Halk BolununSesi'ne güveniyor. Okunuyorsak sebebi budur

Yandaşa para kazandırmak uğruna...!    

Yandaşa para kazandırmak uğruna...!    
  16 Kasım 2023

  Yandaşa para kazandırmak uğruna...! Bolu Belediyesi’ne ait garanti süresi ...

          Yandaşa para kazandırmak uğruna...!       
           Bolu Belediyesi’ne ait garanti süresi devam eden cenaze aracını, garanti belgesi ile resmi servisine götürmek varken, CHP Merkez İlçe Başkanı Çetin Uç’un tamirhanesine getiren Bolu Belediyesi yetkilileri, Bolu Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şubesi’nde ifade verdiler. 

          Bolu Belediyesi’nde gün geçmiyor ki yeni bir olay ortaya çıkmasın. Bu kadar da olmaz ki dedirten olay yine Bolu Belediyesi’nden. Garantisi devam eden araç, sırf YANDAŞ a para kazandırmak uğruna ÖZEL’e götürmüşler ! 
          Alınan bilgiye göre Bolu Belediyesi’ne ait yeni bir cenaze aracı, garanti belgesinin süresi devam ederken, garanti belgesi ile bedava bakım ve onarım yapılabilmesi mümkün iken, yandaşa para kazandırmak uğruna sanayi çarşısında tamirhanesi bulunan CHP Bolu Merkez İlçe Başkanı Çetin UÇ’un dükkanına götürdüler.
           Süresi devam eden garanti belgesi ile yapılabilecek işlemleri, garantisini de bozdurma pahasına, sırf yandaşımız para kazansın diye Bolu Belediyesi’nin paralarını peşkeş çektikleri gerekçesiyle haklarında soruşturma başlatılan Bolu Bel A.Ş.’nin Genel Müdürü Ali Sarıyıldız ve Başkan Yardımcısı Gülden Özaydın, Bolu Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şubesi’nde ifade verdiler. 
   

  • bolu141422 Kasım 2023 . 09:16

   sariyildizin eşi belediyenin bütün birimlerine aldırdığı ve sozlesmeli yaptığı akrabalar yakinlar sedat gulenerin esinin akrabası bu güne kadar hiç bir başkan yardımcı bin yapmadığı özel kalem sekreteri hülya bayram bunlar tek tek incelenmeli hatalarından geçilmiyor tanju başkan gör bunları gerekeni yap yolla yoksa bolulularsan sana oy yok orası artık bolu belediyesi değil akraba isyapmaz havalı belediye bunları oku başkan yada okuyanlar size söylesin yeter artık
  • Melih özer19 Kasım 2023 . 23:31

   Sarıyıldızın bir haberi vardı aylar önce başka bir sitede camiyi bitirdi filan diye sanırım camiyi gören var mı son günlerde hayır ben bir kere içinde namaz kılmaya vakıf oldum aman yarabbi daha kılmam zaten sök tak çıkar oynuyorlar caminin üzerinde halılar leş gibi kokuyordu şimdide üstünü sökmüşler demek bitmeyince bitmiyor arkadaşa katılıyorum tek tek bu kişilerin mal varlığı beyanı gerekiyor ne kazanıyorlarda bina yapıyorlar bu insanlar kendisinin bildiğimiz muhasebecilikten başka ne geliri var acaba nerelerden akıyor halkı susturman lazım Tanju başkan yoksa yerel seçimde sana da yanındaki boş adamlarada baay baay
  • Bolulu19 Kasım 2023 . 13:47

   Haber doğruysa düzen aynı o zaman desenize A partisinde öz ak C partisinde u c yazık cok çok yazık
  • Bolulu 19 Kasım 2023 . 01:50

   Mehmet beye Garanti olduğunda yağ bakımı vs indirimli km ve yıla görede arızalı parçalar bedava değişir n
  • Ümit18 Kasım 2023 . 10:30

   Ne güzel dünya gönder arabayı bakalım bakmayalım maksat spor olsun
  • turgut18 Kasım 2023 . 10:19

   il başkanının hurdaları hakkında ne düşünüyor acaba o işlerden bahsetseydi iyi olurdu
  • Gerçekten 17 Kasım 2023 . 21:07

   Ali sarıyıldız iyice havalara girdi.Mal varlığı incelenmeli ve gelir kaynağı araştırılmalı bence
  • Metin Mert17 Kasım 2023 . 17:47

   Haltçılar 6 Oka biraz daha oklar daha ekleyin, çentikliyi Uç'a ve soyguncu abilerinize münasip şekilde keyif vere vere servis edin. Hırsızlık almış başını gidiyor. Halkçılar halt etmeye başladığından beri, halk avuta, haltçılar in olmaya devam Tancu. hadi iyisiniz iyi özgür Mözel paşkanınuz, Kılıçtar oğluna soracak. Tancuyu evimde yatırayım mı? yatırmayayım mı diye.. Tancu o nedenle, avanelerinle ve Uç ile yeme haltlarına devam . Em, em em, Emin yavrum eminnnn
  • yunus17 Kasım 2023 . 17:45

   cenaze aracına bunu yapmayaydınız iyiydi yav bu ne arpalık böyle gerçi ucundan azıcık kesilmiş gibi
  • FATURA GÖSTER17 Kasım 2023 . 11:25

