Basın Konseyi dışında, hiçbir gasteci cemiyetine üye değiliz

Musluktan Akan Su

Musluktan Akan Su
  23 Ekim 2023

  Musluktan Akan Su Evlerimizde akan şu suya bir bakın, ...

  Musluktan Akan SuMusluktan Akan Su

         Musluktan Akan Su       

          Evlerimizde akan şu suya bir bakın, bizler bu su ile temizleniyor, yemek yapıyor, bulaşık ve çamaşır yıkıyoruz. Litrelerce suyu düzelir diye boşa akıttım, hala bu şekilde akıyor. Musluktan akan sularda hangi standartlar uygulanıyor merak ediyorum.

  • Ali11 Aralık 2023 . 08:15

   Şu aboneliği 2.. bin 200.. TL sayaç 700.. TL SONRA ise çamur gibi su ya bir ton faturası çıksın...Belediye soyma vurgun yapma yerine dönmüş
  • kafaya cevap diye yazan31 Ekim 2023 . 20:03

   gerçekten mi? nereden anladın mesela sen yoğun klorlu olduğunu? lab'da test mi yaptırdın? amaan ne gerek var senin gözün klorun renginden dozajını da ölçüyordur. elinin ayarı iyi senin belli :)))) cehalet seviyesi komedi ya.
  • Bolu halkı 26 Ekim 2023 . 12:36

   Yorum diye yazanlar sizin kafalar iyi mi bir kontrol ettirin suyun rengini görmüyormusunuz bu sağlıksız suyun nesini savunuyorsunuz Desenize çaresi şudur budur öyle yapalım böyle yapalım körmüsünüz yoksa bir sıkıntınız mı var Savunacağınıza gidin bi çözüm üretip gelin
  • Melo26 Ekim 2023 . 03:59

   Tanju musluktan rakı göndermiş. 10 numara 5 yıldız
  • Cevapla 25 Ekim 2023 . 10:00

   Hayrıma kuyu açtırmadığımı nerden biliyorsun? Şükretmediğimi nerden çıkardın ama herkes aynı şartlarda değil, madem bu standartlara sahibiz o zaman kaliteli yaşayalım. Ama ben sen gibi ampülün ışığına şükretmem yani alışkın değilim daha iyisi olsun diye mücadele veririm. Hakkımı ararım bu su böyleyse nedeni ne?
  • Cevap diye yazana cevap 25 Ekim 2023 . 02:06

   Sen ülkeyi geç Türkiye’nin illerini bir araştır sen hangi iller suyu nasıl veriyor araştırın çok zor değil bir ilin yarısına bir gün su diğer yarısına ertesi gün su verilen yerler var yeraltı suyu içmek istiyorsan evine özel yaptır paran çoksa çok şükür musluğumuzdan su geliyor biz buna şükrediyoruz keşke sende biraz şükretsen ayrıca şunu da sorayım sen diyorsun ki bu su işte klorlu sarı su çok kötü diyorsun da su kuyusu açtırınca kuyu suyu içeceksin ya sadece yorum yapmak için yorum yapılmaz kuyucuysan her yere açıver hayrına :)
  • Su hayata cevap 24 Ekim 2023 . 19:51

   Gazze'de millet susuz diyorsun da şimdiye kadar kaç tane ülke de insanlar susuz hayat yaşıyordu senin haberin var mı? Hangi ülkeye kaç tane su kuyusu açtırdın onu da yazsana.
  • kafaya cevap 24 Ekim 2023 . 19:50

   Öncelikle cahil bir insan değilim, çeşmeden akan klorlu su ve çamurlu su ayrımını yapabilecek akıl sağlığına sahibim. Klor sudaki bazı organik maddelerle birleşip onları okside ederek insan sağlığı için son derece zararlı bir madde olan TRİHALOMETAN (TMH) gibi ürünlerin oluşmasına neden olur. Klorlu suyu vücudumuza sadece içerek değil banyo yaparak da alırız. Bolu kafası kloru, yararlarını ve zararlarını araştır ondan sonra yaz. Belli ki yoğun miktarda klor basılmış. Suya klor neden basılır? Klor yoğunluğundan belli ki sularda salgın hastalık yapacak bir mikrop ya da bakteri var. Günlerdir musluklardan bembeyaz klor akıyor. Saygıdeğer yetkililer bu konuda neden bir açıklama yapmıyor?
  • Su hayat24 Ekim 2023 . 17:05

   Şükret musluktan su akıyor Gazze’de millet susuz
  • Bir Bolu kafası klasiği24 Ekim 2023 . 13:12

   Sulardaki organizmaların ölmesi için gereken seviyede klor ekleniyor. Kökez sularına bile konması gerekiyor. Ben de bayılmıyorum bu duruma ama kloru görüp akıttım demek falan çok cahilce. Hiç koymasalar klor görmediğin için mutlu olacaksın ama sağlıksız organizmaların olduğu suyu içeceksin. Cehalet mutluluktur.
  • Kadi Rinanır24 Ekim 2023 . 01:05

   Limonlu soda gibi, nesini beğenmiyorsunuz anlamıyorum, güzel bence.

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  GÜNÜN SÖZÜ

  Boş zaman yoktur boşa geçen zaman vardır.

  SON YORUMLAR
  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak Bolu Yerlikaya Turizm