Halk BolununSesi'ne güveniyor. Okunuyorsak sebebi budur

Vefat edenler (12 Kasım Pazar)

Vefat edenler (12 Kasım Pazar)
  12 Kasım 2023

         1- Seben ilçemiz keskinli mahallesi halkından (Merhum) Ahmet ve Fatma ALTUNTAŞ’ın oğlu, Hatice ALTUNTAŞ’ın eşi, Mehmet, Emin, Mustafa ALTUNTAŞ ve Naciye ÖZDEMİR’in kardeşleri, Ümit, Gülsen ALTUNTAŞ ve Emel GÜLEN’in babaları; Emekli Ormancı; Fahrettin ALTUNTAŞ Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

         Cenazesi bugün Öksüz tekke camiinde kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası  Dodurga Sağlık mahallesi yeni mezarlığına defnedilecektir.

         2- Çorum iskilip Koçcağız köyünden, Recep ARMUTÇU’nun oğlu, Salim, İmdat, Yetiş ve Yücel’in kardeşleri; Ali ARMUTÇU Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

        Cenazesi bugün Hacı Mahmut ericek camiinde kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası sağlık, dodurga  mahallesi yeni mezarlığına defnedilecektir.

        3- Paşaköy mahallesi halkından Muhittin ÖZTÜRK’ün eşi, Metin, Adnan ÖZTÜRK  ve Selma GÖRÜR’ün anneleri, Lütfiye ÖZTÜRK’ün  kayınvalidesi; Müşerref ÖZTÜRK Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

        Cenazesi bugün Paşaköy Eniştebey camiinde kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası paşaköy mezarlığına defnedilecektir.

        4- Düzce ili yığılca ilçesi  yaylatepe köyü halkından Zakire ÖZTÜRK’ün eşi, Fahriye ve Ezel’in abisi, Rahmi, Gülhan, Nurhan, İsmail, Sinan ÖZTÜRK’ün babaları; Rafet ÖZTÜRK Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

        Cenazesi bugün Dodurga mahalle camiinde kılınacak ikindi ve  cenaze namazı sonrası dodurga mahalle mezarlığına defnedilecektir.

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  GÜNÜN SÖZÜ

  Rüyaları gerçekleştirmenin en iyi yolu uyanmaktır.

  SON YORUMLAR
  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak Düzce Çiçekçi