Basın Konseyi dışında, hiçbir gasteci cemiyetine üye değiliz

Hastanenin her yeri hoca otoparkı, dekan otoparkı olarak parsellendi

Hastanenin her yeri hoca otoparkı, dekan otoparkı olarak parsellendi
  21 Eylül 2023

  Hastanenin her yeri hoca otoparkı, dekan otoparkı olarak parsellendi ...

        Hastanenin her yeri hoca otoparkı, dekan otoparkı olarak parsellendi

         Birkaç ay önce personelin ve sivillerin kullandığı otopark alanlarında değişikliğe gidilmiştir. Önceden personel otoparkı olarak kullanılan yer üniversitedeki öğretim üyelerine tahsis edilmiştir ve şu anda da günlük olarak en fazla yarısı kadar araç giriş çıkışı olmaktadır. Bu tahsisten sonra üniversite personeline hastanenin parça parça bağımsız yerleri tahsis edilmiştir ve çalışan personel ancak araba giriş çıkışları engellenecek şekilde park edildiğinde yer bulunmaktadır.

          Daha önce halkın kullanımında olan yerlerden bir kısmı da elektronik bariyerle ayrılmış ve burası dekanlığa tahsis edilmiştir buranın da en fazla günlük araç çıkış giriş çıkışı %40 civarında olduğu düşünüyorum Son birkaç gündür başhekimlik önünde personeli kullandığı alan da bariyerle ayrılmış ve birilerine tahsis edilmiştir Daha önce sadece personel oto parkı 2 bariyerle ayrılırken şu anda 8 ya da 9 bariyer kullanılarak hastanenin her yeri hoca otoparkı, dekan otoparkı vb olarak parsellendi.

  • Metin Çelik16 Aralık 2023 . 23:06

   Üniversite Hastanesinin OTOPARK Sorunu Malesef Yıllardır süregelen çok ciddi bir sorun haline gelmiştir. Güvenlik görevlilerinin Trafik Polislerini telefonla araması ve hasta ve Yakınlarının Araçlarına Trafik Cezası kesilmesi, İdari sorunu olan araçlar ile HATALI PARK Yapan Araçların Çekicilerle alınıp Şehrin Diğer Tarafına götürülmesi Meselenin Başka bir yönünü göstermektedir. Birgün çekici sürücüsü bile isteye çekicisine yüklediği araç sahibine kasıtlı olarak gözümüzün önünde çarpı . bunu kasıtlı yaptı. orada trafik polisleri de vardı ben hemen müdahele ettim. sonra Halkı Kışkırtıyorsun diye o görev yapmayan Başka amaçlara hizmet veren o günün o Trafik Polisleri Tabii benim gördüğümü bir çok hasta yakını gördü ve Toplandılar sonra ben bu polisler hakkında şikayette bulundum. Savcının bana ne söylediğini buradan size yazmak istemem ama asıl sorun Daha sonra görülecektir. Otopak ücreti, Çekici ücreti vs bunların hepsi irdelendiğinde o dönemin oraya yerleştirdiği adamlar halen orada egemen insanlar ve her birinin çekici ve birileri ile iş birliği var. Bu meseleyi Yargıya taşıdım ilgili idareye Taşındı sonuç İstanbulda Nasıl ki sokağa park yapan araçların sürücülerinin yanına DEYNEKÇİLER gelip haraç kesiyorsa Orada da Bu kadar açık değil ama O zaman öyle bir sorun yaşanmıştı. TEK ÇARE ARKA Kısma ESENBOĞA HAVA ALANININ Karşısında olduğu gibi KATLI OTOPARK Yapmak ve Üniversite Hastanesi ile E-5 Yani D-100 arası direk Yol bağlantısı yapmak
  • Ahmet30 Kasım 2023 . 10:24

   Hangi ile gidersen git Üniversite Hastanelerinde çalışan personelin otoparkı ayrıdır. Hasta ve yakınlarının park yeri ayrıdır. Park yeri yetersizliği için çözüm katlı otopark işletmesi zorunludur. Diğer taraftan hastane çalışanı olsun, hasta veya yakını olsun vatandaşımızın da toplu taşıma hizmetinden istifade ederek gelip, gitmeleri de çözüme katkı sağlayacaktır.
  • Bolulu1425 Eylül 2023 . 12:47

   Evet, Pazartesi gelsin dediydik, ismini açık yazmakla aciz olmayan kişilik "Meriç Taner" benim yazdıklarımı okudunuz mu acaba, veya siz hiç bu gazetenin haberlerini, okuyucu haberlerini okuyormusunuz, gözbebeğimiz Üniversite ile ilgili iddiaları okuyormusunuz, bende bunları dile getirdim. Benim amacım ne Vakıfı yönetmek, ne de onlara akıl vermek. Ben Vakıf yöneticilerinin yapılan bina-tefrişat vs gibi yatırımları takip etmediklerini, madem takip etmiyorsunuz neden hala o güzide Vakıfın başında duruyorsunuz diye sitemlerimi belirttim. Üniversite ile maddi manevi, her ne şekilde olursa olsun hiç bir bağım, ilgim, alakam yok, ben sıradan bir vatandaşım. Çakma olan sensin, maskem neymiş madem biliyorsun, düşür maskemi, öyle isim yazmakla delikanlı olunmuyor, kusura bakma. Gelelim "Tarafsız 06" ya; Üniversite yönetimini atayanlarla benim işim yok, benim yorumum dikkat buyurursanız sadece Vakıf yöneticilerine, bu söylemlerimin altında siyasi bir şey yok, boşuna aramayın. Ha bu arada Üniversite yönetimine yönelik yapılan haberlerin altındaki yorumlarımı okursanız anlarsınız,
  • Vatandaş 23 Eylül 2023 . 07:58

   Bolu'da ki burakratlarin yenilenmesi lazım, rektöründen ilçe mudurlerine kadar, bı lackalik almış başını gidiyor, hastaneye git sıra yok hertaraf Karman corman, il özel idaresi kim kime dün Duma ve benzeri çoğu kurum lackalasmis
  • Tarafsız 0622 Eylül 2023 . 23:46

   Bolulu14 müşşş üniversite yönetimini atayanları eleştirmediğinden tarafın belli bak işine
  • İşin Doğrusu22 Eylül 2023 . 23:21

   Akademiksiyenlerin otoparkı idi önceden orası zaten. Sağlık bakanlığına devredilince hastane, yeni gelen personel Akademiksiyenlerin otopark kumandalarını kopyala kopyalayarak Akademiksiyenlerin otoparkını işgal ettiler. Hastane öncelikle Tıp fakültesinindir. Rektörlük dekanlık ne derse o olur. Oraya sonradan gelen hastanedir yani afiliasyon sonrası sağlık bakanlığı çalışanlarıdır. Hastanenin çok otopark ihtiyaçı varsa hastahanenin arka yani kuzey tarafına katlı büyük bir otopark yapabilirler. Paraları da var. Artık üniversitesinin kaynaklarını bedava bedava kullanma alışkanlığından üretime yönelik işler yapmalılar. Afiliasyon iptal edilse sorun çözülür. Ya da büyük şehir hastanesi yapılmalı. Orası kaldırmıyor. Otoparkta alınan karar yerindedir. Emeği geçenlere teşekkür ediyorum. Hastane yönetimi acilen katlı otopark yapmalı. Çözüm için.
  • Bolulu1422 Eylül 2023 . 22:53

   Meriç Taner cevabını pazartesi vereceğim ama şimdilik ne kuyruk acın var, benim söylediklerimin neresi bir yerinize dokundu lütfen cevap veriniz de nerede hata yaptığımı bileyim
  • Meriç taner22 Eylül 2023 . 17:59

   Çakma bolulu14 gerçek ismini yazmaktan aciz kişilik.Mütevelli üyeleri istifa etsin gel sen yönet vakfı belki masken düşerde meziyetin çıkar ortaya hadi görelim.
  • burhan22 Eylül 2023 . 16:11

   Ne yapsın hocalar her gün araba park edecek yer mi arasın. Herhalde adamlar her gün orda o kadarda ayrıcalıkları olsun.
  • cihan turgut21 Eylül 2023 . 21:02

   SİYASI YONETİM AGA PASA YAZIKLSR OLSUM
  • Bolulu1421 Eylül 2023 . 21:01

   İzzet Baysal vakfının sayın üyeleri lütfen istifa edin. Daha önce de böyle bir konu olduğunda sadece yatırımlar ile ilgili karar alabildiginizi yönetim işine karismadiginizi belirtmistiniz. Rahmetli İzzet babamızın kemiklerini sizlatmayin o bolulular için yaptığı bu hayirlarin bu şekilde heba edildiğini gorseydi sizi sopayla kovalardi. Nerede görülmüş sadece yatırım yapın paraları harcayın sonrasına bakmayın. O zaman siz niye varsınız Vakıf direk universiye bağlansın kafalarına göre yatırım yapsınlar. Sayın üyeler ben şahsen böyle bir vakıf kursam ve yaptığım hayırlar hep kötü yorumlara konu oluyorsa araştırıp gerekirse şikayet için Ankara'da her neredeyse kapının önünde yatar derdimi anlatır çözüm yolu bulurdum. Sizin gibi koltuguma yapışıp kalmazdim.
  • emine davarcıoğlu 21 Eylül 2023 . 20:48

   üniversitenin olduğu bölgeye valilik belediye üniversite il özel idaresi birleşerek çimentoyuda yıllarca bolunun dağını taşını kullanan çimento fabrikasından alarak bir katlı otopark yapsalar herkese yeter ayrıca gelirde getirir ancak tabiiki fahiş fiyatlı olmamalı bu bolu ya ve çevreden gelen hastalara yapılacak en iyi hizmetlerden birirdir.
  • vatandaş21 Eylül 2023 . 18:58

   Doğru bir tespit. Aynı olay Üniversitenin Karacasu'daki Fizik Tedavi hastanesinde de var. Hastaneye gelenler arabalarını dışarıda yol kenarlarına bırakmak zorunda kalıyorlar. Çok büyük bir bahçesi olan bu hastanede çalışma saatlerinde araba park edecek yer bulamıyorsunuz. Hastalara ayrılan bölüm çok yetersiz. Bahçenin her yeri park yapılmaz levhaları ile dolu. Koskoca alan artıl vaziyette olup gereği gibi kullanılmamaktadır. İçinde hastalar için çardakları, bahçesi-bostanı bile bulunan bu güzel alanda hasta araçlarının kontenjanı biraz daha artırılabilir diye düşünüyorum.

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  GÜNÜN SÖZÜ

  Türk Milletinin istidadı ve kesin kararı medeniyet yolunda, durmadan, yılmadan ilerlemektir.

  SON YORUMLAR
  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak Bolu Yerlikaya Turizm