   Çetin Iç hemen açıklama yaparak kestiği faturayı basına göndermeşi
  • vatandaş 17 Kasım 2023 . 10:57

   her taraf arpalık olmuş, kim ne bulursa götürme derdinde, bu ülkede vatansever insan,yönetici kalmadı mı?
  • Bolulu17 Kasım 2023 . 04:22

   Hepimiz kimlerin neler neler yediğini biliyoruz açık açık yazmayacağım görüyoruz,şahit oluyoruz. Tek bildiğim bu ağalar bu kadar yemese eğer Türkiye bu halde olmaz dı.Ne kadar zengin bir ülkeymişiz doğru yönetilseydik bizden bir Türkiye daha çıkar refah içinde yaşardık yiye yiye bitiremediler. Yiyin ağalar yiyin öksürünce tıksırıncaya kadar yiyin. Yidikleriniz de doğmamış evlatların hakkı olduğunu bilin. Bakalım Yaradana bunların hesaplarını nasıl vereceksiniz. Kuran-Kerime el basma ile olmayacağını bizler 21 senede gördük Sizde de 5 yıl içinde gördük. Benim hiç bir siyasetçi ye güvenim yoktur hepsinin derdi koltuk hepsinin derdi kendileridir. MASAK denen kurum bir de bu siyasetçileri,yandaşları,akrabalarını incelese hazır eli kara para ve vergi usulsüzlüklerine değmişken. Unutmadan Akp ve Mhp kara para ve vergi Kaçakçılığı önlenmesi önergesine Red oyu verdi!
  • Ferudun baysec17 Kasım 2023 . 02:19

   Hemen her eleştiri içinde alkolden dem vuruluyor, masaların hesabını sizlermi ödüyorsunuz, bolu küçük bir il kimler neler yapıyor görülmüyor sanılmasın.
  • Düzceli 17 Kasım 2023 . 00:16

   Siz ne yardakçı ve yancı çıktınız sığır halk halen Tanju diyor bir laf var afedersiniz eşek s.....diği yerde otlar insanlar böyle olmuş park içi kafeler büfeler yancıların eline geçmiş ,Etekler tutuştu Tanju gider bunlar abileri gitmeden hesaba düşmüşlerdir .yakında yazar sağlık sorunları nedeniyle devren kiralık büfe oradan bir güzel hava parası ohhhh ye babam ye yalakalar belediyesi
  • Mehmet ‘e17 Kasım 2023 . 00:02

   Mehmet Garantili araç garantilidir serviste ücretsiz yapılır bakımı…Çetin Uç 3 lira mı fatura çıkarmış onu bilmek lazım.Ayrıca neden Çetin Uç? Alkol masasın da mı ihaleye çıkmış!
  • Partili16 Kasım 2023 . 23:56

   Tanjunun imza yetkisini verdiği herkes ve ihaleler tek tek araştırılsın bakalım daha neler neler çıkar. Çetin ve Mert oyunla Tanju desteği ile geldiniz.İhraç edilen Tanjuyu parti işlerine karıştırmaya ona biat etmeye devam ettiniz.İnşallah hepiniz topluca Chp den gidersiniz.Sizin Chp ile işiniz yok siz Tanjunun adamısınız.Çetin Üç ile Tahsin Mert Tanju ile bu tarz işlere girerek partinin ismini kötületiyorsunuz! Chp den Çetin Uç diyorlar farkındamısın biran önce istifa et! Partinin ismini bu işlere bulaştırmayın.
  • Atatürk çü 16 Kasım 2023 . 21:43

   “ İlimizde ve ilimiz çevresinde yüzlerce oto özel servisi bulunmasına rağmen 14 DD 568 plaka sayılı aracın üzerine ses sistemlerinin yerleştirilmesi (montaj) ihalesinde Çetin Uç'a Tanju Özcan 93 bin 270 Lira ödeme yaptı.” Yıl 2021 Yine bir Çetin Uç ihalesi.Sanayi de adam mı kalmadı başka ? Bu ihaleler ilana çıkıyor mu? Zamanın da Çetin’in Ponçik kalbini kırdığı için 93 bin 270 lira ihale veren Tanju bey acaba şimdi neden verdi bu ihaleyi? Kalbini mi kırdı yoksa Chp yi karıştırma üstün ödülü mü? E Peki Tahsin ne aldı? Oy topladığınız Mhp mi patlatıyor yoksa sizi İnstagram da takipleşip haberlerde birbirinize giydiriyorsunuz.Sizin ve Mhp nin siyasetinden midemiz bulandı sizler çalışmaya değil koltuk sevdası ile Boluyu yemeye gelmişsiniz Tanju abiniz seçilmeyecek bakalım siz ne yapacaksınız gider ayak ne alırsak o mu kar dediniz?
  • Fanatik16 Kasım 2023 . 21:30

