Basın Konseyi dışında, hiçbir gasteci cemiyetine üye değiliz

Bolulu Annelerden Gazzeli gençlere destek

Bolulu Annelerden Gazzeli gençlere destek
  7 Kasım 2023

  Bolulu Annelerden Gazzeli gençlere destek Kızılay Bolu Şubesi Kadın ...

       Bolulu Annelerden Gazzeli gençlere destek
         Kızılay Bolu Şubesi Kadın Gönüllüleri, Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi'nde (BAİBÜ) eğitim gören savaş mağduru Filistinli öğrenciler için kermes düzenledi.

         Kızılay Bolu Şubesi Kadın Gönüllüleri, İsrail'in Gazze'ye saldırıları nedeniyle yakınlarını kaybeden veya haber alamayan AİBÜ'de eğitim gören Filistinli öğrencilere destek amacıyla kermes düzenledi. Kadı Camisi önünde açılan kermeste Kızılay gönüllüsü kadınlar, kendi elleriyle yaptıkları konserveler ile pasta, börek ve tatlıları öğrenciler için sattı. 'Bolulu Annelerden Gazzeli gençlere destek' adıyla gerçekleştirilen kermese Boluluların ilgisi de yoğun oldu. Pazartesi gün boyu devam eden kermesten elde edilen gelir, Bolu'da okuyan Filistinli öğrencilere dağıtılacak.
  Kızılay Bolu Şubesi Kadın Başkanı Ünsal Toylan, Filistinli öğrencilerin kimisinin savaşta yakınını kaybettiğini, kimisinin de hiçbir şekilde iletişim kuramadığını söyleyerek, "Onlara destek olmak için böyle bir kermes düzenlemek istedik. Gönüllülerimiz kendi elleriyle yaptığı ürünleri buraya getirip, sattı. Elde ettiğimiz gelirle Filistinli öğrencilere destek olacağız, onların yaralarını sarmaya çalışacağız" dedi.

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  GÜNÜN SÖZÜ

  Herkesin üç kişiliği vardır; Ortaya çıkardığı , sahip olduğu , sahip olduğunu sandığı.

  SON YORUMLAR
  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak