Halk BolununSesi'ne güveniyor. Okunuyorsak sebebi budur

  Bolu Atamızın Huzurunda

  Bolu Atamızın Huzurunda
  10 Kasım 2023

  Bolu Atamızın Huzurunda Türkiye Cumhuriyetinin kurucusu Büyük Önder Mustafa ...

        Bolu Atamızın Huzurunda
        Türkiye Cumhuriyetinin kurucusu Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk, ebediyete intikalinin 85. yılında Bolu Anıt Parkta düzenlenen törenle anıldı.

         Türkiye Cumhuriyetinin kurucusu Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk, ebediyete intikalinin 85. yılında Bolu Anıt Parkta düzenlenen törenle anıldı. 7’den 70’e tüm vatandaşların katılımıyla, Atatürk'ün hayata gözlerini yumduğu saat 9’u 5 geçe sirenler çaldı, vatandaşlar saygı duruşunda bulundu.

        Törene; Bolu Valisi Erkan Kılıç, MHP Bolu Milletvekili İsmail Akgül, CHP Bolu Milletvekili Türker Ateş, Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, Garnizon Komutan Vekili Kıdemli Albay Cavit Nartop, Vali Yardımcıları, İl Genel Meclisi Başkanı Yaşar Yüceer,  BAİBÜ Rektörü Prof. Dr. Mustafa Alişarlı,  kurum müdürleri, siyasi parti temsilcileri, askeri erkân, şehit yakınları gaziler,  sivil toplum kuruluşu temsilcileri,  öğrenciler, öğretmenler ve vatandaşlar katıldı.

        Askeri ve siyasi dehasıyla Türk ve dünya tarihine adını altın harflerle yazdıran Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk, 10 Kasım 1938'de Dolmabahçe Sarayı'nda saat 09.00'u 5 geçe hayata gözlerini yumdu. Vefatının 85. yıl dönümünde sadece Anıtkabir'de değil, Tüm Türkiye'de saat 9'u 5 geçe hayat durdu.

        Atatürk Anıtı'na çelenkler sunuldu

        Bolu Valiliği, Garnizon Komutanlığı, Belediye Başkanlığı, Siyasi Partiler ve bazı sivil toplum kuruluşlarının çelenklerini Atatürk Anıtına sunumundan sonra iki dakikalık saygı duruşu yapıldı. İstiklal Marşı'nın okunmasıyla göndere çekilen bayraklar yarıya indirildi.

        9’u 5 geçe siren sesleri ile birlikte hayat durdu

        Saat 9’u 5 geçe siren seslerinin yükselmesiyle beraber tüm Bolu’da hayat durdu, yoldan arabası ile geçenler durdu, yürüyenler durdu.

   

  • Atatürk çü11 Kasım 2023 . 20:12

   Gerçekçi Haddini bil konu Chp ye laf etmeleri ya da Chp yi koruma mesajı mı! Konu Atatürk ün anma törenin de yapılan! Lokmayı da babamın hayrına dağıtmıyor kimse Reklamını yapmak için dağıtıyor.Ben burda Ne Akp ne Mhp ne Chp parti yanlısı olarak mesaj atıyorum. Her Atatürk sevdalısı Chp li mi? Yapılan Atatürk e saygısızlıktır ! O pankartı orda açmayıp cadde de açsalar kimse sesini çıkarmaz! Ayran ile Cacıkğı karıştırmayın.Git kime oy veriyorsan ver banane kimse Atama saygısızlık yapamaz! Onun yeri orası değil.Hüdapar için de bir pankart oluştursunlar.
  • Gerçekçi11 Kasım 2023 . 15:08

   MHP ye laf atan gereksizler ne oldu zorunuzamı gitti gerçekleri söylemeleri... Atatürk ün partisinde iken selolarınıza destek cümlelerini duymadınız mı? Atatürk kelimesini kullanamayan canancığınız mı yoksa susturdu... Pankart mış... İlhan Durak Beyefendi çıktı hiç kimseler yokken cebinden lokma döktürdü... Sonrada particiğiniz döktürdü geçen... Kırk yıllık solcuyum bu İlhan beyin Atatürk sevdası için ne kadar oyum varsa vericem..
  • Atatürk çü! NE MUTLU TÜRK11 Kasım 2023 . 13:06

   Mhp sen bu Açılım da pankart açtın mı yoksa davul zurna inerken dağdan şehit kanıyla ıslanmış bu topraklara alkış mı tuttun! Bunun yeri Atatürk ümüzün anma töreni olamaz! Akp li vekil gelmez Mhp vekili propaganda yapar Siz nerde ne yapılacağını bilmezmisiniz! Şeş kaza vekil olunca böyle oluyor demek! Bu yaptığınız Atatürk ü anma törenini arka plana atmak kendinizi ön plana çıkarmaktır! Saygısızlıktır bu! Mecliste sadece teşekkür edip el kaldırıp indirmekten başka bir derde deva olduğun görülmemişken. Sen Atatürk ün anma törenini eyleme çeviriyorsun! Başka yer zaman mı kalmadı
  • Bolulu10 Kasım 2023 . 18:56

   Aa Kim katılmamış yine törene? Yine mi önemli bir toplantısı varmış acaba? Mhp birlik olduğunuz Akp vekili nerede? Milliyetçi ve Ülkücü Mhp?
  • Chp’li10 Kasım 2023 . 18:54

   Zeki ile Metin kardeşler paylaşım fotoğrafların da İsmail Akgülü bile resim karesine sokup kendi milletvekilini resimlere dahil etmemiş.Sizin bu milletin seçtiği vekile saygınız yok ki millete saygınız olsun.Sözde CHP’liler. Tanju abiniz kızar mı? Bunlar acil acil gitmeli! Gerekirse imza toplanıp Genel Merkeze durum ile birlikte iletilmeli.Chp ye zarar veriyorlar.
  • Haluk10 Kasım 2023 . 18:47

   Anayasayı yok sayan Yargıtay'ın kararlarına ses çıkarmayan mhp de orada, mhp kendini daha ne kadar bitirebilir, izleyelim ve görelim
  • hüda10 Kasım 2023 . 17:04

   Hüdapar ı meclise sokanları desteklerken hiç sıkıntıları yok ama
  • tespitçi10 Kasım 2023 . 15:42

   Bu mhpli ülkü ocakcı tayfada ki beyni kuşa taksan ters uçar. Saygı duruşunda saygısızca pankart açmışlar.
  • zübük10 Kasım 2023 . 14:16

   CHP'nin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk'ün makamına koltuk fırlatan adam da mı saygı duruşunda bulunmuş?

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  GÜNÜN SÖZÜ

  Cumhuriyet fikir serbestliği taraftarıdır. Samimi ve meşru olmak şartıyla her fikre saygı duyarız.

  SON YORUMLAR
  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak Düzce Çiçekçi