   Ya Çetin Uç senin ve Tahsinin neden boy boy Tanju resmi paylaştığınız belli oldu…Siz İl ve İlçe Başkanlarına Alkol masaların da ne vaadlerde bulundu Tanju abiniz size Chp yi karıştırma karşılığında.Siz nasıl seçildiniz eski delegelere neler yaptınız hangi oyunları oyunları oynadınız bunların planları hep alkol masalarında atıldı.Kuran-ı Kerime el basarak geldiniz biz de sizi lokma dökerek uğurlayacağız.
  • Bolulu16 Kasım 2023 . 20:56

   Demekki suçlu bir durum olmuş ifade vermişler bir bakalım avukat tandu kurtaru artuk herbirşeyi iyi bilen sandalye fırlatma rekoru sahibi dir kendileri.CHP posta koyan şu anda afteseler sandalyeyi fırlatmam birdaa yemini edecekmiş valla billa sandalye yok artık .Adamın hırsı varmış nikaragua devlet başkını olacam deormuş diye deyalla.
  • Hilmi Özekin16 Kasım 2023 . 19:39

   Gerçekten soruşturma başlatılmış ve ifade verilmiş mi? Haber dayanağı nedir tam olarak?
  • Bolulu01416 Kasım 2023 . 18:49

   Çetin uç beyin bütün faturaları dökülsün diyenler parmak kaldırsınlar... e tabi öyle yapacaklar daha kimlerden ne paralar dönüyor bilmediğimiz ki kış ayında ismi geçen şirket ünlü bir restoranta gidip alkollü eğlence düzenliyor hemde namaz kılan başkanda aynı masada yazıklar olsun tanju özcan biz sana değerlerimizi yerle bir et diye mi oy verdik.... son aylarınız Allaha şükür kurtulacağız senden ve yanındaki boş şakşakçılardan.... tabi bu çetin uç beyin chp içindeki konumuda değerlendirilsin hava parası kolay kazanılıyor demek...
  • mehmet16 Kasım 2023 . 18:32

   serviste garanti var diye bakım bedava olmuyor. sanayide 1 liraya yapılan arıza tamiri 3 liraya yapılıyor. 2018 de sıfır araç aldım 1 kere bile yetkili servise gitmedim. o yüzden abartılacak bir durum olmadığını düşünüyorum.
  • Chp li16 Kasım 2023 . 17:14

   Çetin Uç ne kadar fatura çıkarmış bu da önemli? Şu seçimleri Tanju abiniz bir kaybetsin sizin egonuzu o zaman göreceğiz.Birde partiden sizi temizleyince deme keyfe.Chp merkezi Tanju eğer ihraç olmayıp Chp den aday olmayacak olursa bu kişiler Tanjuya oy toplayacak açık ve net bu il ve ilçe başkanlarını bir an önce görevden almalısınız.
  • YAMAN16 Kasım 2023 . 16:29

   Aracın garantisi devam ediyorsa periyodik bakımları ve gerekliyse diğer arıza onarımlar bakımları yetkili servislerde yapılır. Periyodik bakımlarda bazı hizmetler ücresiz verilirken değişimler için haliyle servis ücreti alınmaktadır. (Periyodik bakımlar ücresiz değildir). Garanti kapsamına giren bir arıza var ise garanti kapsamında iscilik yada malzeme değişimi ile giderilir. Arac garantisi devam ederken yetkili olmayan bir serviste işlem görürse garantiden çıkar. Bu durumda garanti sürecinde başka bir mekanik arıza oluşursa ücretsiz değişim yerine daha yüksek bakım ve değişim ücreti önenir. Bu haberde anlaşılacağı üzere belediyedeki görevliler bunun bildikleri halde yandaşlarına aracı yandaşlarına götürerek görevlerini kötüye kullanmışlardır. Ayrıca tamirhane sahibi de bile isteye bu suça ortak olmuştur. Adamlarda yetki olsa daha neler yapacaklar. Allahtan ufak tefek götürebiliyorlar.
  • Cöle16 Kasım 2023 . 16:25

   Garantisi devam eden aracı yetkili servis 10 liraya, adı geçen kişi 5 liraya tamir ettiyse sıkıntı yok. Ama tam tersi ise ki öyle gözüküyor o zaman sıkıntı. Yalnız haberdeki gibi her garantili aracın her arızasını yetkili servis garantiden bedava yapmıyor..

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  GÜNÜN SÖZÜ

  Sadelik, iyilik ve doğruluk olmayan yerde büyüklük yoktur.

  SON YORUMLAR
  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak Düzce Çiçekçi