arayan üreticiyi mağdur etmeye ...

         Köroğlu Koop. mantar üreticisine mobbinge ve baskıya başladı

         Aylardır üreticinin parasını ödeyemeyen kooperatif hakkını arayan üreticiyi mağdur etmeye devam ediyor. Sözleşme gereğini yerine getirmemesinin yanında sözleşmesinden dolayı aylardır ödeme bekleyip mağdur olan üreticilere günlük yapılması gereken bildirimleri ve duyuruları yaptığı whatsapp kanallarını kapatarak her gün üreticinin işi olup olmamasına bakmadan üretim çadırlarına gelerek sekreterlikten bildirileri almasını zorunlu tuttu.

        Aylardır parasını alamayıp mağdur olan üreticiye baskı ve yıldırma politikasıyla vazgeçirmeye çalışan genel müdür üreticiler arasında çok büyük huzursuzluğa yol açtı. Aylarca verilen ödeme sözleri tutulmayıp telefonlarına bakılmayan üreticinin sesini duyurmak için kullandığı mesaj grubu genel müdür tarafından kapatıldı.

          Mağdur ettikleri üreticilerin sesini kesmeye çalışan ve 7 24 kamera karşısında çadırları ve çalışanları gözetleyen yönetim bu tavrıyla üreticinin iletişimini keserek kendine karşı oluşacak olumsuzlukları bertaraf etme niyetinde. Durumdan rahatsız olan üreticiler konuyla ilgili belediye meclisinde basın açıklaması yapmak için toplanacak yerel hatta ulusal basına açıklama yapacaklar.

  • abalı ya27 Aralık 2023 . 23:58

   Çok doğru bir yorum yapmışsınız Bunun üzerine ne denilebilir ki Bir sömürü düzeni almış başını gidiyor Denetim yok dur diyen yok Kul hakkı nedir unutulmuş Kişilerin partilerin adı değişiyor yalnızca aynı düzen devam ediyor
  • abalı27 Aralık 2023 . 09:28

   şehit kanları üzerine kurulmuş bu devlette güzel işler oluyor,ancak liyakatsiz,ahlaksız, kötü niyetli kişiler ortalığı berbat ediyor,batırıyor.Yıllardan beri devletin kurumları birilerinin arpalığı olmaktan kurtulamadı. İslamcısı da aynı,solcusu da aynı zihniyette, fırsatını bulan sömürüyor.
  • Liyakat26 Aralık 2023 . 20:55

   Pandeminin ortalarında bir ara bende Mantar üretimi yapmıştım. Bir sene süren bu işten paçamı zor sıyırmıştım. Belediye doldurmuş bir yığın işciyi kimin eli kimin cebinde belli değil. Ahlaksız ilişkilerde cabası.
  • geredeli26 Aralık 2023 . 17:37

   Girilmez sorulmaz hesap verilmez bir bölge yaratılmış anlaşılan hangi devirdeyiz beyler siz sakladıklarınızı daha ne kadar saklayacağınızı sanıyorsunuz?

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  GÜNÜN SÖZÜ

  Yapacağın işlerde nefsine meşveret et ve o ne derse aksini yap

  SON YORUMLAR
  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak