Basın Konseyi dışında, hiçbir gasteci cemiyetine üye değiliz

İlgisizliğin Resmi

İlgisizliğin Resmi
  17 Ekim 2023

  İlgisizliğin Resmi Kalıcı Konutlar 'daki iş merkezinin halı içler ...

  İlgisizliğin Resmiİlgisizliğin Resmi

         İlgisizliğin Resmi 

         Kalıcı Konutlar 'daki iş merkezinin halı içler acısı, bakımsızlıktan ve denetimsizlikten harabeye dönmüş. İç kısmı özellikle öğlen arası öğrencilerin sigara içtiği, ayak üzeri yemek yediği bir çöplüğü andırıyor. Her türlü tehlikeye açık, ortaokul ve lise öğrencileri burayı bir kaçamak yeri olarak kullanıyor.

         Karşısında karakol olduğu halde hiçbir Allah'ın kulu denetlemiyor. Belediye temizlik görevlileri orayı depo gibi kullanıyor. Kahvede oturtup çay içiyor ama ne hikmetse içeriyi süpürmüyorlar. Yetkililerle sesleniyorum burada Belediyenin, Özel İdarenin, Defterdarlığın, Afad'in ve vatandaşların dükkanları var ve çoğu boş lütfen herkes görevini yapsın eğer önlem alınmazsa çocuklarımız için çok geç olacak.

  • Fırat 19 Ekim 2023 . 06:23

   Belediye ne yapacak biliyormusun hiç birşey yapamıyorsa toplum yararına çalışan dernekleri bulacak istişare edecek buraları değerlendirecek kendisini ilgilendirmeyen konularda zevzek zevzek konusmayacak tatil diye sık sık Kıbrıs'a kumara gitmeyecek
  • Dünyalı19 Ekim 2023 . 03:08

   Orası belediyenin malı değil özel mülk.eğitim şart bazılarına.
  • Eski Bolulu18 Ekim 2023 . 18:30

   Valla değerli okurlar, özelleştirmeden önce işletmesi sedaş'a bırakılan ve 1 adet dağıtım merkezi, 10 adet trafo köşkü, 100 küsur adet saha dağıtım panosu, fiberoptik yeraltı kabloları ve şimdiki elk. arızanın bulunduğu yerdeki kontrol merkezinden oluşan scada kontrollü elk. dğt. sistemi, çok bilmiş fakat gölgesinden korkan idarecilerin elinde yitip gitmişken, işyerlerini hiçkimse amiyane tabirle "iplemez".
  • eğitim18 Ekim 2023 . 09:59

   ne demek belediyenin görevi değil şehrin her yerinden belediye sorumludur özellikle hijyen ve temizlik konusunda ilk sırada belediye gelir bi şeyi savunacağım diye çok komık durumlara düşülmemeli
  • Dünyalı18 Ekim 2023 . 08:35

   Belediye ne yapsın sayın OKUYUCU.Oranın bir yönetimi yokmu?var.O zaman onlar temizleyecek bir zahmet.Siz kendi evinizi belediyeye mi temizletiyorsun.
  • art director17 Ekim 2023 . 20:27

   Film platosu olsun burası. İyi korku-gerilim filmi çekilir burada.

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  GÜNÜN SÖZÜ

  Arkadaşlar, efendiler ve ey millet, iyi biliniz ki, Türkiye Cumhuriyeti şeyhler, dervişler, müritler, meczuplar memleketi olamaz. En doğru, en hakiki tarikat, medeniyet tarikatıdır.

  SON YORUMLAR
  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak