Basın Konseyi dışında, hiçbir gasteci cemiyetine üye değiliz

Vefat edenler (10 Kasım Cuma)

Vefat edenler (10 Kasım Cuma)
  10 Kasım 2023

        1- Tabaklar Mahallesi sakinlerinden Merhum Zühtü Canpolat'ın eşi, Hüseyin ve Ceyhun Canpolat'ın annesi, Gönül ve Aylin Canpolat'ın kayınvalidesi, Defne, Yiğit ve Selin'in babaannesi; Hacı Hikmet CANPOLAT Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

         Cenazesi bugün Kalıcı Konutlar Camii'nde kılınacak ikindi ve cenaze namazından sonra Çığırtkanlar Mezarlığı'nda defnedilecektir.

         2- Mengen İlçemizin Beşler mahallesinden merhum Necmi Dikmen’in eşi, Oğuz ve Tamer Dikmen’in anneleri, Macit, Gülboy, merhum Aysel, Hüseyin, merhum Macide, Kadriye, Uğur Özdemir’in kardeşleri; Elvide DİKMEN Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

         Cenazesi bugün Cuma namazının ardından Beşler mahallesi camisinde kılınacak cenaze namazını müteakiben Beşler Mahallesi mezarlığına defnedilecektir.

         3- Rüzgarlar Köyü halkından, Nebahat ULUTÜRK’ün eşi, Zafer ve Tamer ULUTÜRK’ün babası, Aslı AKSOY ULUTÜRK’ün kayınbabası, emekli Polis Memuru; İbrahim ULUTÜRK Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

        Cenazesi bugün Rüzgarlar Köyü Camii’nde kılınacak Cuma ve cenaze namazından sonra Rüzgarlar Köyü mezarlığına defnedilecektir.

         4- Gerede İlçemiz Dayıoğlu Mahallesinden; merhum Taksici Fırfır Hasan Yıldız'ın eşi, merhum Şoför İsmail Yıldız ve merhume Hatice Çakıcı'nın anneleri, Mustafa, Suat ve Sevgi Çakıcı'nın anneanneleri, Hasan ve Melek Yıldız'ın babaanneleri; Fatma YILDIZ Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

        Cenazesi saat 12.00'de Dayıoğlu Mahallesi Ihlamur Sokaktaki evinden alınarak Cuma namazına müteakip Yeni Cami'de kılınacak cenaze namazından sonra Şehir Mezarlığına defnedilecektir.

        5- İlçemiz Karapazar Köyünden; merhum Yunus Sarışenoğlu'nun eşi, merhum Yakup Erdoğan ve Mevlüt Erdoğan'ın ablaları, Dursun Sarışenoğlu'nun annesi; Hayriye SARIŞENOĞLU Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

        Cenazesi Cuma namazına müteakip Karapazar Köyünde kılınacak cenaze namazından sonra köy mezarlığına defnedilecektir.

          6- Hamzabey Köyü halkından; Ahmet ONUR Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

        Cenazesi bugün Cuma namazından sonra Hamzabey Köyü mezarlığına defnedilecektir.

  • Ayşe Aytugar Hancıoğlu10 Kasım 2023 . 12:09

   Hikmet halamın rahmetine çok üzüldüm . İyi ki Akçakoca'da gördüm . Yeğenlerim geldi diye çok sevinmişti . Ailesine baş sağlığı diliyorum . Ruhu şad olsun .
  • Abbas inceayan.e.b.mv.10 Kasım 2023 . 11:34

   Rahmetli zühtü abinin esi hikmet ablamızda rahmeti rahmana kavusmus. Allah rahmet eylesin.mekani cennet olsun. Canpolat ailesine cocuklarına bas sagljgı diliyorum.
  • Hasan Bilgi 10 Kasım 2023 . 10:19

   İbrahim kardeşime Allahtan rahmet, sevenlerine ve ailesine baş sağlığı dilerim. Mekanı cennet olsun inşallah.

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  GÜNÜN SÖZÜ

  Türk Milletinin istidadı ve kesin kararı medeniyet yolunda, durmadan, yılmadan ilerlemektir.

  SON YORUMLAR
  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak